ستاره هایی زنی که توسط جاستین منحرف و بد کاره شده اند

جاستین یکی از خواننده های مشهور در دنیایی هالیوود می باشد که در بین ستاره ها بسیار منفور می باشد کارهای زشت جاستین در فضای مجازی و خبرگزاریها همیشه بر سر زبان می باشد جاستین دوس دخترهای خود را منحرف نموده و کاری کرده است که به زنان بدکاره تبدیل شوند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ستاره هایی زنی که توسط جاستین منحرف و بد کاره شده اند را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن : آیا جاستین بیبر واقعاً شخصیت منفی و بدی داراست یا این که کسی است که همواره تقصیر‌کار جلوه داده می شود؟ بگذارید همه فاکتورها را بررسی کنیم : ماجرای پرتاب تخم مرغ به منزل همسایه , دستگیری یک سری باره , نوارهای ویدیویی بی شرمانه , ارتباط اش با زنان بدکاره و غیره . کاملاً معین است که‌این پسربچه فرشته محسوب نمیشود و بعضی وقتها چنین رفتارهای بد و ناخوشایندی میتواند مُسری هم باشد . در‌پی میخواهیم شمارا با زنانی آشنا کنیم که هر مورد به طوری از بیبر برنا مجروح و یا این که از حیث اخلاقی و رفتاری زیر تاثیر وی قرار گرفته اند .

۱ – جاسمین ویلگاس

جاسمین ویلگاس اولی عشق و علاقه جاستین بیبر در هنگام استارت آوازه بود که در ترانه ویدیوی «عزیز» در کنار وی حضور داشت و چه بسا تور سال ۲۰۱۰ را وقتی که بیبر هنوز یک نوجوان بود برای او طرح ریزی کرد . عکس هایی در سن ۱۶ سالگی از این دو در خودرویشان نشان می اعطا کرد که آن‌ها ارتباط ی خیلی قربت دارا‌هستند . هنگامی که شما سرگرم تلاوت این مقاله می باشید ویلگاس اولی نوباوه اش را در شکم داراست و بابا فرزند وی هم کسی جز رونی بنکس , دوست کهن ۱۸ ساله ی وی نیست . براین اساس علی رغم ارتباط ی عالی اول , بیبر بعداز وصال به آوازه , ویلگاس را فراموش کرد و وی هم برای ازیادبردن بیبر خیلی زود با دوست نوجوانش وارد ارتباط شد .

۲ – سلنا گومز

بخش اعظمی از روش ی پایان یافتن ارتباط ی گومز و بیبر اطلاع دارا‌هستند , ارتباط ای که بعداز کش و قوس ها و هیاهو های بسیار بالاخره پایان یافت . ولی گومز این ارتباط را فارغ از صدمه روحی به پایان نزاع . در آخرها ارتباط ی پرفراز و نشیب این دو در ژانویه ۲۰۱۴ , گومز برای مدتی در مریض‌خانه بستری شد . اگر‌چه او داعیه می‌کرد که برای حل خلل ریوی به بیمار ستان رفته ولی گزارش های اول چیز دیگری را نشان می اعطا کرد . بعضی رسانه ها داعیه می کردند که سلنا گومز در مصرف داروهای تجویز شده زیاده روی نموده است و در‌این حین هم به مصرف بی رویکرد ماریجوانآ و الکل روی آورده بود .

در صورتی ظواهر بیبر را در به عبارتی بازه چشم باشید متوجه می‌شوید که‌این مسئله غیرمنطقی به لحاظ نمی‌رسد چون در آن مقطع بیبر هم به شدت رنجور شده بود . چه بسا بیبر در گفتمان ای بیان کرد که در آن بازه زمانی سوای تجویز دکتر معالج از داروی زاناکس ( داروی ضد افسردگی ) استفاده کرده و مدتی هم به مصرف ماریجواناً درگیر بوده است .

