سلنا گومز مدلینگ برند معتبر پوما Puma شد

سلنا گومز خواننده و مدلینگ سیاه پوست امریکایی مدل تبلیغاتی برند پوما شد تا فروش این محصول را زیادتر نماید او از لباس های اسپرت و جدید پوما برای تبلیغات این برند استفاده می نماید و عکس های زیادی را در اینستاگرام خود قرار داده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر سلنا گومز مدلینگ برند معتبر پوما Puma شد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

هـــمـکـــاری مجـــدد سلنا گومز Selena Gomez با برنــد پوما Puma

برند ورزشــی پوما به تازگــی دو مدل کفـش ورزشــی جدیـد روانه بازار کرده است. این کفـــش برای بهـــار 2018 روانـــه بازار می شود. این برند قبلـا هم برای اولیـــن بار از سلنا گومز در کمپـیـــن تبـــلــیــغـــاتـی خود اســتفاده کرده بود و ایـن بار هم برای دومیــن بار برای تبــلــیــغ این کفــش ورزشــی جدیــد از ایــن چهره هالــیوودی سرشــنــاس اســـتفـاده کرد. در ادامـه عکس های زیـبــای ایـن کمپـین تبلیـغـاتـــی را گردآوری کرده ایم.

سلـنا مری گومز Selena Marie Gomez متولد ۲۲ ژوئیه ۱۹۹۲ بازیگر و خواننده و طراح مد اهـــل آمــریــکـــا اســت. او برای اولین بار در نقــش جایانـا در فیــلـــم «بارنـی و دوستـان» ظاهـــر شد، زمـانـی که او تنــهــا ۷ سال سن داشت. او بیشـــتـــر به خاطـرِ بازی در نقــش آلــکـس روسو در مجموعهٔ کمـدی «جادوگران محـــله ویورلی» (۱۲–۲۰۰۷) از شبــکـــهٔ دیــزنـــی به شهرت رسیدهـــ‌ اسـت. اولین فعــالـــیت او در فیلـم سیـــنمایـــی «بچـه‌ـــهای جاسوس ۳: بازی باخـته» بود.

سلـــنا گومز قبلا هم برای اولیـــن بار در کمـپـین تبـلـیـــغــاتـــی برنـــد پوما Puma شرکت کرده بود. ایــن بار هم برای دومیــن بار برای تبــلــیـغ کفـش ورزشی زنانــه جدیــد بااین برند همـــکاری کرده است.

سلنا گومز مدلینگ برند معتبر پوما Puma شد

سلنا گومز مدلینگ برند معتبر پوما Puma شد

سلنا گومز مدلینگ برند معتبر پوما Puma شد

سلنا گومز مدلینگ برند معتبر پوما Puma شد

سلنا گومز مدلینگ برند معتبر پوما Puma شد + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.