سفر به هندوستان سرزمین کشوری با مردمان عجیب

هندوستان کشور عجیب و دوست داشتنی می باشد بسیاری از توریست ها دوست دارند از همه نقاط این کشور دیدن نمایند معبد های عجیب هند پر از اسرار نهفته می باشد مردم هندوستان رسم های مختلف و جالبی برای برخی از مراسم هایشان دارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر سفر به هندوستان سرزمین کشوری با مردمان عجیب را در مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : در‌صورتی‌که قبلاً به هند مسافرت نکرده باشید , این میهن احتمال دارد مقصدی ترسناک به حیث رسد . احتمالاً در باب جمعیت های به هم ریخته , چاشنی جات تند , و معماری افسانه ای فی مابین خیابان های به هم ریخته و بی نظم چیزهایی شنیده اید . طرح ریزی مهاجرت به هند می‌تواند معضل برانگیز باشد , پس بایستی پیشین از هجرت داده ها کافی کسب کرد . در اینجا ارشادوراهنمایی معمولی برای او‌لین هجرت به هند آورده ایم تا به شما یاری کنیم که بتوانید سفری خوب داشته باشید .

شایسته ترین زمان برای مهاجرت به هند چه زمانی است؟

تحت عنوان رسمی کلی , ماه های آپریل , می و ژوئن گرم میباشند و میانگین دما به 33 سکو سانتی گراد میرسد . ماه های دسامبر تا مارچ خنک و دلپذیر ( کمتر از 20 جايگاه سانتی گراد ) است و می‌تواند فصل پرطرفدار مسافرتی به شمار برود . این ماه ها هنگامی خوب برای بازدید از کنار دریا های فوق العاده و دریاچه های جنوب هند است . می‌توانید ماجراجویی خویش را از بمبئی آغاز فرمایید , به حاشیه دریا کونکان در ایالت گوا بروید , آن‌گاه به جهت ایالت کارناتاکا و در غایت به ایالت کرالا هجرت فرمایید . این حیطه از ماه های آپریل تا ژوئن دوچندان گرم می گردد , پس در صورتی‌که هجرت خویش به جنوب هند را در‌این زمان طرح ریزی می نماید حتماً جلوگیری هایی در اقامتگاه های کوه پایه ای را نیز نظر نمائید .

این مقر های نظامی سابقاً مستعمراتی وقتی ساخته شدند که انگلیسی ها به آنجا می رفتند تا از گرمای سوزان فرار و گریز نمایند , و شما نیز خوبتر است که همین فعالیت را انجام دهید . از ماه آپریل به بعد از آن , خوب تر است که در سمت شمال مهاجرت نمایید ; هوای خنک و با تازگی در کوهپایه های هیمالیا قوانینی خوب را برای ماجراجویی آماده می نماید . آیا چیزی به نام فصل‌زمستان در هند وجود دارد؟ آری , ممکن است تعجب نمایید که هوا در هند سرد نیز می‌شود . دمای هوا در دسامبر و ژانویه قادر است در شمال دهلی سرد شود و به 7 مرتبه سانتی گراد رسد .

برای مسافرت به هند چه چیزی می بایست همراه خویش ببرید؟

تحت عنوان اولی نکته : چه جور چمدانی بایستی به همراه ببرید؟ تحت عنوان قاعده ای کلی , در‌حالتی که دو هفته یا این که کمتر را در هند سپری میکنید و بین شهرهای متعدد مهاجرت میکنید , چمدانی چرخ دار به کارتان میاید . احتمالا چه بسا بتوانید تمام وسایلتان را در ساک دستی خودتان جا نمائید . در حالتی‌که به کنار دریا ها یا این که بخش ها روستایی خیس هند مهاجرت می‌کنید , کوله پشتی ممکن است بیشتر به کارتان بیاید .

هجرت با قطار و اتوبوس در هند نیاز به تحقیق ( و حوصله ) اکثری داراست , پس بد نیست که کتب و پادکست هایی برای سفرهای طولانی به همراه داشته باشید . برای تأخیرهای غیر قابل اجتناب , وسایل اصلی بهداشتی و ایمنی مانند دفع کننده حشره‌ها , دستمال آنتی باکتریال , قفل آویز و لامپ قوه از لازمات مهاجرت می باشند . بیشتر برندهای مشهور بین المللی در محله های خرید جان دار میباشند , البته هند تولیدات داخلی متعددی , علی الخصوص طب آیودورا , دارااست .

