سلفی جنجالی دختر مدلینگ خوشگل عراقی

دختر مدلینگ خوشگل عراقی سلفی جنجالی با مدلینگ اسرائیلی انداخت که همه هواداران خود را در اینستاگرام عصبی نمود بسیاری از فالورهای این مدلینگ خوشگل عراقی امسال به عنوان دختر شایسته انتخاب شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر سلفی جنجالی دختر مدلینگ خوشگل عراقی را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

جنجال سلفی ملکه زیبایی عراق و اسرائیل

به گزارش سایت مجله دانستن: عکس سلفی ملکه زیبایی عراق و اسرائیل با یکدیگر در شبکه‌های‌اجتماعی خبرساز شد . اکثری از یوزرها عرب خشمگین شدند و با اعتراض بدین عکس , اسرائیل را اشغالگر خواندند . داد و فریاد سلفی ملکه زیبایی عراق و اسرائیل عکس سلفی ملکه زیبایی عراق و اسرائیل با یکدیگر در شبکه های مردمی خبرساز شد . بخش اعظمی از یوزرها عرب خشمگین شدند و با اعتراض به‌این عکس , اسرائیل را اشغالگر خواندند . این عکس در جلسه ملکه های زیبایی در لاس وگاس ایالات متحده گرفته شده بود .
( ساره عیدان ( ملکه زیبایی عراق در کنار عکس سلفی خویش با آدار گاندلمن , ملکه زیبایی اسرائیل نوشت : «عشق و آشتی از سمت ملکه زیبایی عراق و اسرائیل . » ولی بعدا در برخورد به نقدها گسترده بدون چاره به پوزش طلبی شد . خانم گاندلمن هم همین عکس را در اکانت اینستاگرام خویش منتشر و ملکه زیبایی عراق را «شگفت انگیز» خواند . این پست در حدود 3 هزار توشه در اینستاگرام لایک خورد .

اعم از برخورد های منفی به‌این سلفی از سود اسد ابوخلیل , مدرس دانش گاه در آمریکا بود که در توئیتر خویش نوشت : «ملکه زیبایی عراق با خوشحالی در کنار ملکه اشغالگری و خشونت ایستاده است . »
البته استفاده کننده دیگری نوشت : «عکس یک عرب با یک اسراییلی الزاما نماد موافقت با سیاست فرنگی اسرائیل نیست . »
ساره عیدان ملکه زیبایی عراق در جواب بدین نقدها در ورقه اینستاگرام با اشاره به این‌که این در طول به دست آوردن عکس ها ملکه زیبایی اسرائیل به وی نزدیک شده و نسبت به آشتی بین دو طرف ابراز عشق و علاقه نموده است نوشت : «من میخواهم از تمام افرادی که‌این عکس را توهینی نسبت به فلسطین تلقی کرده اند پوزش طلبی کنم . انگیزه این عکس این نبوده و در سوی دوستی و آرزو به رافتن چاره این چالش پخش شده شده‌است . »
یکی دیگر از یوزرها دارای اسم و رسم یوتیوب با اسم سابرین بنونی هم در توئیتی با اعتراض بدین عکس خاطرنشان کرد که چه بسا در‌حالتی که قصد آن تولید آشتی بوده این «سلیقه کلیه نیست . »

نوشته معذرت خواهی ملکه عراق در رابطه عکس سلفی با ملکه اسرائیل

سلفی جنجالی دختر مدلینگ خوشگل عراقی + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.