سوگل طهماسبی با مدل مانتو های جذاب + بیوگرافی سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی یکی از بازیگران زن ایرانی در عرصه سینما و تلویزیون می باشد او در فیلم بسیار معروفی به ایفای نقش پرداخته است سوگل طهماسبی اصالتا اهوازی می باشد و بسیار انسان خونگرم و مهربانی است او در دوران کودکی با خانواده اش به تهران مهاجرت نموده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر سوگل طهماسبی با مدل مانتو های جذاب + بیوگرافی سوگل طهماسبی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

سوگل طهـماســبی متولد ۲۵ بهـــمــن ۱۳۶۴ در اهواز می باشد.

سوگل طهماسبـی در گذر زمان

او فارغ الـــتحــصیل رشـتــه گرافــیــک در تهـــران اسـت و فوق دیـپــلـــم گرافیـک داره و دانــشجوی انـــصـرافی رشـتـــه تدوین است، در مورد خودش اظـــهــار دارد که یک اهوازی خونگــرم هسـت و تحـت هر شرایـــطی با مردم خوش برخورد می باشد، او در نوجوانـــی به تهران مهــاجـرت کرد

دوران کودکـــی سوگل طهماسبـــی

خانواده

سوگل طهمــاســبی دارای دو خواهـر بنـــام ساغــر و سحـر و یک برادر بنــام سینـــا اســـت ، پدرش که یک اســتاد میــنـیــاتور بود سالـهـا پیــش فوت کرده و او در حال حاضـــر با مادرش زنــدگـــی میــکنـد

سوگل طهمـــاســبـــی و خواهران و مادرش

مراحل شروع و ادامه بازیـــگری

بازیــگری را در ۸ سالگی و از تئاتر شروع کرد. سوگل ۱۴ سالـــه بود که برنده بهـــتریــن بازیگر جشنواره استانــی در اهواز شد . جشنواره ای که کیـانوش عیــاری کارگـــردان مشـهور داور آن بود.

با دعوت کیانوش عیاری برای بازی در سریـــال روزگار قریب در ۱۶ سالـــگــی به تهران آمد، بعـــد از ایفای نقــش در چنـد سکــانــس از سریــال روزگار قریب بلـافـاصــلـــه در سریـــال یوسف پیـامــبر هم بازی کرد.


عکـــس سوگل طهــمـاســبی

یک اهوازی خونگـرمم

من هرگز ندیـــده‌ ام یا نشـــنـــیــدهـ‌ ام که کسـی به اهواز یا کلـا جنوب سفـر کند و از مردم این منـــطــقـه بد بگوید. مردم خطه جنوب خیـــلی خونگــرم و مهـــربـــان هســتـند و معــروف اســـت که خاک جنوب دامنـــگیـر است.

من هم خوشبـــختانـه خصــلـــت خونگـــرمـی را از خانوادهــ‌ ام به ارث بردهـــ‌ ام.

حتی در اوج خستگــی و بدتـریـــن شرایـــط هم با مردم خوب و خوش‌ برخورد هســتـــم و اگـــر کسی را پیـــدا کردیــد که به شما بگوید سوگل طهـمـاســبی با من برخورد بدی داشت شک نکنـــیـد من نبودم.

زندگیــنامــه سوگل طهــمـــاسـبـی

ازدواج

سوگل طهـمــاســـبـــی مجـــرد اســت و هنوز ازدواج نکــرده.
دلیـــل ازدواج نکردن سوگل طهمــاســبی در برنـــامه شیدایـی

سوگل طهـــمـــاسـبــی که مهــمـــان سومیــن قسـمـــت برنامه «شیــدایی» شبکـــه دو سیـما بود در پاســـخ به عبــدالله روا مجـری این برنــامـه در مورد ایـنـــکــه چرا تاکــنون ازدواج نکرده است اظهار کرد: فرصـت های مناســـبــی برای ازدواج داشـتـــه ام ولی شغـــل ما بازیگــرهـــا به گونه ای اســـت که هم سخـت می توانــیم انــتخاب کنـــیم و هم دیــگــران ما را سخت می پذیــرند.

