سوتی سید مصطفی موسوی مجری کوی محبت + عکس

سید مصطفی موسوی در برنامه کوی محبت یک سوتی جنجالی ناخواسته ای در برنامه زنده اجرا نمود که تا مدت ها این سوتی زبان زد همه در ایران شده بود سید مصطفی موسوی به خاطر این سوتی در برنامه خود از بینندگان عذر خواهی نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر سوتی سید مصطفی موسوی مجری کوی محبت + عکس را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: ســیـــد مصـــطفی موسوی مجــری و تهـــیه کنـنـــده برنـامه کوی محـــبــت شبــکــه دو سیمـا در پی پخش کلیپ اشــتــبـــاه او در این برنـامــه در فضــای مجــازی ، توضیحاتــی را در ایـن خصوص بیان کرد. در ادامـــه ایـــن توضیـحـــات را می‌ـــخوانید:

به دلـیل رونمــایی دوباره از تپـق مجــری برنامـــه کوی محـبـــت که در ماه رمـضان سال 93در نجف اتــفـــاق افتاد و بدلــیل محبــت و سوال مردم عزیز برخود دانــستـم توضیحاتی را ارائه دهـــم.

همچنین بخوانید :عکس سید مصطفی موسوی گوینده در کنار همسرش + بیوگرافی

اول ایـــنـکه تاریــخ این برنامــه در ماه مبارک رمـضـان سال 93در شهــر مقدس نجـف بوده اســت، در شرایطی که چنـد ماه از حضور داعش در عراق نمیــ‌ـــگـــذشـــت تا جایی که در قبرستـان مومنیـن وادی الــســـلـــام هم داعش با پرچــم خود اعلام موجودیت کرد که بعـد از ده روز ما به دلیــل سخــتـــی شرایـط قطــع کامل برق به دســـتور مدیر محـــترم وقت شبــکـه برگشـــتـــیـــم ادامـــه برنامه را از استودیو رفــتـــیـــم که متاسفــانه در اقدامـــی عجـــیــب آقای نجف زاده این مطــلب را در خبـــر همــان سال پخــش کرد که همـــان زمـان چندیـن شبکــه معانـــد نظـام بهرهـ‌برداری کردنـد و اینــکـه الان بعد از چهــارسـال دوباره بطور همـــزمان در دههـا کانـــال داخـلی وخارجی باز نشـر شد. خصومت تنها دلـــیـــل می‌ــتواند باشـــد برای این اتـفـاق. خصومت نه با مجری برنامــه چرا که اولا که ایـــن دسـت اشتــباهات در برنـامه زنـــده طبـــیـعـــی است و در همه جای دنیا اتفــاق می افـــتـــد.

امـا با توجه به فضای معـــارفی برنامـه و حضور فعـال هفـــت ساله کوی محــبــت در همه عرصه های اعتـــاب مقــدسه عراق مشـــهد سوریـه و امامزاده های کشور مخصوصا حضور جدی برنـامـه کوی محـبـت در سوریـه به کمــک دفتر سازمـــان در سوریه و سامـــرا حتـی در درگــیری ها مواردی است که قطار کوی محـبـــت الـحـمدالـــه بر ریــل درستـی حرکت کرده است و کودکانـــی برای عدم توانـــایی بر توقف آن سنـــگ اندازی می کنند امابـــعـــد اینکه به ایــن فکــر کنیـد که پخـــش در گســـترده ایــن ویدئو با ایــن زیــرنویس بعـــد از چهــارسـال که از زمانــش می گذره چه معـنایی دارد و چه دست و جریـــانـــی پشتش اســت؟حجـــم وسیع پخش این تپق جای سوال اســـت که بطور متمـرکــز در یک زمـــان مشـخص چند کانــال فراگــیر اقدام کردند. هرچـــنـد خیلـــی گسترده پخش شده اما اکثـــرا به بنده نشــان دشمنی را در انـــتـــشار این بشارت دادن دشمنی که ناشـــیـــانـه عمــل کرد.

ان شالــله اسـتوارتـــر از قبــل در ایـــام شهــادت صدیقه طاهـره سلام الـــلـه علیها از صحــن خانـم حضـرت زهـرا کوی محبـــت درمـقـــابــل دیـدگان مردم فهـیــم خواهـد بود.

سوتی سید مصطفی موسوی مجری کوی محبت + عکس

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.