شب زفاف عروس و دامادی که به اعدام ختم شد

عروس و دامادی که بدون اجازه پدر و مادرشان ازدواج نموده بودند توسط بزرگان فامیل در شب زفاف کشته شده و در یک منطقه بسیار دور دفن شدند این عروس و داماد عاشق هم بودند ولی چون خودشان با هم ازدواج نموده بودند به خانه این زوج حمله نموده و آنها را به طرز فجیع اعدام نمودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر شب زفاف عروس و دامادی که به اعدام ختم شد را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : اعدام عروس و داماد , دختر و پسر جوانی که سوای رضایت خانواده هایشان تزویج کرده و زیر یک سقف رفته بودند ,
با حکم ریش سفیدان محلی , به وسیله خویشان نزدیکشان به قتل رسیده و در گورستانی دورافتاده دفن شدند .

مسئله قتل «حسنی و هادی» هنگامی به پلیس گزارش شد که تنی چند از دوستانشان از ناپدید شدن ناگهانی آن‌ها نگران شده و با پلیس تماس گرفته بودند .
با آغاز تحقیق برای یافتن ردپایی از زوج گمشده , مأموران رد خونی را جلوی منزل عروس و داماد پیدا کردند
و بنابراین پرونده در امر فعالیت گروه جنایی قرار گرفت . آخر و عاقبت ۹ مظنون بازداشت شدند که بیشتر آنان از خویشاوندان نزدیک زوج برنا بودند .

به‌دنبال معلوم شد ریش سفیدان محلی با گلایه خانواده این زوج ,آنها‌را در دادگاهی محلی محاکمه و به اعدام محکوم کرده بودند و جسد آن ها برای مخفی ماندن جنایت به گورستانی دورافتاده انتقال یافته بود .

با افشای رمز این جنایت هولناک سه نفر از متهمان با انتقال به قبرستان , محل دفن قربانیان را نشان دادندو بعداز نبش قبر , اجساد برای کالبدشکافی به پزشکی رسمی نبی شد .

حال پژوهش ها تخصصی از جنایتکاران و ریش سفیدان ادامه داراست .

 

شب زفاف عروس و دامادی که به اعدام ختم شد + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.