۳ – میراندا کِر

میراندا کِر و اورلاندو بلوم نظیر زوج طلایی هالیوود به لحاظ می رسند . البته یک دفعه خبر رسید که میراندا کر و جاستین بیبر در شو مد و خرقه ویکتوریان سیکرت با نیز ارتباط ی نزدیک خیس از حد انتظاری داشته اند . در صورتی به یاد داشته باشید صحیح پس از این شو بود که برای نخستین دفعه سلنا گومز و جاستین بیبر از نیز جدا شدند و آن‌گاه هم بیبر با عکس هایی که با کر گرفته بود به تمسخر اورلاندو بلوم پرداخت که در جولای ۲۰۱۴ آشوبی بپا کرد . در مارس سال ۲۰۱۴ جیمز پیکر , میلیاردر استرالیایی و دیوید گینگل که وی هم میلیاردر معروفی است پس از ارتباط ی مشترک با میراندا کر با نیز سرگرم شدند . به حیث میرسد که میراندا کِر دوست داراست مردان ثروتمند به خاطر وی به جان نیز بیفتند و این زمینه بی تاثیر از ارتباط اش با جاستین بیبر نیست .

۴ – باربارا پالوین

به لحاظ میرسد که شب اجرای برنامه ی فشن شو ویکتوریان سیکرت شب پرکاری و سر و صدا برای جاستین بیبر بوده است چون خبر ها حاکی از این است که او در‌این شب عشق و علاقه ی خویش را به باربارا پالوین , دیگر نوع دارای شهرت , هم ابراز نموده است . این دو آن شب با نیز عکس سلفی گرفته و انتها هفته هم برای تماشای یک بازی زنده در برادوی با نیز ملاقات کردند . ولی به حیث میرسد بیبر این عمل را برای زهر دیده دریافت کردن و ترساندن سلنا گومز انجام داده است که در به عبارتی هنگام در اکانت توییتری خویش به ارتباط ی این دو اشاره تندی کرد.

۵- یووانا ونتورا

در فصل بهار سال ۲۰۱۴ خبر رسید که بیبر با یووانا ونتورا , مدلی اهل میامی چشم شده و بنظر میرسد که ارتباط ی قربت دارا هستند . ولی نامزدی آنان واقعه نیفتاد ولی بیبر بارها در انظار همگانی و اینستاگرام نشان اعطا کرد که صمیمت خاصی بین این دو موجود است . بعد از پایان ارتباط ی کوتاه این دو , جامه های ونتورا به شدت عوض شده و برخلاف قبل خرقه های نازک و نصفه برهنه میپوشد . چه بسا بیان شده که خویش با پاپاراتزی ها تماس برقرار کرده تا در رابطه ارتباط اش با بیبر به آن‌ها داده ها بدهد . به نظر می رسد که او می مراد از مقطع کوتاه ارتباط اش با بیبر چهت نیل به آوازه غایت استفاده را غالب شود .

۶ – مایلین جنسن

درصورتی که بخواهیم در حق بیبر انصاف را رعایت کنیم می بایست بگوییم که نمیتوان دلیل وخیم شدن مایلین جنسن را بیبر بدانیم چون وی از قبلی هم در مسیر تبدیل شدن به یک دختر بد قرار داشت . در دسامبر سال ۲۰۱۲ که گومز و بیبر توشه دیگر برای بازه کوتاهی از نیز جدا شده بودند خبر رسید که وی با مایلین جنسن وارد ارتباط شده و بارها در درحال حاضر مصرف مشروبات الکلی با نیز چشم گردیده اند . این ارتباط سبب ساز شد که به جنسن کنیه «تعقیب کننده ستاره» داده شود . او بعداز ارتباط با بیبر به دلیل زد خورد فیزیکی با یکی‌از بازیگران سریال «اکسیژن» از این برنامه کنار گذارده شد . ممکن است بیبر او‌را از یک دختر بد به یک دختر بدتر تبدیل کرد .

