عکس هایی از شب زفاف کاوه رضایی و فرنوش شیخی

کاوه رضایی و فرنوش شیخی عکس های را در فضای مجازی منتشر نموده اند که خبر از ازدواج آنها با هم را می دهد کاوه رضایی فوتبالیست و فرنوش شیخی والیبالیست در ایران می باشند قرار است در 15 تیر با هم ازدواج نمایند این عروسی در کرمانشاه روز جمعه برگزار خواهد شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس هایی از شب زفاف کاوه رضایی و فرنوش شیخی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

ازدواج کاوه رضایی با فرنوش شیخی والیبالیست ملی پوش

به گزارش سایت دانستن: کاوه رضایی بازیکن تیم استقلال خبر نامزدیش را با ملی پوش تیم والیبال بانوان ایران فرنوش شیخی را داد.این بازیکن اعلام کرد که با فرنوش شیخی نامزد کرده و قصد دارند در آینده نزدیک با یکدیگر ازدواج کنند.با این خبر کاوه رضایی رسما به جمع متاهلان پیوست و از دنیای مجردی خدا حافظی کرد.

کاوه رضایی داماد شد

کاوه رضایی بازیکن تیم فوتبال استقلال شب گذشته مراسم نامزدی خود را با یکی از بازیکنان تیم ملی والیبال بانوان برگزار کرد.

ازدواج کاوه رضایی با یک والیبالیست

کاوه رضایی مهاجم تیم فوتبال استقلال که یکی از گزینه‌های علیرضا منصوریان برای تمدید قرارداد در فصل آینده است شب گذشته مراسم نامزدی خود را برگزار کرد.

نکته جالب توجه نامزدی ستاره استقلال با فرنوش شیخی ملی‌پوش والیبال بانوان ایران است که این دو نفر مراسم نامزدی خود را به تازگی جشن گرفتند.

فرنوش شیخی

متولد ۲۳ اردیبهتش ۱۳۶۹ در گرگان، والیبالیست است او در یک خانواده ۴ نفری بدنیا آمد و یک خواهر کوچکتر از خود دارد، به دوران دبیرستان که رسید با وجود اینکه عادت نداشت هیچ کاری را نصف – نیمه رها کند ولی چون هنوز نمیداست اینهمه انرژی و هیجان را در کجا باید بکار گیرد از دروازه بانی در هندبال شروع کرد ولی چندان هم به مذاقش خوش نیامد و به سمت فوتبال روی آورد و مجددا پست دروازه بانی را انتخاب کرد تا اینکه بالاخره به اصرار پدر راهی زمین والیبال شد.

بر همین اساس کاوه با هماهنگی و مرخصی از باشگاه شارلوا، چهارشنبه شب از بلژیک عازم ایران می‌شود و احتمالاً مدیرعامل و تعدادی دیگر از مدیران باشگاه بلژیکی نیز در مراسم ازدواج مهاجم موفق و خوش‌اخلاق خود در اسلام‌آباد شرکت می‌کنند.

رضایی به دلیل رفتار حرفه‌ای‌اش، جایگاه خیلی خوبی نزد همه مدیران و مربیان شارلوا داراست به طوری که فلیس مازو، سرمربی این تیم بار‌ها در مصاحبه‌هایش گفته به خاطر کاوه رضایی مردم ایران را دوست دارد و اعتقاد دارد در ایران افراد بسیاری همچون این مهاجم شخصیت محکم و محترمی دارند.


کاوه رضایی

مراسم ازدواج کاوه رضایی و فرنوش شیخی

کاوه در تعطیلات ۲ هفته قبل که در ایران بود، تدارکات لازم را برای مراسم عروسی‌اش دید، کارت دعوت‌ها را چاپ کرد و به دوستان صمیمی‌اش داد و براساس شنیده‌های ما برای مهمانانش بلیت هواپیما هم گرفته تا راحت از تهران به کرمانشاه بروند و از آنجا با خودرو مسیر یک‌ساعته تا اسلام‌آباد را پشت سر بگذارند. جالب است بدانید کاوه از دوست صمیمی‌اش بختیار رحمانی انتظار دارد در مراسم ازدواجش خوانندگی کند.


کاوه رضایی و فرنوش شیخی

بختیار و کاوه از ۱۱ سالگی با یکدیگر رفیق هستند و بختیار هم به دوستان مشترک گفته اگر قرار باشد بخواند، شعر «این حیاط و اون حیاط می‌ریزن نقل و نبات…» را برای مراسم ازدواج کاوه می‌خواند.

دکتر نوروزی، دکتر ستوده، مدد جباری، روزبه چشمی، فرشید باقری، مهدی رحمتی، محسن کریمی و… از جمله مهمانان استقلالی مراسم ازدواج کاوه هستند و این کنجکاوی به وجود آمده که آیا منصوریان هم در لیست دعوت شدگان هست یا نه؟!

عکس هایی از شب زفاف کاوه رضایی و فرنوش شیخی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.