وی با بیان ایـــنـــکـــه ترجیــح می دهم همســر آینـــده ام، همــکـــارم نبـــاشـــد خاطرنـــشـان کرد: دوست دارم بنشیــنم و در مورد دنـــیای بازیگـری با همســرم گفت وگو کنـــم، مهـربان بودن همـســرم برایم در اولویت اســت و ایـنــکه شغـــل مرا باور کند تا بتوانـم بیــشـتـــر پیشـــرفــت کنــم چون برای رســـیدن به ایــن جایـــگــاه، زحـــمـــات زیـــادی کشـیـــدم.

ایـــن بازیگر سیـنـــمــا و تلویزیون عنوان کرد:احـــسـاس می کنـــم تجــارب زیــادی هســت که باید کسـب کنیم و به عنوان مثال، اگـر بخواهیم همــســر یا مادر خوبی باشـیـــم، باید تجـــربــیات بسیاری داشته باشیـــم ولی می بیـــنـیم ناگـــهـان به سن ۳۰ سالگـــی رســیـده ایــم.

طهماســـبــی ادامـه داد:بایـد بگویم تا سال گذشـــتـه خیلـــی جدی به مسئله ازدواج فکر نمـــی کردم ولی حالـــا که در آستـانه ۳۰ سالـــگـــی هســتم بیشـتر به فکر ایـــن موضوع هستـــم.


تصـاویر سوگل طهــماسبی

مصــاحبـــه با سوگل طهماســـبـی

آغـاز فعالیت هنری سوگل طهماسبی

بازی در تئاتر را از هشـت سالگـی شروع کردم و تقـریـــبا ۱۴ ساله بودم که برنده بهــتـــریــن بازیگــر جشنواره استـانی شدم.

در این جشنواره آقــای کیــانوش عیــاری داور بود و به مادرم گفت: «سوگل استــعداد خوبی برای بازیگــری داره، اگـــر خواســـتید به تهــران بیـــایـیـــد، به من خبر دهید. من در حال ساخـــت یک سریـال به نام روزگـار قریــب هســـتــم و می تونم در اون سریال به سوگل نقــش کوچکــی بدم . »

به این ترتـــیب من در ۱۶ سالــگی به تهران آمدم و در سریال «روزگـار قریــب» چنــد سکانس بازی کردم و بعد از آن هم بلـــافـــاصـــلـه در سریال « یوسف پیامــبــر(ع) » بازی داشـتـم. از همان جا اســتـارت کارم در حوزه تصویر خورد و تا به حال در چنـــد فیــلـــم سیــنـمایـــی، سریـــال های تلویزیونی و بیـش از ۵۰ تلـــه فیلـم حضور داشتــم؛ تا ایـنـکه برای بازی در سریــال «کیمـــیـا» دعوت شدم.


مصاحبه با سوگل طهـماسبـی

پدرم اســتـــاد نقـاشــی مینـیــاتور بود

برنـــامـه روز جمــعـــه ما این بود که همه خانواده در کنــار پدر، میــنیاتور میـــ‌ــکشـیدیم. من در هنرستـان هم گرافـــیـــک خوانـــدم و بعـد هم همـــیـن رشتـه را در دانـــشـــگــاه ادامـــه دادم. اتکــای من روی دسـت‌ـهــایم اسـت و گرافــیــک دســتـــی بلدم و خیـلـی با دنـــیـــای تکـنولوژی امروز آشنا نیــستم. (میـــ‌خــندد)

فکر می‌ـکنم برای گرافیست بودن آشنــایــی با چند نرم‌افزار کامـــپیوتری کفـایــت نمــی‌ـکـــند چون دنیـای بسـیـار گستردهــ‌ـای است.


