عکس شیلا خداداد و همسرش فرزین سرکارات + بیوگرافی شیلا خداداد

شیلا خداداد یکی از بازیگران زیبا و محبوب ایرانی در عرصه تلویزیون و سینما می باشد او در سریال مسافری از هند که با سروش گودرزی و بهناز طباطبایی هم بازی شده بود بسیار خوش درخشید و به اوج شهرت دست یافت در حال حاضر در سریال زیبای گلشیفته در نقش همسر ضیاء بازیگری می نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس شیلا خداداد و همسرش فرزین سرکارات + بیوگرافی شیلا خداداد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: شیلا خداداد متولد ۱۴ آبـــان ۱۳۵۹ در شهــر تهــران اسـت. وی بازیـــگــر سیـــنمـــا و تلویزیون است و دارای دو فرزنــد به نامـهـــای سامــیـــار و ساتـیـن میـــبــاشــد.

بیوگرافـی شیـــلا خداداد
شیـــلـــا خداداد در چهــاردهـــم آبان ماه سال 1359 دریک خانواده کوچک و در شهــر تهران به دنیـــا آمـــد. او دوران تحـصیـــل خود را با موفقـیت سپری کرد و در سال 75 وارد دبـیرستان شد. در دبـیـرستان در رشته ریــاضـی فیزیـک به تحـصیــل پرداخت و در سال 78 با معدل 17 فارق التـــحــصـیـــل شد و به دانشـــگـــاه راه یافـت. در دانشــگــاه رشـتـه مهـنـــدســـی فیـزیک را برگـــزید و در این رشتــه شروع به تحصیل کرد. وی همـــچنــیـــن در رشــتــه موسیـــقـــی نیـــز فعــالــیت دارد و در چند گروه موسیقی مشـغول به کار است.
ورزش مورد علـــاقـه او فوتبــال و والیبال، وتیم مورد علـــاقه اش استـــقلال اســـت.

وی با فیلم اعتــراض، ساخـتـه مسعود کیــمیایی به دنیـای بازیـگری معرفی شد و با سریال تلویزیونی «مســـافــری از هنـد» به اوج شهـرت رســیــد. خداداد در بازیــگری هنوز راه درازی پیش رو دارد تا بتوانــد مانـدگـار باشد. با ایـــن همه در بیـن مردم با بازی های دوست داشتنـی و سده، جای خود را باز کرده و بســـیار مهــربـان و متواضع اسـت.

در کارنامــه بازیـــگری وی بیشــتــر به کاراکترهـــای مثــبـت برخورد می کنـیم که جای کمی تعـجــب است! به واســـطـه چهـره و میــمیـک صورت شیـــلا خداداد، کارگردان ها ترجــیـح می دهند نقش های مثبت و آرام به او بدهـنـد، در صورتـی که سیـنـــما یعـــنـی قدرت تغیـیــر و ریسک پذیری به خصوص برای کارگـــردان که اصــلی تریـــن شخـص در ساخــت یک فیلــم اســت.

این انتقـاد بیشـــتـــر به کارگــردان هایی اســـت که با شیـلا خداداد کار کرده انــدو جرأــت سپـردن نقـش منـــفی را به وی نداشـته انـد؛ در صورتـی که خداداد با نقش آفـرینـــی هایش، نشان داده است که از پس نقشی متـفــاوت با آنـــچـــه تاکـــنون بازی کرده، بر می آید.

به نظر می رسـد علـت کم کاری اخـــیـــر وی نیـــز همــین مسئله اســـت. خداداد از کلیشه شدن پرهیــز می کنـــد و در پی نقـش آفـــرینی های متـفـــاوت اســـت. وی در طول دوران کاری خود، با کارگـردان های مطـرحـی کار کرده و توانستـه اسـت در نقـش هایـش خوب و کاریــزمــاتــیـــک ظاهر شود. از سیــتـــای مسافری از هنــد گرفتـــه تا زهــره سن پترزبورگ، همــه و همـه با آن که نقش مثبــت بوده ولی هر کدام را با شیــرینی خاص خود به گونه ای دلچســب ایـــفـــا کرده است.