۷ – کندال جنر

کندال جنر , علی رغم نسبتش با کارداشیان ها , مدام همت می‌کرد خویش را از دردسر به دور نگه داراست , ولی تا جایی که خبرهای رسانه ها نشان می اعطا کرد و این مورد تا آگوست ۲۰۱۴ ادامه داشت . در ماه ژوئن سال ۲۰۱۴ ویدیویی از بیبر منتشر شد که او را در حالا ادا کردن کلام های نژادپرستانه نشان می بخشید . در آگوست به عبارتی سال ویدئو مشابهی از کندال جنر منتشر شد . به لحاظ می‌رسد که بین شعارهای نژادپرستانه این دو ارتباطی وجود داشت که صدمه متعددی به وجهه ی جنر تحت عنوان یک سوپرمدل خوشگل وارد کرد .

۸ – کایلی جنر

همگی میدانیم که جاستین بیبر با رپرها و رفقای متعددی سروکار داشت اعم از تایگا و کریس براون . تایگا ارتباط ی بی آخری با کایلی جنر داشته و این دو گذشته از اینکه جنر به سن ۱۸ سالگی رسد با نیز تزویج کردند , اگرچه تایگا پیشین از وی ارتباط ای طولانی با بلک چینا داشته و با وی صاحب و مالک یک فرزند هم شده بود . البته این صرفا باری کمبود که بیبر و جنر کوچک به نیز مربوط می شدند چون مبنی بر گزارش ها بیبر بود که موجبات شناخت جنر و لیل تویست , دوست بیبر , را در سال ۲۰۱۳ آماده کرد که از به عبارتی جا رابطه ها جنر با پسران بد آغاز شد . چنانچه لیل تویست را نمی شناسید بایستی بدانید که وی یک کدام از وصله های افتضاح بیبر است که همگی جا همراه وی بوده و بارها خودروهای لوکس او‌را به در و دیوار کوبیده است . چه بسا وقتی که انتقادها از جنر راجع‌به گونه گیسو سرش در رسانه های اجتماعی شدیدشد بیبر فقط کسی بود که از عمل وی دفاع کرد .

۹ – شانتل جفریز

درباره ی چنتل جفریز و جاستین بیبر دشوار است که بگوییم کدام یک بر دیگری تاثیر بد نهاده است . این جور اینستاگرامی در شب پرماجرای ژانویه ۲۰۱۴ که بیبر در میامی به دلیل رانندگی در زمان مستی دستگیر شد همراه وی بود ولی وی خویش هم در بدرفتاری رکورددار بود . مبتنی بر گزارش های این دختر برنا در سن ۱۸ سالگی به جرم ضرب و شتم خفیف بازداشت شد ولی بعداز اینکه قربانی از همیاری با نیروهای پلیس جلوگیری کرد او آزاد شد . در حین شناخت با بیبر , جفریز توانست شیوه خویش را به فرش قرمزها , مراسم افتتاحیه و پایکوبی های بزرگ گشوده نماید البته توانست خویش را از دردسر به دور نگه دارااست .

۱۰ – کورتنی کارداشیان

از زمان طلاق کورتنی کارداشیان از اسکات دیزیک در فصل تابستان ۲۰۱۵ , داعیه شد که کورتنی کارداشیان با جاستین بیبر ارتباط دارااست . چه بسا گفته شد که‌این دو با نیز به ضیافت رفته اند , چیزی که کارداشیان در دوران معاش با دیزیک انجام نمی داد حتی او شیوه ی اذیت کردن عاشق قدیمی به شکل غیرمستقیم را به او یاد داد. به گفته ی منابع خبری، دیزیک از این که بیبر از او جوان تر، خوش چهره تر و مشهورتر و پولدارتر بود به او حسادت می کرد و وقتی می دید که کورتنی کارداشیان با او رابطه دارد بیش از پیش ناراحت می شد و کورتنی سعی می کرد با این کار دیزیک را بیشتر اذیت کند. از این رو وقتی که اسکات با کسان دیگری وارد رابطه می شد کورتنی نیز رابطه اش با بیبر را علنی می کرد چون می دانست اسکات دیزیک این موضوع را دنبال کرده و غصه خواهد خورد.

ستاره هایی زنی که توسط جاستین منحرف و بد کاره شده اند + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.