شهاب حسینی در فصل چهارم سریال شهرزاد حضور ندارد

شهاب حسینی یکی از گران قیمت ترین بازیگران ایران می باشد که ماهانه 120 میلیون درآمد از سریال شهرزاد دارد او از بازی در فصل چهارم سریال شهرزاد انصراف داده و دیگر نمی خواهد در این سریال نقش آفرینی نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر شهاب حسینی در فصل چهارم سریال شهرزاد حضور ندارد را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : شهاب حسینی در شهرزاد۴ , تصویربرداری تیم «شهرزاد۳» مدتی است که به پایان رسیده است . این در حالی است که قبلا تیتر شده بود قرار است که تا پایان بهمن ماه تصویربرداری ادامه پیدا نماید . ولی در سکوت خبری حدود ۲۰ روز پیش به فعالیت خویش پایان بخشید .

از طرفی تا قبل از این که زمزمه هایی از ساخت فصل چهارم این موسسه به گوش می رسید , بیان کننده فقدان شهاب حسینی شاید تولید فصل چهارم منتفی شود . اکنون می بایست چشم به راه بود و مشاهده کرد که فصل چهارم سوای حضور شهاب حسینی کلید می‌خورد و یا این که کارگردان از خوبی فصل چهارم این موسسه می گذرد!

زندان قصر یکی لوکیشن هایی بود که‌این آخرها تیم در آن ساکن بودند .
طبق شنیده ها قرار است که روایت فصل سوم فارغ از هیچ برش وقتی در پی فصل دوم باشد .
هنوز دوره توزیع فصل سوم مشخص و معلوم وجود ندارد , البته قرار است که بعد از تکمیل بخش های بخش اعظمی از فصل سوم , وارد بخش توزیع شود .
فصل سوم این شرکت از ۱۰ شهریور با حضور بازیگران اساسی کلید خورده بود .
شهرزاد مجموعه‌ای نمایشی محصول سال ۱۳۹۴–۱۳۹۳ در ۲۸ نصیب ۶۰ دقیقه‌ای به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی محمد امامی است.
پخش این سریال از روش سوپر مارکت های سراسر مملکت و مرکزها میدان فیلم انجام شد .
در صدر قرار بود که نام این سریال «روزی روزگاری عاشقی» باشد البته نام آن به «شهرزاد» تغییر تحول یافت .
ماجرا سریال «شهرزاد» در دههٔ ۱۳۳۰ شمسی می‌گذرد و روایتی عاشقانه بر بستر مورخ است .
نغمه ثمینی و حسن فتحی نویسندگان این موسسه هستند .
معلم علی نصیریان , نوا علیدوستی , شهاب حسینی , مصطفی هنگامی و پریناز ایزدیار ایفاگر نقش‌های اساسی این تیم میباشند .
پای کوبی سریال شهرزاد در مورخ ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در راس همایش‌های ساختمان بلند به دنیاآمدن برگزار شد , بلیت این جشن در زمان ۴۵ دقیقه اینترنتی فروخته شد , این جشن و پایکوبی باحضور عوامل و بازیگران و مردمان برگزار شد و از این سریال تقدیر به فعالیت آمد .
فصل دوم سریال شهرزاد در درحال حاضر ساخت است و قرار است از روز دو‌شنبه ٢٩ خرداد ماه ۱۳۹۶ ( ١٩ ژوئن ۲۰۱۷ ) به طور هفتگی پخش شود .

شهاب حسینی در فصل چهارم سریال شهرزاد حضور ندارد

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.