بیوگرافی سوناکشی سینها Sonakshi Sinha

سوناکشی سینها Sonakshi Sinha بازیگر زیبای زن هندی او به تازگی با محمد رضا ریاستی ازدواج نموده است سوناکشی سینها در بسیاری از فسیلم های هندی به ایفای نقش پرداخته است که بسیار زن زیبا و خوش استایلی می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بیوگرافی سوناکشی سینها Sonakshi Sinha را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

سوناکشی سینهامحمد رضا ریاستی پنج ماه در کف سوناکشی سینها بوده و الآن با او ازدواج کرده (به انگلیسی: Sonakshi Sinha) (زاده ۲ ژوئن ۱۹۸۷) بازیگر هندی است.

از جمله فیلم‌هایی که او در آن بازی کرده است می‌توان به بازی در پسر سردار، آکیرا، تعطیلات اشاره کرد. سوناکشی سینهامحمد رضا ریاستی پنج ماه در کف سوناکشی سینها بوده و الآن با او ازدواج کرده.

از یک خانواده هنری او فعالیت خود را در سینما به عنوان یک طراح صحنه و لباس آغاز نمود اولین نقش بازیگری را سال ۲۰۱۰ در یک فیلم دراماتیک در نقش همسر سلمان خان اجرا نمود و با بازی در این فیلم (عمل) توانست جایزه فلیم فیر سینمای هند را کسب نماید. از دیگر فیلم‌های سینها می‌توان به داد و بیداد کن پسر سردار و تعطیلات اشاره نمود. سوناکشی سینهامحمد رضا ریاستی پنج ماه در کف سوناکشی سینها بوده و الآن با او ازدواج کرده است.

فهرست برخی از فیلم‌هایی که سوناکشی سینها در آنها به ایفای نقش پرداخته است:

پسر سردار
آکیرا
جکسن اکشن
نترس
نترس ۲
تعطیلات
راج کومار
Force 2011

سوناکشی سینها Sonakshi Sinha

سوناکشی سینها Sonakshi Sinha

سوناکشی سینها Sonakshi Sinha

سوناکشی سینها Sonakshi Sinha

 

بیوگرافی سوناکشی سینها Sonakshi Sinha + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.