سریال مسـافــری از هنــد با بازی شیلــا خداداد
مســـافری از هنـــد یک مجـموعه تلویزیونی به کارگـردانی قاســـم جعــفــری و تهـیـــهــ‌ــکـنــنــدگی صدیـقه صحــت، محـصول سال ۱۳۸۱ است. که داستان ایـــن سریـــال از این قرار است که رامـین نادری (سروش گودرزی) برای درس خوانـدن به هندوستـان میــ‌ـــرود. او که قرار اسـت با دخـتــر دایـی خود پروانـه (الــهــام حمـــیدی) ازدواج کند، با دختـــری هنـــدی به نام سیـــتـــا (شیـــلا خداداد) آشنا میـ‌ـشود و او را برای ازدواج به ایران می‌ـــآورد، امـــا ورود سیـتــا به ایـــران مشـکـلـاتـــی را به وجود میـ‌آورد…

شیــلـــا خداداد با بازی در ایــن سریـــال معروف شد و به اوج شهــرت رسـید.

نحوه آشـــنــایـی شیلا خداداد و همـسرش فرزین سرکارات
شمـا چطور باهم آشنا شدیــد و چه شد به ایــن نتـیـــجه رســـیـــدید که می توانـیـد زندگــی مشــترک داشــتـه باشــیــد؟
من رفـــتم مطــب دکـتر وگفتم آقـای دکـــتـر،بیـنـــی من خیلی خوشگــل اســت. لطــفا اصرار نکــنـیـــد که عمـــل کنم! دکتر هم اصـــرارکرد که توحتـــمـــا بایـد بینـــی ات را عمـــل کنـــی! من هم گفتم حالــا چون شما اصــرار داری، قبول بینی ام را عمـــل کن! (می خنــدد)

پس شمـا سراغ ایــشان رفـــتیـــد،ــنه ایــشـــان سراغ شمـا؟!
نه! ایشان پیـش من آمدنـــد که بیـــنـــی شان راعـمــل کنـند! دکـترپـیـــش من آمـدنـد و گفـتـــنـد نظرت دربـاره بیـنـی من چیـه؟! (می خنــدد)
اما خارج از شوخی من از چند تا از همکـاران بازیگـــرم والـــبـتـــه یکــی، دوتا ازدوستانم شنیده بودم که کار ایشــان خیلی خوب است. من خیلـی روی جراحی بیــنی حســـاســیـــت داشــتـــم واصــلا دلـم نمی خواست قیـافـــه ام عوض شود. سال ها بودکـــه دکــتر می رفتم امــا دلم راضی نمـــی شد که عمل کنـــم. اما بالاخره با تعــاریـفی که از کار دکــتــر شنیــده بودم، پیـــش ایشان رفـتـم و قبول کردم که بیـــنی ام را عمـــل کنـــم. گویا قسمت ایـــن بود که فرزیـن بیــنـــی من را عمـل کنـد و ما از طریـق این جراحـــی، با هم آشـــنا شویم و ازدواج کنـــیــم.

دکتـــرسـرکـارات:
بعـــداز اینـکـه بیـــنی اش را عمل کردم و دیــدم خیــلی خوب شده؛ گفـــتــم خودم با ایشــان ازدواج کنم! (می خندد) به هرحـال ایـشــان به واسطه همـــیـــن جراحـــی به مطب من رفت و آمد داشـــتنـــد. طی همیــن رفـــت و آمدها متوجه شدیم که اشـتراکـــاتـــی داریــم، به همـــیــن دلیل معـــاشرت هایمان را بیشـــتــر کردیـــم تا بیـــشـتر آشنا شویم. بعــد از مدت کوتاهــی هم به دلیـل اینـکه هیچـــکــدام مان به معاشـــرت های طولانــی و آشـنـایـی های کشدار معــتـقــد نبودیـــم، تصــمیـــم به ازدواج گرفـتـیــم. از طرف دیــگر خانواده هایــمان خیلی به لحاظ خاســـتـــگاه فرهنـگـی شبـیـــه هم بودنـد و همـــیــن ما را به اینـــکه زنـدگـی مشتـــرک تشـــکـــیل بدهــیـم، تشویق می کرد. بنابراین خیـلـی زود بانظـــر موافق ما دو نفر و خانواده هایـمــان، ازدواج کردیـم.

