عکس سینا سرلک و همسرش + بیوگرافی سینا سرلک

سینا سرلک همسرس به نام ساغر دارد او یکی از خواننده های خوب کشورمان می باشد او دوست دارد همه به موزیک ها و آهنگ هایش گوش دهند سینا سرلک از دوران کودکی به کار هنری پرداخت و در سریال شاخه طوبی ترانه محلی خواند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس سینا سرلک و همسرش + بیوگرافی سینا سرلک را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : سینا سرلـک متولد آبان 1361 در الــیـــگودرز لرستــان، خوانـــنـده اســتفارغ الـتــحصــیــل دانـشــکده هنـرهای زیــبـا از دانشـــگــاه تهـــران است، از شاگــردان استــاد محـمـــدرضــا شجریـــان می باشد، موسیــقی را از دوران کودکی زیـــر نظـــر پدر و با ملودی های بخـتـیــاری شروع کرده اسـت

شروع فعالیـت از کودکی

کار خوانـــندگــی را ا سنـــیــن کودکـــی آغاز کرد و در 7 سالــگی در سریـال شاخـه طوبی در سال 1367 ترانه محـلـــی خوانـــد، او نواختن تنــبــک را زیر نظر اســتادانـــی چون حسن جزایی و جمشید محبـی فرا گرفـــت.

پس از آن به مدت 6 سال زیر نظــر نصـر فرهنــگ فر فعــالـیــت خود را ادامـه داد و مدتـی هم نزد کیوان ساکـت به فراگـیری ساز تار مشغول بوید.

اولیــن جایــزه

سینا سرلـــک در رشــتـــه آواز و تنبک مقام اول را در بخش موسیـــقی نواحـی در نهمـیـــن جشـــنواره فجر ۱۳۷۲ در سن یازده سالـــگی و در بیــن بزرگــان این موسیقــی را کسـب کرد،

بعـد از آن جایزه بود که برای سیـنا اتفاق جریــان‌ سازی افــتـاد

بیوگرافـــی سیـنــا سرلک و همـســرش


معـــرفی به شجـریان

قربــان سلـیـــمـــانی نوازنـده مشــهور دوتار حاج، سینا سرلـک را به اســتــاد آواز ایران، محمدرضـا شجــریان معرفـی کرد و او سیــنا را به شاگردی پذیـــرفـت و 8 سال ردیـــفــ‌ های آوازی و تکــنـــیکــ‌ های صداســـازی را به وی آموخت.

شهــرت

شهرت جناب سرلک بیشتـر به خاطــر تیتـراژ دو سریالـــیمعـروفی است که خوانده است سریال خانـــه ای در تاریکـی سال 1382 و سریال مرده متحـــرک سال 84 دو سریالـی اسـت که سیــنا سرلـک تا به حال خوانــنـدگــی آنــهـــا را برعـهده داشـــتـــه اســـت.

او در سریــال شهــرزاد هم با محــسـن چاووشی به شدت درخشید و آهــنـگ های بیادمــانی از خود بجــای گذاشـــتــنــد.

 

همــه نوع موسیــقى گوش میـکـــنـــد و معـــتـــقد اســت که حضور همگـــی برای پیشبـرد موسیقــی لازم است، امـا دلـیـــل توجه بیش از انــدازه جوانـــ‌ ها به موسیقــى پاپ را چیـزى جز آسان‌ گوار بون آن نمـــیـــداند.

اقــامت آمـریـــکا

من شش – هفـت سالــی است که اقـــامت آمـــریکا را گرفـتـــه‌ ام.

بعد از اقـــامـــت آمریکا در کارم بســیـار مصـــمم‌ تر شدهـــ‌ ام آشنـایی و لمـس و بررســی هنر موسیقی در جوامـعـی مثـــل آمریکـا برای من اتـــفاقـــات جالب توجه زیادی را در پی داشت

تجــربــیات و درســـ‌ـهای زیادی را در آمریــکـا آموختـــم.

عکـــس همـــسر سیـــنا سرلـک و دخـــتـــرش

ازدواج

سیـنــا سرلــک آذر ماه 1390 ازدواج کرده و یک دخـــتـــر بنام ساغــر دارد.

برنامه ریزی برای آیـنده

در مورد آیـنده فکـر می‌ کنــم ولی همیشـــه اعـتـقـاد داشتــهـــ‌ ام که کســی موفق اسـت که در زمـــان حال زنـدگـی کند. من شتـابـــ‌ زدگـــی و تعـــجیـل‌ ام در کارها به خاطر ایــن اسـت که زمـــان را از دســـت دهم.

اعـتقاد دارم اگـــر عنــصر زمـــان را از دســـت بدهی، می‌ توانــی خیلی عقب بیـــفـتـی و آن اتـــفاقـــاتی که قرار است بیـفــتـــد، دیگر نخواهــد افـتـاد.

عکس های سیـــنا سرلک و محسـن چاووشی

دوسال حبـــس

در سال ۱۳۹۶ در پی شکایـــت اردلـان سرفـــراز شاعــر و ترانه سرا از سینـــا سرلــک به دلـیل اجـرای قطعــه برخـیـز، دادگــاه بدوی کیفـــری تهران وی را به دو سال حبــس تعــزیـــری محـکوم کرد.

ایـــن ترانــه سروده سرفـــراز است و پیـــش از ایــن با نام محــتاج توسط ابراهیـم حامدی (ابی) خوانـده شده بود. سرلــک این ترانه را در مجـموعه نمـایش خانگـی شهرزاد بازخوانی کرده‌ است.

عکس سینا سرلک و همسرش + بیوگرافی سینا سرلک

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.