سایز و کلفتی آلت تناسلی مردان در سنین مختلف

آلت تناسلی مردان در سنین مختلف به یک اندازه و سایز می باشند بیشتر آقایان دارای آلت جنسی کوتاهی می باشند که توسط علم پزشکی می توانند به درمان سایز و کلفتی آلت تناسلی خود بپردازند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر سایز و کلفتی آلت تناسلی مردان در سنین مختلف را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

 

نداشتن آگاهی حتمی از میزان های دستگاه تناسلی فرنگی در مردان سبب ساز تولید مختلفی در کیفیت معاش در اثر حس عدم کفایت در معاش زناشویی و یا این که برآورد خطا از توان خویش در ایجاد نظیر می گردد .

حتی‌در جامعه ها غربی هم ضرورت دقت بدین نگرانی ها احساس شده‌است به گونه ای که در یک مقاله به نگرانی شایع در مردان برنا از انداز ه های دستگاه تناسلی پرداخته شده و نویسندگان معتقدند که دوچندان زودتر از وصال به سن بلوغ , مردان اشاراتی در باره کفایت مقدار آلت تناسلی خویش می شنوند که می‌تواند ساخت نگرانی نماید . این نگرانی در اوایل جوانی افزوده میگردد و احتمال دارد با درجات مختلفی در بزرگسالی هم ادامه پیدا نماید .

در یک مطالعه تیتر میگردد که تعداد مردانی که با گلایه از کوچکی آلت برای معالجه جراحی به کلینیک های آندرولوژی مراجعه می نمایند , در اکنون ارتقاء است . ولی جذاب است که درین مطالعه با اعتنا به نوموگرام , هیچ کدام از بیماران واقعاً دارنده آلت کوتاه نبوده اند .

تعداد پزشکان همگانی و یا این که متخصصین آندرولوژی و ارولوژی که از طرف پدر و مادر و یا این که جوان ها , در زمینه ی میزان های دستگاه تناسلی خویش , مورد مشورت کردن قرار می‌گیرند , کم نیستند . ولی آن ها برای تصمیم گیری ناچار به استفاده از کتا ب های مرجع فرنگی می باشند .

میزان های دستگاه تناسلی فرنگی مردان در اقوام و نژادهای گوناگون متعدد است . امیدواری دیگر آن است که مطالب این وب سایت به اکثری از جوان ها ما یاری دهد تا زیر تأثیر داده ها غیر حقیقی وواقعی و مبالغه آمیز که اکثراً بوسیله وب یا این که ماهواره کسب می گردد , قرار نگیرند و بنابراین از بخش اعظمی از اثر ها سوء این تبلیغات دربرگیرنده معالجه های طبی و جراحی ها برای بزرگ سازی دستگاه تناسلی , جلوگیری شود .

اعمال جراحی تغییر‌و تحول میزان آلت تناسلی مردانه :

دربرگیرنده اعمال ارتقا ارتفاع آلت تناسلی مردانه و همینطور اعمال ارتقاء قطر آلت تناسلی مردانه میباشد . می بایست اعتنا داشت که بخش اعظم اشخاص مراجعه کننده خواستار انجام این اعمال , اشخاص نرمال بوده و نیازی به انجام این اعمال جراحی ندارند و بعداز معاینه و اطمینان دادن به نرمال بودن دستگاه تناسلی فرنگی مشکلشان برطرف میشود .

اعمال جراحی فقط در کسانی که حقیقتاً مقدار آلت تناسلی کوچک دارا‌هستند که عملاً منجر ناتوانی در انجام مقاربت شده‌است بعد از انجام مشورت کردن روان پزشکی واجب , انجام خواهد شد . می بایست دقت داشت که داروها و وسایلی که احیاناً در فضای مجازی یا این که ماهواره ها تبلیغ میشوند هیچگونه تـأثیری در تغییر و تحول مقدار آلت تناسلی مردانه نداشته و گهگاه سبب ساخت مشکلات و دلایل شدیدی خواهد شد .

اعمال جراحی ارتقاء دهنده ارتفاع آلت تناسلی دربرگیرنده اعمال رها کردن لیگمانهای معلق کننده آلت همراه با استفاده از فلپ جهت پوشش پوستی , استفاده از سیاهرگ اندام تحتانی و لینک و پیوند آن‌ها به آلت تناسلی مردانه جهت ارتقاء ارتفاع آن و بقیه اعمال شبیه است که بعد از معاینه بیماران در صورت نیاز دسته فعالیت معلوم خواهد شد . گهگاه بعداز انجام این اعمال استفاده از وسایل نظیر واکیوم جهت جلوگیری از رجوع آلت به باطن ضروری می‌شود .

اعمال جراحی ارتقا دهنده قطر آلت دربرگیرنده تزریق چربی به باطن آلت تناسلی , قراردادن پروتز یا این که گرافت های پوستی یا این که استفاده از لینک سیاهرگ اندام تحتانی به آلت جهت ارتقا قطر آلت تناسلی مردانه خواهد بود .

ظواهر کوچک آلت تناسلی در اشخاص تپل :

گهگاه در خردسالان و بالغین تپل علی الخصوص در صورتی ختنه با برداشت پوست دوچندان انجام یافته باشد , آلت تناسلی در چربی ذیل شکم گیر کرده و پنهان می‌شود و ظواهر آلت دوچندان کوچک به نظر می رسد , به شکلی که گهگاه صرفا راز آلت رؤیت می‌شود .

در اکثری از این موردها بعداز ساخت نعوظ آلت ارتفاع دلخواه پیدا کرده و از چربی زیر شکم بیرون میگردد و شخص بضاعت و توان مقاربت دلخواه را پیدا می‌کند .

ولی در مواقعی که‌این بیماری موجب خلل در مقاربت دلخواه یا این که عارضه ها ادراری شده باشد , می بایست با انجام یک فعالیت جراحی تقریبا معمولی اصلاح شود .

دراین فعالیت چربی های بیشتر زیر شکم برداشته شده و فاشیاها به شکلی ثبت می‌شوند که علاوه بر ساخت ظواهر مطلوب از توده شدن دوباره چربی در بخش ها متبوع پیشگیری شود .

 

سایز و کلفتی آلت تناسلی مردان در سنین مختلف

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.