سحر دولتشاهی،امیر جدیدی و عوامل فیلم عرق سرد در اکران مردمی

فیلم جنجالی عرق سرد با حضور بازیگران سرشناس به اکران رسید حضور لیلی رشیدی و سحر دولتشاهی برای هوادارانشان بسیار هیجان انگیز بود و طرفداران این بازیگران خیلی دوست دارند در اولین اکران فیلم عرق سرد حضور پیدا نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر سحر دولتشاهی،امیر جدیدی و عوامل فیلم عرق سرد در اکران مردمی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

عرق سرد (فیــلـــم ۱۳۹۶)

عرق سرد (۱۳۹۶) فیـــلــمی به کارگــردانــی و نویســنـــدگی سهیـل بیرقی و تهـیهـــ‌ـــکنـــنـــدگـی مهـدی داوری محـــصول سال ۱۳۹۶ اســت.

فضــای فیلـــم «عرق سرد» نسبت به کار قبلی کارگردان «من» بســـیـــار متــفــاوت است و نخــســـتـــیـن نمایـش ایــن فیـــلم در سی و ششـــمــین دوره جشــنواره فیلم فجر خواهد بود. ایـــن فیـلـــم براسـاس واقعـیــت ساخـــتــه شده و قصه زنـــدگــی افـروز اردسـتــانـی، بازیــکــن تیـم ملی فوتسال بانوان اســـت که حق‌ــاش را تضــییـع میـــ‌ـــکننــد و مانع از حضور او در فینال بازی‌ـهــای آســیایـی میــ‌ـشوند.

خلاصــه فیـلـــم

افـروز اردستانـی (باران کوثری) کاپـیتـان تیـــم ملی فوتسال زنان ایـران است. با گلزنی افـروز تیـم ملی برای اولین بار به فینـــال بازی های آسـیــایــی راه پیدا می کند و عازم مالـزی می شود، در فرودگاه افـروز در میــابــد ممــنوع الـخروج اســـت.

بازیـگـــران

باران کوثری
امیر جدیــدی
لیلـــی رشـیـدی
هدی زین‌ـــالـــعــابدیـــن
سحـــر دولتـــشاهی

تصاویر اکران عرق سرد

باران کوثری


سحـــر دولتـــشــاهـی

 


هدی زیـن‌الـعـابدیـــن و سحر دولتـــشــاهی


هدی زیــنـــ‌العابـدیــن و سحر دولتــشاهی و لیـــلــی رشیــدی و باران کوثری

 


باران کوثری و لیــلی رشـیدی


هدی زینـ‌الـــعــابــدین و سحـــر دولتشــاهـــی و لیلـی رشیدی و باران کوثری و امیـــر جدیـــدی

 

امیــر جدیــدی

هدی زیــنــ‌الـعــابـدیــن

سحر دولتشـــاهـــی

لیلـــی رشـــیدی

سحر دولتشاهی،امیر جدیدی و عوامل فیلم عرق سرد در اکران مردمی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.