سعید مرتضوی دستگیر و به حبس محکوم شد

سعید مرتضوی به دلیل پرونده ای که در کهریزک به اتهام معاونت قتل دو نفر دستگیر و روانه زندان شد او از این کارش احساس ندامت و پیشمانی نمود و خواستار تخفیف در حکمش شد که داداستان تهران او را محکوم به دو سال حبس نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر سعید مرتضوی دستگیر و به حبس محکوم شد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

مـــیر مجیــد طاهـری در گفـــتــگو با خبـرنـگــار  از ارسال پرونده سعـــید مرتــضوی در بخـش کهریــزک به اجرای احـکـــام خبـرداد و گفت: امروز به شعبــه مراجعه کردم و طبق اعلام شفـاهی دادگاه برای وی حکـم جلـب صادر شده اســـت.

وی در خصوص ضمــانـت اجرایـی ایـن حکم گفـــت: طبـق آنچـه به من اعلـــام شده است اجــرای حکـــم در دست اقدام است اما زمـان اجـرای آن به دادستــانــی تهـــران و ماموریــن و ضابــطـــیـن بسـتگی دارد.

وکیـل مدافــع یکــی از شکـــات کهریـــزک از لازم الاجــرا بودن حکم خبـــر داد و گفــت: به زودی حکم جلب اجـرا می شود.

به گزارش خبرنـگار مهـر ۵ آذر ماه بود که رأـی پرونده به صورت الـکتـرونیکی به وکیل شاکی مرتــضوی ابــلاغ شد و طی آن شعــبه ۲۲ دادگـاه تجـــدیــدنــظـر، سعـــید مرتــضوی را در پرونده کهریـزک، به اتـــهام معـاونت در قتـل به دو سال حبـــس تعزیری محـکوم کرده اســت.

دادگاه تجـدیـــدنظــر به دلـیل اظـهـــار ندامـــت مرتــضوی، با یک درجـه تخفـیف، وی را به دو سال حبـــس محکوم کرد.

لازم به ذکر اســت سعـــیـد مرتضوی در جلسه امروز رســیــدگـــی به اتهامـاتش در بخش دوم پرونده کهریـــزک حضور نداشت.

سعید مرتضوی دستگیر و به حبس محکوم شد

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.