سحر قریشی در تلویزیون ممنوع الکار شد

سحر قریشی یکی از بازیگران پر حاشیه و جنجالی سینمای ایران است او چند سال که ممنوع الکار شده است و در سریال های تلویزیونی نمی تواند به ایفای نقش بپردازد خیلی سعی کرده است در این مدت از ممنوع الکاری در تلویزیون خارج شود ولی نتوانسته است در ادامه جزئیات و تصاویر سحر قریشی در تلویزیون ممنوع الکار شد را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن : ممنوع الکاری سحر قریشی , مغایر صحبت‌هایی که ممنوع الکاری سحر قریشی را خبرپراکنی خوانده می‌شد ,این توشه بازی این هنرپیشه در سریال «ستارخان» منتفی شد .

بر همین اصل می توان اذعان کرد که ممنوع الکاری سحر قریشی در تلویزیون ادامه داراست .
تا قبل از این اعلام شده بود این هنرپیشه پس از برهه زمانی ها با سریال نو محمدرضا ورزی به تلویزیون گشوده می گردد .

ممنوع الکاری سحر قریشی در تلویزون

از هفته قبلی تصویربرداری سریال تلویزیونی نو محمدرضا ورزی آغاز شده‌است .بنابر شنیده ها گفته میشد که‌این توشه علاوه بر حسام نواب صفوی , محمدرضا شریفی نیا و یوسف صیادیکه بازیگران دائمی همگی فیلم های محمدرضا ورزی , سحر قریشی نیز در‌این سریال بازی خواهد کرد .

بازی سحر قریشی در سریال محمدرضا ورزی که با مورد تکراری دوران مشروطه ساخته میشود ,
در حالی است که سحر قریشی از سال ۹۰ تا به امروز در صدا و سیما ممنوع الفعالیت بوده و مشخص و معلوم نیست که‌این ایراد او رفع شده‌است یا این که نه!سریال نو محمدرضا ورزی در رابطه ستارخان است .

بیشتر سریال محمدرضا ورزی نظیر تبریز در مه , سال‌های مشروطه , بابا خوانده , عمارت خارجی و معمای سلطان در رابطه دوران مشروطه و پهلوی است .

سحر قریشی در تلویزیون ممنوع الکار شد + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.