چه خرقه هایی در مهاجرت به هند احتیاج دارید؟

در‌حالتی که قصد دارید شمال و جنوب هند را در یک مسافرت دیدن فرمایید , نیاز دارید خرقه هایی برای وضعیت آب و هوایی متعدد همراه ببرید . برای جنوب , از نوامبر تا آپریل , جامه های خنک پنبه ای و کتان به همراه داشته باشید تا از خویش برعلیه گرما نگهداری فرمائید . در همین ماه ها شمال هند سرد می‌شود , به همین خاطر پشم مرینو , کشمیر و جامه هایی از جنس لبریز پرنده ها می‌تواند در هنگام شب هنگامی که دما رو به کاهش می‌رود , به عمل بیاید . درباره‌ی زنان , پوشیدن جامه های پوشیده پیشنهاد میشود . شال و روسری همگی جا در هند به فروش می‌رود , و حتماً خرقه بلند یا این که دامن بلند به همراه خویش داشته باشید .

در جنوب هند چه چیزی برای دیدن و انجام دادن وجود دارد؟

فصل‌تابستان خویش در هند را در جنوب این میهن آغاز نمایید و معماری فوق العاده و درحال حاضر و هوای مستعمراتی بمبئی را اکتشاف فرمائید , که می‌تواند شایسته ترین مکان برای استارت ماجراجویی شما در جنوب هند باشد . سواحل بکر و بیشه های ارگانیک در تمام ارتفاع مسیر از کنار دریا کونکان تا ایالت گوا را تجربه فرمائید ; میتوانید روی شن و ماسه های بکر آنجا استراحت نمائید , یا این که این‌که موج سواری معمولی را آزمون فرمایید . ویرانه های تماشایی هامپی , دهکده ای در شمال کارناتاکا , شما‌را به دنیایی از «هانومان» ایزد هندو خواهد پیروزی , و در آنجا می‌توانید از معابد باستانی در‌این به جا مانده جهانی یونسکو دیدن نمائید .

چشم انداز کم آب و خالی پیرامون این آبادی مشابه به چیزی است که در فیلم نزاع های ستاره ای چشم اید ; دقیقاً بر عکس کنار دریا آکنده از مناظر ارگانیک کونکان که نو پشت راز گذارده اید . از هارپی به جنوب خیس در سمت کرالا بروید , که به لطف منابع چاشنی و ابریشم دوچندان خویش ثروتمندترین ایالت در هند است . شهر بندری سابقاً مستعمراتی کرالا به اسم کوچی در حاشیه دریا جنوب غربی هند قراردارد و شایسته ترین مکان برای تماشای تورهای ماهیگیری پهن شده چینی در غروب , تجربه کردن غذاهای برنجی خوشمزه و خوش گذراندن بین درخت های تاب دار نارگیل است .

در شمال هند چه چیزی برای دیدن و انجام دادن وجود دارد؟

هنگامی دما در جنوب هند بالا میرود , سفارش می‌کنیم که در سوی شمال و کوهستان ها بروید . در حالتی که در پی نقطه ورود جذابی می باشید , تارامشالا بافرهنگ ترکیبی تبتی و هندی آن قادر است مورد خیر و خوبی باشد . این مکان را احتمالا تحت عنوان منزل دالایی لامای تبعید شده بشناسید . از پایانه تپه ای مانالی در ایالت هیماچال پرادش که از آن تحت عنوان پایتخت ماجراجویی هند یاد می گردد , میتوانید پاراگلایدر سواری بر بالای کوه های هیمالیا را تجربه فرمائید . مانالی اردوگاهی برای عمل های مختلفی است , و توقفگاه رایجی در مسیر در راستای جاذبه های ارگانیک و قلمروهای قدیمی بودایی ها در اطراف آن نظیر لِه و لداخ است . روش های عبوری در سوی لداخ و ارتفاعات هیمالیا از ماه جولای تا سپتامبر گشوده می گردند .

همینطور مورد های متعددی برای کوه‌پیمایی , مسیرهای کوهنوردی و قایق رانی رفتینگ در اختیار خواهید داشت . هنگامی که بارش برف استارت شود , پیست های اسکی گشوده می‌شوند و می‌توانید از امکانات بالا بر اسکی برای به چنگ آوردن شایسته ترین دیده اندازهای هیمالیا استفاده نمائید . در شرایطی‌که بیشتر در ادامه بی صدا و متانت می‌باشید به شهر ریشیکش بروید , که با وجود معابد و آشرام های فراوانی که داراست , تحت عنوان مرکزی برای یوگا و مدیتیشن شناخته میگردد .

سفر به هندوستان سرزمین کشوری با مردمان عجیب

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.