عکس سروش جمشیدی و همسرش + بیوگرافی

سروش جمشیدی بازیگر طنز سریال و فیلم های ایرانی می باشد و بیشتر در برنامه دورهمی به اجرای نمایش پرداخته است مردم او را به نام قیمت دورهمی می شناسند سروش جمشیدی یک فرزند پسر به نام سیاوش دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس سروش جمشیدی و همسرش + بیوگرافی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : سروش جمشیدی بازیگر کمدی متولد ۲۰ اسفند ۱۳۵۸ در تهران است که اصالتی یزدی دارد. او در برنامه دورهمی مهران مدیری به شهرت رسید

سروش جمـــشیدی متولد ۲۰ اســفـــنـد ۱۳۵۸ در تهـران و صالـــتـا یزدی، بازیـــگر کمدی است. از سال ۱۳۷۷ کارش را با تئاتــر و رادیو شروع کرد. در تمـــام ایـن مدت ایـــن کمدین فرصتی برای نشان دادن تواناییـ‌ــهـــایش نداشـــت، سریال درحــاشیه مهران مدیـــری فرصــتـی بود تا توانـــایی‌ـــهـــایـش را به رخ بکشــد. او در مورد مدیری میــ‌گوید: مردی که همـیـــشه ممـنون ومدیونشون خواهــم بود که بی هیـــچ منتـــی بهـم اعـتــمـــاد کردن و اجـازه دادن خودمو ثابت کنـم. همــیــشــه بهـــتریـــنـ‌ها رو برایـــشـان آرزو می‌ـــکــنـم.

او بدون اســـتـفاده از هیـــچ‌گونه لهجـهــ‌ــای تنـها با نشــان دادن و ریختـــن احســاس در صدای خودش دیـــالوگ‌ـهای ماندگاری را به وجود آورد که عبـارتـنـــد از: ( کوچولوتم، اومدن – اومدن، گل من، یه فرصت دیگـه به من بدیــن و …).

سروش جمشیـدی اگـر مورد تبعیــض و کوردلـــی رقابـتـــی و استثمــار هنـــری قرار نگیرد ظرفـیت بالــا و توانـــایــی‌ـــهـای بسیـاری برای برگــرداندن خنـــده و شادی به لب و خانــه مردم دارد.

سروش جمشـیـدی و پسرش سیاوش جمشیدی

سروش جمـــشیـدی از سال ۱۳۷۷ دررادیو، تاتر و تلویزیون فعـالـیــت داشـتـه اســت. امـــا در ایـــن سال‌ـــهـا به خوبی دیــده نشــده بود و همواره حضور کمـ‌رنــگی داشت تا ایــنـکـه با مجموعه تلویزیونی در حاشــیـــه توانـسـت به خوبی ظاهـر شود و خوش بدرخـشد. سروش جمشیـدی متاهل است و پســری به نام سیـــاوش جمــشـــیــدی دارد. سروش جمشــیـدی، هنرمنـدعـرصه نمـــایش، سینـــمــا و تلویزیون در مجـموعه جدیـد مهران مدیـــری با عنوان ” عطـسه ” در شبــکــهــ‌های نمــایش خانـگـــی حضور یافــت.

ایـن مجــموعه همانند دیـــگر آثار مهران مدیری با مضمون طنـــز اجتـــمـــاعــی بوده و همانـــنــد سریال ” شوخی کردم ” شامــل آیتم‌ــهای مخـــتـــلـف طنز اســـت. سروش جمشیـدی که پیـــش از ایـن و برای نخــســـتـیـــن بار ، جلوی دوربین مهران مدیــری در سریـال تلویزیونی ” در حاشیــه ” و در یک سکانـــس قرار گرفته بود، در ” عطسه “حضور پررنــگــ‌ـتـری را تجربه کرد. این هنرمـنــد در قسـمـــت نخـســت ایــن مجـموعه در دواپـیزود ” اسـتعدادیابــیــ” و ” پیـــج فروشیــ” در کنــار مهـــران مدیـری و نصــرالــلـه رادش به هنرنــمایـی پرداخت.

در حال حاضر نیـز سروش جمـــشیــدی در برنـامـه دورهمـی مهران مدیــری در نقش “قیمت” به ایــفای نقــش میـــ‌ــپــردازد.

فیـلم شناسی سروش جمـشیـدی

تعطـیلــات دوست داشـــتــنی
عاروس
خروس
زیــر نیمـ‌ـکاســه
عطــسه
در حاشیــه ۲
دورهمـی
سه شو

عکس سروش جمشیدی و همسرش + بیوگرافی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.