چگونه در دکوراسیون فرش را با پرده و مبل ست نماییم

ست کردن پرده و فرش با دکوراسیون خانه مهم است شما باید از ایده های که ما در این بخش به شما پیشنهاد داده ایم استفاده نموده و سعی نمایید همیشه فرش ها را با دکوراسیون خانه ست نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر چگونه در دکوراسیون فرش را با پرده و مبل ست نماییم را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : آسان‌ترین روش برای تغییر‌و تحول چینش فضای خانه و ساخت حالا و هوای جدید , تغییر‌و تحول پرده و فرش می‌باشد البته نگران صرف هزینه و زمان برای تغییرات کلی چیدمان نباشید درین مقاله آیتم هایی دوچندان کاربردی برای تغییرات با گزینش فرش و پرده مطلوب و در هارمونی با گوشه و کنار آورده شده‌است پیرو با دکوبوم همراه باشید و متناسب با علایق و سبک چیدمان جان دار خانه از آن‌ها استفاده نمائید .

مورد نخستین : رنگ های خنثی

استفاده از رنگ های خنثی روشی خوب برای داشتن دکوراسیونی همیشگی میباشد . با کاربرد رنگ های بژ , مشکی , قهوه ای و یا این که سپید مدام خیالتان راحت خواهد بود . علاوه براین , رنگ های خنثی میتوانند زیاد وقار بخش و متناسب با هر اتاقی باشند .

مورد دوم : تک رنگ

نیازی نیست که فرش و پرده دقیقا با نیز منطبق داشته باشند . تنها می بایست باهم عالی ادغام شوند و هارمونی در دور و بر را ارتقاء دهند . در شرایطی‌که فرش شما سبز ملایم است , پرده ای با رنگ سبز آهکی دلخواه میباشد . هنگامی هر دو از یک خانواده رنگ باشند , نادرست کمتری پیش خواهد آمد و در طول آسانی دکوراسیونی متعادل خواهید داشت .

مورد سوم : طرح های شبیه

اکثری از فرش‌ها در طرح های مختلفی و با پترن های گوناگون ارائه میشوند که بتوان به راحتی آنها‌را با پرده هماهنگ کرد . هماهنگی طرح یا این که پترن فرش و پرده در خانه به شما قابلیت هماهنگی فارغ از تغییر‌و تحول کلی چینش را داده و در یک نگاه فراوان هماهنگ و خوشگل به نظر می رسد .

مورد چهار : بافت

این آیتم رویه حلی موءثر برای هماهنگ کردن پرده و فرش سوای نیاز به تغییر‌و تحول کلی چیدمان در خانه است . فرش کرکی را با پرده کرکی هماهنگ نمائید . به‌خاطر داشته باشید این زمینه از این جهت که نمود خیلی واضحی در دکورا سیون ندارد احتمال دارد مورد اعتنا قرار نگیرد ولی برای اشخاصی که به جزئیات اهمیت می دهند و به نکات ریز در دکورا سیون ارزش می دهند میتواند استراتژی خیر باشد اما می‌تواند برای تاثیرگذاری بیشتر با مورد های مطرح شده در ابتدا هم مخلوط شود .

آیتم پنج : رنگ سوم و رنگ های کامل کننده

به خاطر داشته باشید که ساخت هماهنگی تنها از روش مخلوط و استفاده از دو رنگ حاصل نمیشود . می‌توانید از یکسری رنگ و همچنین رنگ های تکمیل کننده در دایره رنگ که روشی خوب برای هماهنگ کردن فرش و پرده است استفاده فرمایید و چه بسا میتوانید از اقلام تزیینی و کوسن ها هم امداد گرفته و گوشه و کنار را با رنگهای شبیه دکور و هماهنگ فرمایید .

مورد شش : نقطه کانونی

چنانچه نمیتوانید بین فرش و پرده جانور در دکورا سیون خویش هماهنگی تولید فرمایید خوب تر است از یک نقطه کانونی استفاده نمائید . برداشتن تمرکز از فرش و پرده منجر میشود که دقت به الگو های متعدد و اقلام مو جود در دور و اطراف متمرکز شوند و عدم هماهنگی در اطراف کمرنگ خیس به دیده آید .

آیتم هفت : حتما لزومی به هماهنگی نیست!

آخری بخش از این آیتم ها دقت به‌این نکته است که میتواند در دکورا سیون خانه هیچگونه هماهنگی بین فرش و پرده وجود نداشته باشد و در واقع بعضی وقت ها ناهماهنگی بین اجزای گوناگون دکورا سیون در خانه به خودی خویش قادر است یک ادغام خوشگل ساخت نماید .

چگونه در دکوراسیون فرش را با پرده و مبل ست نماییم

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.