شلوار های راسته یا گشاد،مانتو و ژاکت های آزاد برای جذاب شدن اندام خانم های لاغر

خانم های لاغر باید به نحوه لباس پوشیدن خود اهمیت بدهند افراد لاغر می توانند از لباس های رنگ روشن و راه های افقی استفاده نمایند تا این لباس ها آنها را زیبا و جذابتر نشان دهند بیشتر افراد نمی توانند لباس مناسب اندام خود را انتخاب نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر شلوار های راسته یا گشاد،مانتو و ژاکت های آزاد برای جذاب شدن اندام خانم های لاغر را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: یــه مســـالــه ی مهمـــی که خانوم ها باهـــاش درگــیرن، چاقی یا لاغـری انـــدام هاشونه. ایــن موضوع ممـــکــنه خیلـی اذیــت کنـنده باشه و با رژیم های سخــت هم به انــدازه ای تغـییــر نکنـــه که راضـــی باشن. بعـضی از این چاقــی و لاغری ها ممکنه ارثـــی باشه و نشه برای رفـعــش کار زیادی انـجـام داد. ایـنـجـا نوع لباس پوشیـــدن و ترفـنـــدهایـــی که در ست کردن لبــاس ها بهتون کمـک میـکنه تا ایـرادهای انــدامیــتون رو بپوشونیـــن خیلی مهـــمــه.


شلوار های راسته یا گشـاد

اول از همه باید بگم که بهتره همــیشـه لبـاس هاتون رو از رنـگ های روشن انتـــخاب کنین چون رنــگ روشن باعث میــشــه اندام بزرگتـر از حد واقــعــیش دیـده بشـــه. خانوم هایـی که پاهای خیلـی لاغـــری دارن و یا پاهاشون از هم فاصلــه داره، حتـمـــا بایـــد از شلوار هایـی که یکـم آزاده اسـتـــفــاده کنـن. شلوار های پارچه ای پیلی دار که راسته هستـــن یکـی از بهـترین انــتـخـــاب ها میتونه باشه. شلوار های جین و لگ های اســکـیـــنی و جذب رو فراموش کنـــین و به جاش از شلوار های جین راسـته یا کتون استـفـــاده کنــیــن که به پاهاتون نچـسبه و لاغری پاهـاتـتون رو نشون نده.

شلوار پارچه ای راســته

شلوار جیــن راسـته

تی شرت راه اه افقـــی

مانـتو و ژاکـت های آزاد بپوشین

اگـه بدنـتون و بالا تنتون لاغـره، بهـــتـره که از مانتوهایی که یکـم گشادن انــتـخاب کنین و با شلوار راسـته ست کنیــن. این ست تمـــامی انـــدام شمــا رو پوشش میـده و نمـــیـذاره لاغـریـــتون به چشـم بیـاد. کار دیـگـــه ای هم که میــتونیـــن بکنــین ایـنـه که روی لبـــاس هایـی که میـپوشیـن، از ژاکـــت های حریــر آزاد و گشــاد استفاده کنیـن تا لاغـریتون پوشیده بشــه و به چشــم نیاد.

ژاکــت گلـــدار

ست مانـــتو شلوار سفـــیـد گشـــاد

پیــراهــن های گلـدار انـــتخابـــی ایـــده آل برای خانم های لاغـــر

پارچه گلـــدار برای افـــراد لاغر خیلـی معــجـــزه میکــنـه و به خاطــر شلوغی پارچـــه، توجه رو از کلــیـت اندام بر میداره و لاغـریتون رو میـــپوشونه. بهـــتـــریـن روش برای استـــفـاده از ایـــن پارچــه ها، پیراهن های گلداره. پیـراهـن رو میتونیـــن یکم گشـــاد و آســـتــیـن دار انـــتــخـــاب کنیـن و دیـگــه هیــچ نگـــرانی ای بابت دیـده شدن انـدامــتون نداشتـــه باشیـن.

پیـراهن گلدار آستـــین بلنـــد

پیراهــن گلدار روشن

خانـــم های ریـــز نقـــش شومیـز های گشـــاد بپوشن

برای انــتـــخـاب شومیــز بهـترین کار ایــنـــه که مدل های گشاد رو انـتخــاب کنـــیـن. دقــت کنیـــن که مدل لبــاس گشـاد باشه نه ایـــن که سایـــز بزرگ رو انـــتخــاب کنـیــن. چون اینــجوری بدتـــر لبـــاس براتون بزرگـتر میــشه و بد جلوه میــکـنــه. شومیـز های رنگ روشن با پارچه های طرح دار که باعــث بشه توجه رو به خودش جلب بکنـــه و لاغریتون رو بپوشونه، میـــتونه خیـــلی موثر باشــه. مدل های آستـــین کلوش که جدیـــدا مد شده برای این افـراد خیـــلــی کمـــک کنـنـدست و میـتونیـن از ایـــن شومیـــز ها بیشـــتر اسـتـفــاده کنین.

شومیز گشـــاد روشن

شلوار های راسته یا گشاد،مانتو و ژاکت های آزاد برای جذاب شدن اندام خانم های لاغر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.