ست کردن لباس مردانه در زمستان با ایده های جدید

ست کردن لباس مردانه در زمستان کمی دشوار می باشد بسیاری از آقایان دوست دارند هر فصلی یک مدل لباس بپوشند هر فصل لباس خاص خود را دارد اگر نحوه لباس پوشیدن شما فصلی نباشد دچار مشکل خواهید شد ما در این بخش نحوه ست نموده لباس مردانه را به صورت تصویری به شما آموزش خواهیم داد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ست کردن لباس مردانه در زمستان با ایده های جدید را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن : آیا شما به لایه ای جامه پوشیدن عشق و علاقه دارید؟ اگرچه وقت یک توشه بدین سبک خرقه می پوشید؟ این نوع جامه پوشیدن در فصل های سرد سال هواداران متعددی دارااست البته بعضی از آقایان از آن دوری می نمایند . در واقع آن ها می ترسند که ظاهرشان به هم ریخته و بهم ریخته به لحاظ آید . البته لایه خرقه پوشیدن بی آلایش است , به شرط آنکه قانون ها اش را بدانید . در پی ما ضوابط لایه ای جامه پوشیدن را به شما می‌آموزیم تا در فصل های سرد سال , جالب خیس از مدام بدرخشید .

ضابطه 1 : 3 لایه خرقه کافی ست

صراحت دارد , شما میتوانید یکسری لایه خرقه را روی نیز بپوشید البته آیا می‌دانید که در حالتی‌که درین فعالیت زیاده روی فرمائید , فیض ای برعکس خواهید گرفت؟!

در واقع شما نباید بیش تر از سه دست جامه را روی نیز بپوشید . پوشیدن 4 دست خرقه یا این که بیشتر , خیر صرفا اندام شمارا تپل و بدقواره نشان میدهد بلکه تکان دادن دست ها را نیز برایتان اختلال به وجود می آورد . بدین ترتیب ایده آل ترین میزان , 3 دست خرقه است .

ضابطه 2 : از پارچه های متفاوت استفاده فرمائید.

یکی‌از راههایی که شما می‌توانید به لایه های خرقه تان تنوع دهید , استفاده از جنس های متعدد پارچه است . مثلا لباسی از جنس پشم را به همراه لباسی کتان یا این که بافتنی به بدن فرمایید . با تنوع دادن پارچه هایی که به بدن میکنید , لایه های خرقه تان هم بیشتر به دیده میاید .

ضابطه 3 : خرقه های نازک را اولیه و جامه های قطور خیس را روی آن بپوشید

در لایه ای جامه پوشیدن اولیه بایستی جامه های نازک را به بدن کرد , آنگاه جامه های کلفت خیس را روی آن پوشید . حتما شما نیز این ضابطه را از گذشته می‌دانید البته ما فقط برای تذکر آن را تکرار کرده ایم . یکی فواید این عمل این است که شما در حین هایی که شم گرما میکنید , به راحتی می‌توانید جامه رویی تان را که قطور خیس است , از بدن تان در آورید یا این که که دکمه های آن را گشوده بگذارید البته در حالتی‌که لباس کلفت خیس را زیر دیگر خرقه هایتان به بدن فرمایید , با در آوردن خرقه های نازک خیس , تفاوت چندانی شم نخواهید کرد .

ضابطه 4 : هر لباسی که به بدن میکنید می بایست مطلوب بدن تان باشد

صراحت دارد که در لایه ای جامه پوشیدن , هر جامه خیلی به دیده نمی آید ولی شما بایستی جامه هایتان را به طوری تعیین نمائید که هر یک به تنهایی در بدن تان خوشگل و دیدنی باشد . درصورتی که یکی خرقه هایی که به بدن نموده اید , به تنهایی روی اندام تان خوشگل نیست , خوبتر است که بدور آن را خط بکشید . به هنگامی تصور کنید که گرم تان شده یا این که به فضایی سرپوشیده رفته اید و مجبورید که خرقه هایتان را کم نمائید , آنوقت آیا از اینکه لباسی نامطلوب به بدن نموده اید , شرمنده نخواهید شد؟

بدین ترتیب هنگام تعیین هرکدام از جامه هایتان این سوال را از خودتان بپرسید : «آیا این جامه به تنهایی در بدن اینجانب خوشگل خواهد بود؟» در صورتی پاسخ شما مثبت است , آنوقت به سراغ خرقه بعدی بروید .

