بیوگرافی سرنای ساریکایا Serenay Sarıkaya بازیگر زن زیبای ترکیه

سرنای ساریکایا یکی از بازیگران خوش اندام و زیبای زن ترکیه می باشد در سریال عمر گل لاله توانست به خوبی نقش ایفا نماید و به اوج شهرت دسنت یابد او بهترین بازیگر زن در ترکیه است در سال 2010 به عنوان زیباترین زن در ترکیه انتخاب شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بیوگرافی سرنای ساریکایا Serenay Sarıkaya بازیگر زن زیبای ترکیه را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

نام اصلی سرنای ساریکایا
زمینه فعالیت بازیگر، مدل
تولد ۱ ژوئیهٔ ۱۹۹۱ ‏- آنکارا، ترکیه
محل زندگی محل زندگی
ملیت ترکیه ای
سال‌های فعالیت ۲۰۰۵ تا کنون

سرنای ساریکایا (به ترکی استانبولی: Serenay Sarıkaya) (زادهٔ ۱ ژوئیهٔ ۱۹۹۱)، بازیگر و مدل حرفه‌ای ترک و صاحب جایگاه دوم دختر شایستهٔ ترکیه در سال ۲۰۱۰ می‌باشد.
سرنای در سن ۱۵ سالگی در یک رقابت زیبایی شرکت کرد و جایزه ویژه ای دریافت کرد.

سرنای ساریکایا (به ترکی استانبولی: Serenay Sarıkaya) (زادهٔ ۱ ژوئیهٔ ۱۹۹۱)، بازیگر و مدل حرفه‌ای ترک و صاحب جایگاه دوم دختر شایستهٔ ترکیه در سال ۲۰۱۰ می‌باشد. وی در ایران با بازی در نقش یشیم در سریال عمر گل لاله که از جم تی‌وی پخش شد شناخته شد.

سرنای در سن ۱۵ سالگی در یک رقابت زیبایی شرکت کرد و جایزه ویژه ای دریافت کرد. او کارش را با بازی در بخش کوچکی در فیلم Şaşkın آغاز کرد و بعد از آن در فیلم Plajda ایفای نقش کرد. شهرت او با بازی در این فیلم کمی افزایش یافت. در همان سال او در مجموعه تلویزیونی دیگری نیز ایفای نقش کرد. اولین نقش اصلی او در سریال باغ لیمو رقم خورد. سپس در مجموعه Adanali بازی و محبوبیت بیشتری کسب کرد.

سرنای در مسابقه 2010 Miss Turkey دوم شد. بازی در سریال عمرگل‌لاله و جزرومد باعث شناخته شدن وی در سطح جهانی شد. او با بازی در این دو سریال، دو تندیس پروانه طلایی کسب کرد که معتبرترین جایزه برای یک بازیگر اهل ترکیه می‌باشد. علاوه بر بازیگری، سرنای چهره تبلیغاتی برندهای معروف ترکیه ای است. او در سال ۲۰۱۴ بهترین بازیگر زن شناخته شد و توسط جی‌کیو تندیس دریافت کرد.

زندگی شخصی سرنای ساریکایا
سرنای تا هفت سالگی با پدر و مادر خود در آنتالیا اقامت داشت اما بعد از جدایی آنها، با مادرش زندگی کرد. او طی مصاحبه ای دربارهٔ نیاز به پدر و اهمیت یک پدر از دیدگاه دخترش سخن گفته است. وی از خردسالی به «مدل» بودن علاقه داشت. از ورزش‌های مورد علاقهٔ سرنای، می‌توان به والیبال و تنیس اشاره کرد. ساریکایا در یک مصاحبه گفته است که به رقص لاتین (خارجی) علاقه دارد.

ســـرنــای ساریــکــایا، صاحـب جایـگاه دوم دخـــتـــر شایـــستهـٔ ترکـــیـــه در سال ۲۰۱۰ میـــ‌باشد

حرفــه ی سرنـای ساریـــکـــایـــا
سرنای در فیلـــم و سریـــالــ‌ـــهــای متــعـــددی بازی کرد ولی با بازی در سریـال عمـر گل لالـــه مورد توجه قرار گرفــت و به بازیگـــری شنــاخـتـه شده تبـدیــل شد. سرنـای با شخـــصـیـــت یشــیــم در سریال عمــر گل لاله آهنـــگـــی خوانـــد که بســیـــار مورد توجه قرار گرفـــت و از سوی شرکـــت‌ـــهای موسیـــقــی پیــشـــنــهاد آلبوم دریــافت کرد. وی در پاســخ این پیشـنـهادات گفت: من قصـدم آواز خواندن نیســـت، حرفـــه من بازیگـری است.

او در سال ۲۰۱۳ با شرکت تولید لبـاس ماوی، قراردادی دو سالـه بست. این قرار تمدیـــد شده و همـکاریــشــان اکـنون نیز ادامـــه دارد. ساریــکـایـــا برای تبـــلــیـغـــات ماوی با کرم بورسـین همــبـــازی شد و رابــطـه عاشـــقانه‌ــشـــان از آنــجـــا شروع شد او حتـــی با مدل معروف مجارسـتـانی، باربارا پالوین، برای تبلیغ ماوی همبــازی شد. ناگفتــه نمـانــد که سرنــای با بازی در سریال جزر و مد نه تنهـــا در ترکــیــه، بلکـــه در کشورهـــای خارجـــی از جمــلـــه آمـــریـکــا مورد توجه قرار گرفـــت.

تصـاویر سرنـــای ساریکایـــا

تصـاویر سرنـــای ساریکایـــا

تصـاویر سرنـــای ساریکایـــا

تصـاویر سرنـــای ساریکایـــا

تصـاویر سرنـــای ساریکایـــا

بیوگرافی سرنای ساریکایا Serenay Sarıkaya بازیگر زن زیبای ترکیه

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.