شیادی و حقه بازی زن مشهدی به بهانه زلزله زدگان

رن مشهدی در تلگرام از مردم با شیادی پول جمع می نمود و اظهار می کرد در کرمانشاه می باشد و چند فرزند دارد که خانه اش خراب شده است و به دلیل همین از مردم اخاذی نموده و پول های فراوانی را به جیب می زد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر شیادی و حقه بازی زن مشهدی به بهانه زلزله زدگان را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : کلاهبرداری به اسم زلزله‌زده‌ها , مرد خیر زمانی تصمیم گرفت سرپرستی یک سری طفل زلزله‌زده را به‌عهده بگیرد هیچ زمان تصور نمیکرددر دام زنی کلاهبردار در فضای مجازی گرفتار شود . پژوهش ها پلیس برای شناسایی کلاهبردار میلیونی ادامه داراست .

چندین روز قبل مردی با مراجعه به دادسرای شیراز بیان کرد : «پس از وقوع ز‌لزله در کرمانشاه تصمیم گرفتم برای امداد به ساکنان آنجا , سرپرستی یک‌سری دختر که خانواده‌های خویش را در زمین لرزه از دست داده بودند ,به‌عهده بگیرم و در تامین هزینه های معاش کمک‌شان کنم . برای انجام این عمل در فضای مجازی اطلاع رسانی دادم .

بعداز مدتی زنی از روش تلگرام با اینجانب تماس گرفت و خویش را شخصی زلزله‌زده معرفی کرد.

جزئیات کلاهبرداری به اسم زلزله‌زده‌ها

وی به بهانه‌های گوناگون اعم از خرید کفش , تهیه و تنظیم بلیت هواپیما برای خروج از کرمانشاه و تامین ما یحتاج معاشو تعمیر منزل مبلغ ۲۰ میلیون و ۳۶۰هزار تومان از اینجانب گرفت . بعداز مدتی متوجه دوگانگی در حرف‌هایش شدمو فهمیدم نه‌تنها زلزله‌زده نیست ; بلکه مستقر مشهد مقدس است و از اینجانب کلاهبرداری نموده است . »

با ثبت این گلایه , بازپرس پرونده امر پیگیری و شناسایی جنایتکار را صادر کرد . ماموران پلیس فتادر اول قدم به بانک متبوع در شهر مشهد مراجعه کردند و از روش شماره اکانت , نشانی مجرم را به دست آوردند ,البته بعداز بررسی آن معلوم شد چنین آدرسی وجود فرنگی ندارد . پژوهش ها برای دستگیری جنایتکار کماکان در جریان است .

شیادی و حقه بازی زن مشهدی به بهانه زلزله زدگان

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.