عکس سید مصطفی موسوی گوینده در کنار همسرش

سید مصطفی موسوی یکی مجریان سرشناس تلویزیون بود او در تلویزیون با اجرای خوب خود مخاطبان زیادی را به برنامه خود جذب می نمود بیشتر در برنامه های معارفی مجری گری کرده بود و یکی از مجریان پیشکسوت صدا و سیما به شمار می رفت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس سید مصطفی موسوی گوینده در کنار همسرش + بیوگرافی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: سید مصطــفی موسوی مجـــری با سابــقه تلویزیون درگذشت.او که یکـــی از قدیـــمـی ترین مجـریـان و تهــیـه کنــنـــدگان برنامـه های معــارفی و مذهبی که بیـشتــر از نجـف و کربـلــا گزارش هایــش را شنیده بودیم، او مدتــی هم مدیـر شبکـه سه و پنج بود.

بـــیوگرافـی سید مصطفی موسوی و همسرش

سیــد مصـــطفــی موسوی متولد 1340 در اهواز، مجری بود.فارغ الــتــحــصیل فوق لیـــسانس دانــشـــگاه صدا و سیمـا بود و یک سال بعـــد از پیروزی انـــقلاب اسـلامـی با توجه به توانمـنـــدیـــ‌ـها و فعالیـت‌هایش در زمـینه فن بیـــان و مشـــاعـــره به تلویزیون دعوت شد.

همچنین بخوانید : مرگ سید مصطفی موسوی مجری در اثر ایست قلبی

او اول فروردیـن 1384 پس از 25 سال خدمــت در بخشـ‌ـهـــا و قســمــتــ‌ های مخــتــلــف رسانـــه ملـی، با عنوان ارزیاب پخش بازنـشســت شد.

بــرنــامـــه های مشــهور سید مصطفی موسوی گوینده

او برنامــه‌هایی چون، کوی محبـت و خدايي که در ایـن نزديکی اســت را در کارنـــامه خود دارد، اين مجـری پرتـلاش و خستگـی‌ ناپــذیر در کنار مخــاطبان و همـــراهان همـیـــشگی اش تهــیـهــ‌ و اجــرای برنامــهــ‌ های مخـــتـــلـــف را عهــدهـــ‌ دار اســت.

گزارش از عتـبات عالـیات سید مصطفی موسوی

موسوی از زمان تاسیـس دفتر نمــایـــندگی سازمـان صدا و سیمــا در عتبات عالــیات بســـیاری از برنـــامـهـ‌هـــای زنـــده را از نجف و کربلــا اجــرا کرده است.

انـتــشار خبــر فوت سید مصطفی موسوی

احـسان کرمی مجــری و بازیــگـــر، با انتـــشـــار عکـــســی از سیــد مصـطفــی موسوی مجـری پیشـــکـــسوت در اسـتوری اینــســتـاگـرام از درگذشـت او خبــر داد و نوشت : روحت شاد مرد شریـــف، سیـــد مصـطفی موسوی ناگـــهــان رفت.

  عکس سید مصطفی موسوی

  عکس سید مصطفی موسوی

  عکس سید مصطفی موسوی

عکس سید مصطفی موسوی گوینده در کنار همسرش + بیوگرافی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.