چگونه لباس راه راه را با کیف و کفش مناسب ست نماییم

لباس های راه راه را باید با کیف و کفش های مناسب ست نمود تا جذاب تر دیده شوند پیراهن راه راه با رنگ های مختلف را می توانید با رنگ های متفاوت ست کنید شلوار جین هم برای پیراهن راه راه خوب می باشد و شما را جذاب تر نشان می دهد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر چگونه لباس راه راه را با کیف و کفش مناسب ست نماییم را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: در فصـل بهـار و تابســتـان پیراهــن های زنـــانه می توانــد گزینـــه خوبی برای مهــمـــانـی هایـتـان باشـد. در این مطـــلـب ۴ اسـتـایل پیــشـنهــادی با پیراهن های راه راه زنانه را برای شمــا جمـــع آوری کرده ایم با ما همـــراه باشــیـــد :

۱- پیـشنـــهاد اول استـــفاده از یک پیراهن را ه راه مشـــکـــی در کنـــار کیف و صنـدل قهوه ای رنگ اسـت. شمـا می توانـــیــد ایـــن استـایل را در مهــمـانـی های برگـزار شده در روز امتـــحــان کنیـــد.

یک پیـراهــن را ه راه مشکـی با کیف و صنــدل قهوه ای منـــاســـب مهـمـــانـی های روزانـه اســت

۲- اسـتـــایـل دوم، یک استـایـل اسپرت و راحـت است که در عیـــن راحت بودن بسیـار شیـک نیـــز است. ترکیـــب رنگ طوسی و سفـیـد و مشـــکی یک ترکیب فوق العـــاده است.

ترکــیب رنـگ طوسی و سفیـــد و مشـکـی یک ترکیب فوق الـعـاده اســت

۳- اســـتایــل دیــگر یک اسـتــایل کامــلـــا تابـــستانی و راحـت اسـت و استفـاده از اکـسسوری کلاه در ایـــن استـایل بســیار نجات دهــنده است.

ایـــن اسـتایل، یک اســتـایل کاملـــا تابـســتــانـی و راحــت اسـت

۴- اکسسوری های حصیر یکـــی از ترنــدهـــای سال ۲۰۱۸ هستنــد که شمـــا می توانیـــد در اســتـــایــل های خود از آن ها اسـتــفاده کنید.

اکسسوری های حصــیـر یکــی از ترندهای سال ۲۰۱۸ هستند

چگونه لباس راه راه را با کیف و کفش مناسب ست نماییم

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.