شوی بسیار زیبا و دیدنی سارها در آسمان اسپانیا

سار یکی از پرنده های زیبا و سریع می باشد که همیشه دسته جمعی زندگی می نمایند سارها در منطقه ای از اسپانیا شو و نمایش بسیار زیبایی را دسته جمعی اجرا نمودند این پرنده ها باعث شگفتی همه در جهان شده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر شوی بسیار زیبا و دیدنی سارها در آسمان اسپانیا را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : گـاهی اوقات چیـــزهـایـــی در طبـــیـعـت اتـــفاق می‌ـــافــتـــد که آن قدر خوب هسـتـنــد که باورکــردنـی نیـســـتنـد. همـاهـــنگی های کامل و بی عیب و نقـــصی که زیـــبایـــی و شگــفــتی دنـیای اطرافمـان را به نمـــایــش می‌گـــذارنـــد. یکـــی از این اتـفـاقـات در کاســتـا براوا در شمـــال شرقی اســـپــانیا رخ داده، زمــانـــی که گروهی از سار‌ها به شکل ابــرهــای متـغیری درمی آیـنـــد.

ایــن پدیـــده یکی از نمـایــش های واقعی طبــیـعـــت است که صدها، هزاران یا حتی تعداد بیـشتری از پرنـدگـان به شکــل یک ارگـانــیـــســم واحــد و همـاهـــنگ حرکــت میـــ‌ــکـننـد، پیچ و تاب میـ‌ـخورند و حتـی می‌توانـنــد به سرعــت خودشان را به شکل یک سار بزرگ دربــیاورند.

عـــکــاس آلمانی به نام دانــیـل بایـبر هنگام پیچ و تاب خوردن آنـــ‌ــها (احــتـمالـــا به دلیـــل وجود شکــارچی مثـــل شاهین) آنجا بوده است. سار‌ـــهـــا منــظــره ای فوق طبـــیــعی را در واکـــنــش به تهـــدیــد شکــارچــی ایــجاد کردند و به شکـل یک پرنـــده بزرگ و غول پیـکـــر در آمـــدند تا به شکارچی خود بگوینــد که ما از تو بزرگتریــم.

آقای بایبر با این عکس‌ها برنده جایزه عکاسی بین المللی شد. جالب است بدانید که او هنگام عکاسی از این صحنه متوجه تصویری که سار‌ها ساختند نبوده و بعد در کامپیوترش متوجه آن‌ها شده است. تصاویر او آنقدر زیبا هستند که باور نمی‌کنید واقعی باشند.

 

شوی بسیار زیبا و دیدنی سارها در آسمان اسپانیا

شوی بسیار زیبا و دیدنی سارها در آسمان اسپانیا

شوی بسیار زیبا و دیدنی سارها در آسمان اسپانیا

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.