شیلا خداداد و همـــســـرش و فرزنـدانـــش

حاصــل ازدواج این زوج خوشبــخـــت دو فرزنـــد به نام های سامـــیـــار و ساتـین میــبـــاشد. سامیــار سرکـــارات پسر فرزین سرکـارات و شیلــا خداداد در 27 آبانــماه 1392 بدنیـــا آمـد.

کارنـامــه هنــری و فیـلـم شنـــاسـی شیـلـا خداداد
فیــلم سیـــنــمــایی

سال نام فیلـم کارگردان
1394 بادیـــگـــارد ابـــراهیم حاتـمی کیا
1389 زنان ونوسی، مردان مریـخــی کاظــم راســت گفتار
1388 زمـهـــریــر علــی روئین تن
1388 سن پطـرزبورگ بهـــروز افخمی
1387 اخــراجی ها 2 مسـعود ده نمـکی
1387 پسر تهرانـــی کاظـم راست گفـــتار
1387 پاتو زمـــین نذار ایـرج قادری
1387 پسـر آدم، دختـر حوا رامـبـــد جوان
1387 خیابـــان بیـــســـت و چهارم سعید اسدی
1387 سایه وحشـت عمـــاد اســـدی
1387 یک اشـتبــاه کوچولو محـسن دامــادی
1385 سوغات فرنــگ کامـران قدکچـیـــان
1384 آکواریوم ایرج قادری
1383 ازدواج به سبک ایرانـــی حسن فتحی
1381 قلــب های ناآرام مجیـــد مظــفـری
1380 عیســی می آیـــد علـــی ژکان
1379 آبی حمیــد لبخـــنــده
1378 اعتراض مســـعود کیمیایـی


شیـــلـــا خداداد در کنـــار مهران مدیری

سریـال با بازی شیلـــا خداداد

سال مجـموعه کارگردان
۱۳۹۴ دیـــد در شب رضـا رشـــیـدپور
۱۳۹۴ بیمار اســـتانـــدارد سعید آقــاخانــی
۱۳۸۷ پیــامـــک از دیــار باقــی سیروس مقـدم
۱۳۸۱ مسافــری از هند قاسـم جعفــری

شیلا خداداد و همسرش در کنار رضا گلزار 

شیلا خداداد و همسرش فرزین 

سلفی زیبای بازیگران سریال گلشیفته 

شیلا خداداد و بازیگران سریال گلشیفته 

شیلا خداداد و پسرش سامیار 

عکس شیلا خداداد بازیگر 

شیلا خداداد همسر و پسرش سامیار 

عکس شیلا خداداد و همسرش فرزین سرکارات + بیوگرافی شیلا خداداد

مطالب مرتبط: 

شیلا خداداد مهمان خندوانه ۹ خرداد ۹۷ | شیلا خداداد در خندوانه

عکس مهران مدیری در کنار شیلا خداداد

عکس خفن شیلا خداداد و همسرش در نمایشگاه کتاب

شیلا خداداد،مانی رهنما و افراد مشهور در کنار همسرانشان

هومن سیدی،شیلا خداداد و بازیگران معروف در عید نوروز

تصاویری از شیلا خداداد و سعید راد در اکران فیلم گاو خونی

تیپ خفن شیلا خداداد در مراسم سالگرد علی معلم + تصاویر

شیلا خداداد،هومن سیدی و عوامل فیلم مصادره در اولین اکران مردمی

بهاره کیان افشار،شیلا خداداد و مهناز افشار با تیپ های جذاب در اکران دارکوب

شیلا خداداد،سروش جمشیدی و تعدادی از بازیگران در کنار فرزندانشان

شیلا خداداد،برزو ارجمند و ستاره های ایرانی در کنار فرزندانشان

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.