سوگل طهـمـــاســـبــی در کنار مزار پدرش

بزرگـــ‌تـریــن تصـــمیـــم زنـدگــی‌ : تصمـیم به مهـاجــرت

تنـهـا۱۵ سال داشـتـم که تصمـیم گرفتم برای زنـــدگــی از اهواز به تهــران بیایـم. درواقع مهــاجرت به تهران شایـد بزرگـــ‌ترین تصمیم زنـدگـــیـ‌ام بود. سال‌ــهای اول در خانه خواهـــرم زندگـــی کردم و بعـد از قبول شدن در کنکور و شروع دوران دانشجویی مستقـــل شدم تا ایــنــکـــه پس از فوت پدرم، مادرم هم به تهـــران آمـد و حالـــا با هم زندگـــی میـ‌ـکـنیـم.

سال‌هـای اول ورودم به تهران با ایـنکــه سن کمـی داشتم امـــا همه مسوولیت و بار زنـدگی و تصمیـمـ‌ـگیری‌ــهایم بر دوش خودم بود. خواهرم از رشـته تحـصــیلــی من که گرافـــیـک بود و دنیای بازیـــگــری چنــدان سررشـتـهــ‌ـای نداشت و نمـــیـــ‌ـتوانست مرا راهـــنـــمایی کنــد.

درواقــع تا قبـل از اینـــکه تنهـــا و مستقـل زندگــی کنـــم هم با ایــن شیوه از زنـدگـی و سخـتی‌ــهای آن آشنـــا بودم. اما خب، بالــاخـره زنـدگی مستـــقـــل به خاطـــر تنـهایــی سخــت بود و من ایـن سخـــتــی را چنـد سال تحمـــل کردم و خوشحـــالم الــان مادرم کنـارم است.


عکس سوگل طهــماسبـــی

بهتــرین درسـی که از زنـدگـــی گرفتی؟

*ایــن که به هر کسی اعتـماد نکـــنم،من خیــلی قبـل تر از این دنـــیـــا را خیــلـــی سفـیــد و خوشگـل می دیدم و همـیشـه ایــن را از زبــان بزرگــتـرهـا شنـــیده بودم که زنـــدگـــی به ایــن زیــبــای نیســـت که فکر می کنـی، درسـته که باید به دیگـــران اعـــتماد و اطمـــیـنان کرد ولی نه دیگـــه تا این حَـــد!!

از زندگــی یاد گرفتم تا چیـــزی برایم به یقــیـن کامل نرسیــد اعتـــمـاد نکنــم و زنــدگی را کمـــی موشکـافانـه تر ببینـم.


سوگل طهــمـاسـبـی و پرستو صالــحـــی

*دوست داری در کارنـامه کاری ات نام چه کسانی دیده شود؟

**خیــلــی دوست دارم با کســـانـــی کار کنم که به من یاد بدهـنـــد و برای من خروجی خوبی داشــته باشـــد، خیـــلـــی دوست دارم یک بار دیگـــر تجـــربـه بازی با حســـین سهـــیلـی زاده نصــیــبم شود برای این که احســاس می کنم او چیزی فراتر از کارگــردان است،وقتــی کســـی خوب اســت بایـد دربـــاره اش خوب هم گفــت،ـــحســین سهــیلــی زاده اعتـمــاد می کنـد و نتــیـجـــه اعــتمادش را هم می بینــد،در سینمـا خیلـی دوست دارم با بیــژن میــربــاقری،ـــمهـــدی کرم پور کار کنـم.


سوگل طهماسبی و دختـــر فقیه سلـطـــانی

از بین بازیگـــران خیلـی دوست دارم این سعـادت نصیــبم شود تا در کنـــار پرویز پرستویی کار کنم و فقط و فقط یاد بگـیرم و مهتـــاب کرامتـی ،ایـــن زن بی نظــیــر اسـت، در فیـــلم سینمایــی ” زنـدگی خصوصی آقـــا و خانم میمـــ” دو سکــانس را باهاش بازی کردم و این قدر ایـــن همبازی شدن به من چسبـید که دوست دارم این تجــربـــه یک بار دیگر هم نصبیـم شود.

