تیپ های خفن و دیدنی از سحر قریشی + بیوگرافی کامل سحر قریشی

سحر قریشی یکی از پر طرفدارترین بازیگران در عرصه سینما و تلویزیون می باشد او در فیلم های بسیاری در سینما نقش آفرینی نموده است که بسیار فیلم های موفقی بوده اند در اینستاگرام نیز ستاره می باشد و فالورهای بسیاری دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تیپ های خفن و دیدنی از سحر قریشی + بیوگرافی کامل سحر قریشی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

بیوگرافی سحر قریشی

سحر قریشی متولد ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران هنرپیشه سینما , تلویزیون و نمایش زنده میباشد . او پس از بازی نقش یلدا در سریال دلنوازان به آوازه رسید . او‌لین عمل بازیگری سحر قریشی بازی در فیلم لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی بود . او سابقا همسر مهران ذاکری بود , این دو مدتی گذشته جدایی گرفتند .

آغاز عمل هنری

به گفته خودش از کودکی به هنرپیشه علاقمند بوده است و پس از این که انیمیشن ها و برنامه های بچه را نگاه می نموده است , شغل های شخصیت های کارتونی و نوباوه را تقلید می نموده است . از دوران متوسطه ماهر خیس به بازیگری نگاه نموده است و وارد میدان نمایش زنده شده‌است .

از روش یکی آشنایان همسر سابقش ( مهران اخوان ذاکری ) ترغیب میگردد که برای فیلم سینمایی لج و لج بازی آزمایش بدهد و در سال ۱۳۸۸ برای بازی درین فیلم پذیرش میشود . بعد از بازی در‌این فیلم بوسیله سیاوش خیرابی برای بازی در نقش یلدا به سهیلی زاده معرفی می‌شود .

برای بازی رد نقش یلدا آزمایش میدهد و پذیرش می گردد و همین سرآغاز موفقیتش در میدان بازیگری می‌شود . آنگاه بازی در نقش یلدا دارای اسم و رسم می‌شود و نسبتاً برای تمام مردمان کشور‌ایران شناخته شده میگردد که آن گاه در فیلم های سینمایی متعددی بازی نقش نموده است .

برهان جدایی سحر قریشی

همسر نخستین سحر قریشی با این گفتگو استدلال طلاق اش از سحر قریش را بازگو کرد : مدام به خیر از اینجانب یاد کرده و در یک‌سری گفتگو اش در نشریات متفاوت گفته در حالتی که همسرم عزم نماید یا این که اذن ندهد دیگر بازی نمی‌کنم و هنرپیشگی را تا جایی ادامه می دهم که به معاش فردی ام لطمه وارد نشود .

همسرم همواره مشوق و پشتیبانم بوده است . البته اکنون دیگر اینجانب موافق بازیگری همسرم نیستم . بعداز پخش سریال دلنوازان از کانال سه که سبب شهرتش شد رفتارش تغییر‌و تحول کرد و اکنون شش ماه است که اینجانب از ایشان خبری ندارم!

به دادگاه حمایت از خانواده نیز مراجعه کردم و از وی گلایه کردم البته زیرا اینجانب مشوق ایشان بوده ام و به وی اذن فعالیت داده ام تقاضای اینجانب برای ممنوع الکار شدن زنم رد شد . با این وجود از نگاه فقهی و قلبی دیگر راضی نیستم زنم بازیگری نماید .

بخش اعظم تهیه و تنظیم کننده ها زمانی در جریان این قضیه قرار گرفتند با اینجانب همیاری کردند و از همسرم در سریال ها و فیلم ها استفاده نکردند به جز تهیه و تنظیم کننده سریال دلنوازان که با اینجانب برخورد بدی نیز داشت .

دیدنی این‌که همسرم در گفتگو هایش می گوید دیپلم دارااست . به اینجانب بگویید وی از کدام متوسطه دیپلم گرفته است؟ اینک تصمیم گرفته ام از همسر بازیگر ام جدا نحس و اورا جدایی خواهم بخشید و در‌این بازه زمانی هم حضور در دادگاه های متفاوت هنگامی به وی نمی بخشید که گفتمان نماید .

طومار ام را با این جمله به پایان می برم که پروانه ها فراموش می نمایند روزی کرم بوده اند .

نامزدی با آرزو علومی

یک‌سری وقت پیش بود که خبر هایی از وصلت سحر قریشی و آرزو علومی شنیدیم در برنامه روئت کرد در شب سحر قریشی خاطرنشان کرد که فعلا تصمیمی برای تزویج ندارم و پیش از این برای شناخت بیشتر با آرزو علومی با نیز نامزد کرده بودیم و به نیز محرم بودیم .

داستان ها هنوز ادامه داشت تا این که سحر قریشی در گفتمان با تی او پلاس اظهار کرد : اینجانب حال حاضر متاهل نیستم و از روزنامه ایده آل نیز گلایه کرده ام . به اذن چه کسی نوشتید سحر قریشی و آرزو علومی با نیز تزویج کرده اند؟

ولی او در پایان اعلام‌کرد که اینجانب با آرزو علومی درباره هستم و فعلا نامزد هستیم تا ببینیم چه میشود . در حالتی‌که به توافق برسیم شاید وصلت کنیم البته شرایط فعلی متاهل نیستم و تنها نامزد دارم .

