مقایسه شب عروسی مگان مارکل و کیت میدلتون

پرنس هری دومین شاهزاده سلطنتی انگلستان با دختر مورد علاقه خود ازدواج نمود ازدواج پرنس هری بسیار مجلل بود کیت مدلتون هم در این مراسم عروسی با تیپ و مدل لباس های زیبایی حضور پیدا نموده بود مگان مارکل نامزد پرنس هری تور عروسی بسیار زیبا و بلندی داشت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مقایسه شب عروسی مگان مارکل و کیت میدلتون را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

روز عروسی

روز عروسی شاهـزاده ویلیـام و کیـــت، طبق سنت خانواده های سلـــطــنـتــی، در روز جمعـه(29 آپـریـل) برگزار شد.

شاهــزاده هری و مگــان مارکـل اما سنت را شکـسـتنــد و روز شنبه (19 مه) را برای مراسم عروسی خود انــتخاب کردند. جشن عروسی آنهـــا در روزی برپـــا شد که مهـــمتریــن رویدادهـای ورزشی برگزار می شود.

ماشــیــن عروس

یکـی از بزرگ ترین تفاوت های عروسی کیـــت میدلـتون با مگـــان مارکـــل ماشیـن عروس آنـهاســـت. کیـت به همراه پدرش با ماشــیـن عروس وارد کاخ شد.

…در حالـــی که مگـــان را مادرش همـراهـی می کرد.

 

 

لبـــاس عروس

کیت لباس عروس اش را از برنـد الکســـانـــدر مک کوئین انـــتـخـــاب کرد. او لبـاســی آســتـیــن دار توردوزی شده به تن داشت.

مگــان با پوشیـــدن لبـــاســی از برنـــد ژیوانـــشی همــه را متــعــجب کرد. اگــرچه لبــاس او هم آســتــیــن داشـت اما مدل یقه آن کاملـــا متفاوت بود و از پارچـــه ای ساده، بدون توردوزی، دوختـه شده بود. در واقــع لبـــاس مگان بسـیار ساده تر از لبـــاس کیت بود، با ایـــن وجود بر تن او بسیـــار جذاب به نظـــر می رســـید.

آرایش

کیت آرایــش صورت اش را خودش انجــام داد. او به چشــمــانـــش خط چشــمـی مشکـــی و بر گونه هایش رژ گونه ای گلـبهی زده بود. او موهایـــش را نیمه باز بستـــه و آن را با تاج و تور زیـنــت داده بود.

از طرف دیـــگـر، مگـان موهایش را به سادگی بر پشــت اش جمـــع کرده بود. او آرایـش ساده و محو را انتـــخـاب کرد به طوری که حتـــی کک و مک هایش هم نمایـــان بودنـــد.

مکــان عروسی

به این علـــت که کیـــت میـدلتون با پادشـــاه آینده کشور، شاهـــزاده ویلــیـام، ازدواج کرد، آنهـا در کلیسـای وست ‌مـینستر در لنـدن با هم ازدواج کردنـــد.

 

در حالی که ازدواج شاهزاده هری و مگــان مارکـل در نمـازخانـه سنت جرج، قلعه ویندسور، برگــزار شد. اگرچـه ایـــن کلیـســـا به بزرگی کلــیـسای وست مینـــســتر نیـــست اما از نظر زیبــایـــی هیــچ از او کم ندارد.

میـهــمـان ها

شاهــزاده ویلیام و کیت میــهمانـــان خود را از میـــان سران کشور، سفــیران، نخـــست وزیران… انــتـــخاب کردنـــد. اینطور به نظـــر می رســید که هیچ دوست و فامـیـــلی در میـــان جمــع نیســـت و اکـثـرا افراد مهـــم و مشــهور بودنـــد.

مگـان مارکل و شاهزاده هری امـا هیــچ تعـــهــدی برای دعوت سران کشور نداشـــتـــنـــد، از این رو میهمـــانان آنــها اکثرا دوستان شان بودند، افرادی چون اپرا، دیوید و ویکتوریا بکهـــام، تام هاردی…

جشن عروسی

عروسی کیـــت و ویلـیام، از این جهت که در کلــیـــسـای وستــ‌ میــنســتـــر برگـزار شد، بسیـــار رسمـــی بود. در مجــلـس آنـهــا شوخی و خنده جایـی نداشت، زیرا ازدواج با پادشاه آیــنده امری جدی قلـــمداد می شد.

مجــلـــس شاهـزاده هری و مگـان مارکــل، برخـلاف عروسی شاهـزاده ویلـیــام و کیـــت میــدلـتون، حالــتـی دوستــانـه تر داشـت. میـــهـمانـــان مدام در حال شوخی و خنده بودنـد و جو دوستـانــه آن کامـلـــا با جو خشک و رســمی مراسـم عروسی شاهزاده ویلــیام تفـاوت داشـت.

تاج عروس

کیت میــدلتون تاج عروس ملـــکــه الـــیـــزلبـت دوم از برنـد کارتـــیــه را قرض کرد و بر سرش گذاشـت. ایـن تاج از جنس طلا سفید و شامـل 1000 قطــعـــه الـــمـــاس تراش خورده است که در تولد 18 سالـــگی ملـکـه از طرف مادرش به او هدیــه داده شد.

تاج عروس مگان مارکــل نیز متــعـلـق به ملـکـه مری بود.

کیــک عروسی

برای ساخـــت و تهـیه کیـک عروسی شاهـــزاده ویلیام و کیـت میدلــتون هزینـه ای بالغ بر ۸۰۰۰۰ دلـــار پرداخت شد. طراحــی این کیک 5 هفته زمـان برد. این کیـک حدود ۱۷ لایه داشت که در ردیـــف هشـــتـــم آن تعـــداد ۹۰۰ گل خوراکــی قرار گرفـــتـه بود.

ویولت کیـــکس مسئول پخت کیک عروسی پرنـــس هری و مگـــان بود. کیـک عروسی آنـهـا در طبقــاتـــی جداگانه و با طعم لیــمو درســت شده بود که برای تزئین آن از گل های بهــاری و خامـه استــفاده کردنــد.

مقایسه شب عروسی مگان مارکل و کیت میدلتون + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.