علامت های که معلوم می شود شوهرتان عاشق شماست

علامت های خاصی است که نشان دهنده عاشق شدن همسر شما می باشد اگر دوست دارید بدانید همسرتان به شما علاقمند است نشانه های که مردان از خود ابراز می نمایند و بیشتر شما می دانید که مردان عاشق چه نوع رفتارهایی دارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر علامت های که معلوم می شود شوهرتان عاشق شماست را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : نام مردها در ضعف‌شان برای ابراز احساسات بد در رفته است! به ویژه زمانی کلام از این جمله‌ی معمولی میگردد : «دوستت دارم» . همسر شما احتمال دارد جزء اشخاصی باشد که موقع خداحافظی یا این که گذشته از خواب به شما بگویید که دوست‌تان داراست , البته باورتان بشود یا این که خیر , ابراز ظریف‌ترین و رمانتیک‌ترین احساسات , ویژگی‌ نیست که در بیشتر مردان وجود داشته باشد . در واقع , پیدایش درونی‌ترین و رمانتیک‌ترین احساسات , چیزی نیست که یک مرد به صورت منظم و واضح ابلاغ نماید .

خانم‌های عزیز , اذن ندهید کم سخن بودن همسرتان , شما‌را اندوهگین نماید . هرچند کلمه ها دوچندان حیاتی و توانمند می باشند البته ابراز عشق مدام نیز زبانی نیست . هنگامی شوهر شما در صحبت چیزی نمی گوید ولی در کارهایی که انجام میدهد عشقش به شما‌را فریاد می زند , بایستی آن را ادراک فرمایید .

بعضا از رفتارهای همسرتان شاید پیامی برای‌ شما نداشته باشند ولی بی آلایش و کوچک‌اند و با اهمیت نیستند , اما وقتی که خویش را به جای وی می‌گذارید , فداکاری‌هایی را که برای شما می‌نماید خواهید روئت کرد . در‌این مقاله , هشت راهی را به شما میگوییم که همسرتان با آن ها علاقه خویش را به شما ابراز می کند و شاید شما از آن غافلید .

می گذارد شما گزینش نمائید

در شرایطی‌که به سینما رفتید و همسرتان اذن اعطا کرد شما فیلم را تعیین فرمایید , غیر بدون واسطه به شما اعلام نموده است که چیزی که شما می خواهید و دوست دارید برای وی مهمتر است . گزینش طعام در رستوران , رنگ خودرو , مقصد هجرت , و . . . . وی به‌این نحوه با صدای بلند ولی خاموش فریاد می زند که دوست‌تان داراست و برایش با ارزشید .

در شغل های منزل به شما یاری مینماید

زمانی همسرتان بعداز یک روز کاری به منزل بر می گردد و در تهیه‌ی شام یا این که شستن ظرف‌ها به شما یاری می کند , داراست میگوید که دوست‌تان دارااست . یاری وی به شما در شغل های منزل برای پُز دادن به دوستانش یا این که سرگرمی خودش نیست , دلیلش صرفا برداشتن باری از دوش شما و علاقه‌ای است که به شما داراست .

با شما مشاوره می‌نماید

هنگامی همسرتان با شما مشاوره می‌نماید و نظرتان را میخواهد , خیر تنها به شما میگوید که دوست‌تان دارااست بلکه اعلام می‌نماید که مطمئن است شما راهنمایی‌اش خواهید کرد . برای بخش اعظمی از مردها , مدد خواهی و مشاوره فعالیت رنج است , به این ترتیب در شرایطی‌که همسر شما برای مشاوره پیش‌تان آمد , مطمئن باشید به شما افتخار می‌نماید , دوست‌تان دارااست و به شما اعتماد دارااست . در واقع وی شمارا از فی مابین تمام افرادی که با آن ها شم راحتی می نماید گزینش نموده است . وی اعلام میکند که می تواند سوای هراس از قضاوت شدن , به شما اعتماد نماید .

دست شمارا میگیرد

چه فی مابین عموم و چه هنگامی در منزل صرفا می باشید , زمانی همسرتان دست شمارا می گیرد , میگوید دوست‌تان دارااست . تصاحب کردن دست همسر , ابراز ساده‌ای از عشقی درونی است که فارغ از اشاره‌ای به جنبه‌های جنسی , تماس فیزیکی برقرار می شود . تصاحب کردن دست همسر , ساده‌ترین و فوری‌ترین حرکتی است که یک شوهر می تواند برای ابراز احساساتش از صمم قلب انجام دهد .

 

در خرید کردن به شما یاری می نماید

فرقی نمیکند با شما به خرید بیاید یا این که این‌که در راه و روش رجوع و برگشت به منزل چیزهایی را که گفته‌اید بخرد , در هر حال زمانی همسرتان شما‌را در خرید کردن فقط نمی‌گذارد یعنی دوست‌تان دارااست . در‌حالتی که عادت کرده‌اید که همسرتان مدام در خط مش منزل خریدها را انجام بدهد , احتمالا تامل نکنید که‌این فعالیت وی امداد به شماست زیرا وی مدام این عمل را انجام می دهد . به ویژه در شرایطی که همسرتان کاری را انجام میدهد که می داند شما از انجام آن خوش‌تان نمی‌آید , می بایست بدانید که فداکاری می‌نماید صرفا به‌این ادله که دلداده شماست .

به غرولندهای شما گوش می دهد

بیشتر خانم ها چیزهای متعددی برای گله و گلایه دارا هستند . در صورتیکه همسرتان می‌تواند بنشیند و به غرولندهای بیشمار شما گوش بدهد , پس حقیقتا دوست‌تان داراست . مردی که میتواند «بنشیند» و «گوش بدهد» , به ویژه به به عبارتی غرولندهای دائمی و تکراری , پس تنها یک استدلال سفت داراست : شیفته شماست!

به شما لبخند می زند

لبخند زدن , مثل دریافت کردن دست , یک ژست بی آلایش است که سخن با ارزشی برای بیان کردن دارااست . یک لبخند بی آلایش و دوست داشتنی , این اقتدار را داراست که نفس یک زن را در سینه‌اش حبس نماید . اولی لبخند همسرتان را به خاطر می‌آورید؟ یادتان می‌باشد چه اثری روی شما گذاشت؟ این یاد را مدام در ذهن‌تان داشته باشید و هر توشه که وی به شما لبخند زد , عبارات عاشقانه‌ای را به یاد بیاورید که به عبارتی زمان‌ها برای اولین دفعه به شما می‌گفت . این لبخند خیر فقط می گوید که دوست‌تان داراست , بلکه اعتراف مینماید که شما اورا خرسند می کنید .

تکه‌ای از خودش را به شما می دهد

چه تعرف و تحسین باشد و چه هدیه‌ای که برای‌تان خریده یا این که یک نگاه عاشقانه , هنگامی همسرتان وقت صرف مینماید تا چیزی را که مستقیما از سوی خویش اوست به شما بدهد , میگوید که دوست‌تان دارااست . چه بسا زمانی هدیه‌ای ارزانقیمت به شما میدهد , فقط کار ِ کادو دادن نشان می دهد که شما در قلب و ذهن وی حضور دارید .

عبارات احتمالا مدام نیز به بر لهجه روان نشوند , ولی در‌حالتی که با چشم‌های‌تان گوش بدهید , صدای همسرتان را خواهید شنید که میگوید : دوست‌تان دارااست .

علامت های که معلوم می شود شوهرتان عاشق شماست

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.