تیپ های خفن و دیدنی از سحر قریشی

سحر قریشی با تکثیر چهره‌ای از خودش نوشت : لبخند صرفا گویش بین المللی دنیاست . با لبخند تمامی انسانها دوست شما خواهند بود . مدام لبخند بزنید…!

سحر قریشی با نشر چهره ای از خودش نوشت : از بدور تورا دوست دارم بی هیچ عطرى آغوشی نوازشی صرفا دوستت دارم از به دور

سحر قریشی با نشر تصویر خویش در آن سوی مرز نوشت : ضابطه توقع میگه : معطل هر

سحر قریشی با انتشار تصویر خود ، گوهر خیراندیش و محمدرضا فروتن نوشت : فیلم سینمایى شیفت شب کنار بانو گوهر خیراندیش و محمد رضا فروتن و به کارگردانى نیکی کریمی مهربان

سحر قریشی با انتشار تصویر خود نوشت

زن است دیگرحسش راباموهایش نشان میدهد حالش خوب باشدموهایش رارهامیکند غمگین که باشدبا کش دارش میزند باحوصله که باشد میبافد ومیاراید عصبانی که باشدجمعش میکند دلش که بشکنداولین چیزی که اضافیست موهایش هستند امیدوارم همیشه موهایتان رهاباشد.

تیپ های خفن و دیدنی از سحر قریشی

تیپ های خفن و دیدنی از سحر قریشی

تیپ های خفن و دیدنی از سحر قریشی

تیپ های خفن و دیدنی از سحر قریشی

سحر قریشی با انتشار این تصویر نوشت : یک کار خود آگاهانه نیست اگر کسی را واقعا دوست داشته باشى خود به خود به او وفادار مى مانى پس….به انسانیت وفادار باشیم خود را دوست بداریم.

تیپ های خفن و دیدنی از سحر قریشی

سحر قریشی و جواد عزتی در نمایی از فیلم همه چی آرومه

در خلاصه داستان فیلم همه چی آرومه آمده است که سه جوان خوش گذران به خاطر عروسی دوستشان ابی تصنیم می‌گیرند با او سفری مجردی کنند؛ ولی قبل از این کار نوعی قارچ می‌خورند که آغشته به مواد مخدر است و این کار باعث می‌شود آنها فردا خودشان را در جزیرهٔ کیش ببینند.

سحر قریشی و سیاوش خیرابی در فیلم لج و لجبازی

در خلاصه فیلم لج و لجبازی آمده است که پونه و فرهاد پس از پانزده سال زندگی مشترک، حدود سه سال است که از یکدیگر جدا شده اند. آشنایی پونه با یک مرد جوان انگیزه ای می شود تا فرهاد رقیب عشقی خود را از میدان به در کند.

سحر قریشی با گریم فیلم کارگر ساده نیازمندیم

در خلاصه داستان کارگر ساده نیازمندیم آمده است که سه کارگر دنبال کارند. دنبال جایی یا کسی که به کارگر ساده نیازمند باشد. نه هرکارگری… کارگر ساده!

سحر قریشی و احمد ایراندوست در نمایی از فیلم کمدی تخیلی آس و پاس

در خلاصه فیلم آس و پاس آمده است که مرز کمرنگی بین واقعیت و خیال است. حسن آس و پاس در مسیر وصول طلب پدر مرحومش از ملک سلمان کلاهبردار، در فضایی فانتزی تبدیل به شخصی رویایی می شود اما عشق به دختر ملک سلمان او را از ادامه ی ماموریتش باز می‌دارد.

دعوای سحر قریشی و بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری با انتشار پستی که مربوط کامنت مُلّاوردی برای مهناز افشار علیه سحر قریشی بود نوشت: برای صدمین بار بهم ثابت شد هرظلمی که در حقت میشود… هرتهمتی که بهت زده میشود… هرجا حقی ازت پایمال میشود… هروقت جواب مردونگیت با نامردی تمام داده میشه…. هرجا جواب رفاقت خالصت با نارفیقی بی رحمانه داده میشه… و تو شخصیتت طوری نیست که بتونی مثل اون ادم بشی و پاسخش رو بدی… فقط و فقط به کائنات بسپار. یاعلی

گفتنی است در این بحثی که پیش اومده بود راجب منقلب شدن درکنار مردان بودن مهناز افشار در پستی علیه قریشی اینگونه نوشته : نمیشه خیلی راحت حق نیمی از جامعه رو انکار کرد چون یک نفر وقتی در کنار مردان قرار می گیره “منقلب”میشه!. مولاوردی هم در حمایت از مهناز افشار نوشت: ممنونم مهناز جان. برخی اینقدر حقیرند که در کنار مردان منقلب می شوند. متحیرم در عرصه بازیگری چگونه دوام آورده اند. بهتر بود در همان اندرونی به کلفتی و سرویس دادن مشغول شوند.

تیپ های خفن و دیدنی از سحر قریشی + بیوگرافی کامل سحر قریشی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.