شیوه های درمان خانگی زخم دهانه رحم با عسل

زخم دهانه رحم یکی از بیماری های رایج در زنان می باشد عفونت رحم و زخمی شدن دهانه رحم درد شدیدی دارد که باید توسط پزشک ماما درمان شود ولی به تازگی یه درمان خانگی برای رفع زخم و عفونت دهانه رحم وجود دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر شیوه های درمان خانگی زخم دهانه رحم با عسل را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

 

هــرشــب قبـــل ازخواب یک قاشق چایــی خوری عسـل کوهی (به وسیـــله اپـــلــیـــکــاتور)رادرواژن تزریق کرده به مدت پنــج دقــیـــقه پاهارابـالــانگه داشته-این کاررادوماه انجام دهــیــد.
تذکر :
– تزریــق در داخــل واژن، ویژه زنان متاهــل می باشـد و برای مجردهـا بجـای تزریق برای ورود عســل به داخـل واژن می بایـست مقــداری عســل را شبــها روی گاز اسـتــریل (یا پارچه آب ندیده) ریختــه و کامـلــاً گاز را آغشـتـه با عســـل کرد و روی بدنـــشــان بگـذارنــد و طاقبــاز بخوابــند تا کم کم عســـل به داخـــل واژن هدایــت شود.
-حتـــما قبل از تزریـــق عسل در واژن مقداری عسل را به قسمـت داخـلی ران بمالید و پس از گذشـــت یک ساعت اگــر حساســـیتـی ایـــجـاد نشد سپس عســل را در واؤن تزریق کنید.
– به اصـــطـلـاح برای افـــراد مجــرد، برای ورود عسل داخل واژن از عنوان “عـــســل برداشتــنــ” و برای افـراد متـاهل از عنوان “تزریـق واژیــنــال عسـلـ” اســـتـفـاده می شود.
– انجـــام این کار در در دوران قاعـدگــی ممنوع می باشد.
– حتـمــاً باید از مرغوبیت و کیـفیت عســل مطمئن باشیـــد تا دچار مشـکــل نگـردیـــد. عسل مورد اسـتــفـــاده بایـــد زنــبوری و چند گیاهی باشد و از عســـلـــی که زنبور تنــهــا از یک نوع گیاه اســـتفــاده کرده مانـــنــد عسـل یونجـــه خودداری شود چراکــه عسلــی خوب اســـت که زنـــبور هر چه بیـشـــتر از گیاهـان متـــنوع اسـتـــفاده کرده باشــد.
۱- قبــل از تزریق عســـل در داخــل واژن، محــیـط بیــرونی سرنگ را با ضمـــاد زرد یا روغن محلی چرب نمـــایـــید.
۲- پس از تزریق در شب، در صبـح با مقــداری ضمـاد زرد یا روغن محلـی موضع بیــرونی واژن را چرب نمـــاییـد.
۳/ ۲۰ گرم برگ درخت زیـتون را در ۳ لیوان آب دم کرده و پس از سرد شدن ،رحــم را با آن شستـشو دهــید.۴
۴/ ۵۰ گرم پوست درخت بلوط را با ۳ لیوان آب دم کرده و پس از ولرم شدن رحـم را با آن شســـتـــشو دهــید.
۵/پوست درخـت بلوط را آســیاب کرده ،با عســـل مخلوط کنــیـــد و به صورت شیاف واژنـی استفاده کنــیـــد.

شیوه های درمان خانگی زخم دهانه رحم با عسل

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.