سوگل طهـمـــاسبــی در حال چیـدن هفـــت سیـن

کار فشرده و گریم های سنـگـــیــن

بازیـــگری شغـــلـی نامـنـــظــم و سخــت است و یک بازیـــگر ممـــکــن است با شرایـط کار سنــگیـن و بی‌ــخوابــیـ‌ـهـــای مکــرر مواجــه شود. به خاطـر همین توجه به شیوه زنــدگـی ماننــد تغـذیه و ورزش خیـــلـــی مهـــم اســت. من ممـــکـن اســت برای بازی در یک نقــش تا روزی ۱۲ ساعــت روی صورتم گریم داشـــته باشــم؛ به همیـن خاطـــر سعــی می‌ـکـنم در زنـدگـی شخـصـــیـــ‌ـام کمتـــر آرایــش کنم تا کمـــی به پوستــم اکسیژن برسـد.

در مورد تغذیـه هم سعـــی می‌کـــنم بیـشـتر از سبـــزیجـات اســتـــفـــاده کنم؛ البتــه اگر وقتــی برای خوردن شام و ناهار پیـــدا کنـم. تا یکـی دو ماه قبـــل به شکل منظـــم ورزش میـ‌ــکردم ولی ایــن مدت به خاطــر مشـــغـلهـ‌ـــهای مختـلف از ورزش غافل شدم که در اولیـــن فرصـــت جبــران خواهـــم کرد. الــبـــتـه من چون ماشـــیــن ندارم سعی میــ‌ـکـنم خیـــلــی از مســـیرهـا را پیاده طی کنـــم تا به نوعی ورزش هم کرده باشم.


عکـــس سوگل طهمـاسبـــی

بازی در نقــش دخــتــری که ۱۲ سال از من کوچک‌تـــر بود

شخصـیـت نرگــس در کیمـیــا در سریـــال حدود ۱۷ ساله است و من در آستانه ۳۰ سالگـــی قرار دارم و همیـــن موضوع بازی در ایــن نقـــش را سختــ‌ــتـــر میــ‌ــکرد. اتفاقـا اولین سکـــانــسی که بازی داشــتـــم، سکانسـی در دبیرســـتـــان بود و من یک‌ـدفعه خودم را در لبـــاس یک دختـر نوجوان و پشـــت نیـمــکت مدرسه دیدم که خیلـی برایــم جالــب بود و الــبـتـه از اینکــه باید نقـــش یک دخـتر مدرسه‌ای را بازی کنم، کُـپ کرده بودم. (میــ‌خـــنـدد)

ما روی تک‌ـتـــک دیالوگ‌ـهـــا و حالات صورت‌ـمـان کار کردیم تا نقـش باور‌ـپذیر شود. دخـتران آن دوره در ۱۷، ۱۸ سالگــی ازدواج میــ‌ــکردند چون واقــعا به یک پختگــی و بلوغ می‌ـــرســیـــدنـد. دخـــتـــر ۱۷ ساله دهه ۶۰ با دخـــتر ۱۷ساله امـروز خیـــلـی متفــاوت است و ما ایـن موضوع را مد نظـر داشــتــیم.


تصــاویر جدیــد سوگل طهــمــاسـبــی

سوگل طهــماسبی در سریال کیمیا

کیــمیــا عنوان مجموعه تلویزیونی به کارگردانـی جواد افـــشار است. ایـن مجـــموعه علـــاوه بر تهران، آبـادان، خرمشهر و دیگــر مناطق اسـتـان‌هــای جنوبی در کشور گرجسـتـــان بهـ‌ویژه پایتـــخت آن تفـلیس نیـــز تصویربرداری داشــتـه اســـت. سوگل طهماسبـی در ایـن سریـال ایـفاگـر نقــش نرگـــس بود.

ایـــن مجــموعه تلویزیونی که براساس فیــلــم‌ــنـــامــهـــ‌ـــای از مسعود بهبهانـی نیــا ساخـــتـــه شده، با محوریت زنـــدگــی بانوی جوانی به نام «کیـــمـــیا پارســـا» با بازی مهــراوه شریـــفـی‌ـنیـا در سه مقطع زمــانی قبــل و حین انـقـــلـــاب، آغــاز جنـگ، دوران جنـگ ایـــران و عراق و زمان حال روایـــت می‌ــشود.

سوگل طهماسبی با مدل مانتو های جذاب + بیوگرافی سوگل طهماسبی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.