بیوگرافی سلن سویدر selen-soyder مدلینگ و بازیگر جذاب ترکیه

سلن سویدر یکی از زیباترین و خوش اندامترین دختران مدلینگ در ترکیه بود که در سن 17 سالگی به عنوان دختر شایسته در ترکیه انتخاب شد او به بازیگری نیز بسیار علاقمند بود در سریال عمر گل لاله با چینار به ایفای نقش پرداخت که به اوج شهرت دست پیدا نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بیوگرافی سلن سویدر selen-soyder مدلینگ و بازیگر جذاب ترکیه را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : سلن سویدر در ۲۶ دسـامبــر ۱۹۸۶ در ازمـــیر، ترکیـه به دنیــا آمــد. سلــن ۱٫۷۸ سانتــی‌متــر قد دارد. او یک مدل حرفـهـــ‌ای در ترکـــیه اســت.

نام اصـلـــی سـلـــن سویدر
زمیـــنــه فعالیت بازیــگر، مدل
تولد ۲۶ ژوئیهٔ ۱۹۸۶ – ازمـیـــر، ترکیـــه
محـــل زنـــدگـی اســتـــانــبول
ملیـــت ترکــیـــه
سالـ‌های فعالـــیـت ۲۰۰۷ میلادی تا کنون
همسر(ها) تولگـــاهان ساییشـمـان (۲۰۱۲-۲۰۱۴)

سلـــن سویدر در ۲۶ دسامـــبـــر ۱۹۸۶ در ازمـیر، ترکـــیه به دنیـــا آمــد. سلـن ۱٫۷۸ سانـتیـ‌ـمــتــر قد دارد. او یک مدل حرفـه‌ـــای در ترکـــیه اســت.

سلــن سویدر در سال ۲۰۰۷ توانــســت دختر شایــسـتــه ترکیـــه شود و در مراسـم دختـر شایـــسته در کشور چین شرکت کند. او در حال حاضـــر در رشتـــه روابــط بیــنـ‌ـــالملل در دانــشگـاه تحصـیـل می‌کــنـد.

سلـن سویدر به عکــاســی و نویسـنـــدگی نیــز علـــاقه دارد. او با بازی در سریــال شمیــم عشــق و سریـــال عمـر گل لاله به اوج شهرت رسیــد.

تصـــاویر سلن سویدر

تصـــاویر سلن سویدر

تصـــاویر سلن سویدر

تصـــاویر سلن سویدر

تصـــاویر سلن سویدر

تصـــاویر سلن سویدر

بیوگرافی سلن سویدر selen-soyder مدلینگ و بازیگر جذاب ترکیه

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.