ضابطه 5 : از رنگ های ضد‌و‌نقیض بپرهیزید

آیا تا به هم اکنون به خرقه دلقک ها توجه کرده اید؟ یکی‌از عواملی که آنان‌را خنده دار جلوه میدهد , خرقه های رنگارنگی است که به بدن می نمایند . از‌آن‌جا‌که شما هم تعدادی دست خرقه به بدن می‌کنید بایستی در گزینش رنگ آن ها غایت توجه را به عمل گیرید . برای مثال از پوشیدن خرقه هایی با رنگ های ضد و نقیض دوری کنید . ممکن است پوشیدن رنگ های ضد‌و‌نقیض گهگاه خوشگل به لحاظ آید , البته مدام اینگونه نیست و احتمال دارد که توی ذوق وسلیقه بزند .
به این ترتیب نکته ای که می بایست به آن اعتنا نمایید این است که رنگ ها را معمولی گزینش و به جای آن , همان طور که در ابتدا گفته ایم , از جنس های گوناگون پارچه برای تولید تنوع استفاده نمایید .

ضابطه 6 : در پوشیدن پارچه های طرح دار افراط نکنید

آقایان به پارچه های طرح دار عشق و علاقه متعددی دارا‌هستند ولی هنگامی که دعوا لایه ای خرقه پوشیدن مطرح میشود , می بایست پاره ای محتاط خیس کار نمایند چون پارچه های طرح دار , هنگامی که روی نیز قرار میگیرند ,

قانون 7 : از اکسسوری استفاده فرمایید

جذابیت اکسسوری ها را از یاد نبرید . شال گردن , کلاه , دستمال جیبی , کراوات و . . . می‌تواند در ظاهر شما زیبایی بیشتری بخشند و تمرکز دیده ها را از جامه , به طور شما بکشانند . بدین ترتیب تصور نکنید که با یک‌سری لایه جامه پوشیدن دیگر احتیاجی به اکسسوری ندارید , اکسسوری ها در هر قوانینی برای جذابیت بیشتر به یاری شما می‌آیند .

ضابطه 8 : در گزینش رنگ سپید اعتنا نمائید

معمولا آقایانی که در محیط اداری میباشند و مطمئن اند که خرقه شان آلوده نمیشود , لباسی سپید به بدن می نمایند . براین اساس درصورتی که شما نیز می‌خواهید که یکی جامه هایتان سپید باشد , خوبتر است که در باب تمییزی آن اطمینان حاصل نمائید , در غیر این صورت توی ذوق و سلیقه می‌زند .

افزون بر آن , خوبتر است که جامه سپید را به همراه خرقه های تیره خیس به بدن نمایید تا با تولید تضادومغایرت , بیشتر به دیده آیند .

ضابطه 9 : جامه های زیری را درون شلوارتان بگذارید

وقتی که یک‌سری دست جامه را روی نیز میپوشید , خوبتر است که خرقه های زیرین را توی شلوارتان قرار دهید تا از شلختگی در آیند . بعضی از آقایان ترجیح می دهند که‌این عمل را نکنند البته این صرفا در قوانینی است که بخواهید ظاهری غیر قانونی یا این که به ابلاغ دیگر , به سبک خیابانی , تیپ بزنید . البته در غیر این صورت توصیه ما به شما این است که فقط لایه انتها جامه تان را روی شلوارتان بیاندازید تا تر و تمیز و تمییز به دیده آیید .

ست کردن لباس مردانه در زمستان با ایده های جدید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.