صدمه دیدهای زلزله شدید تهران و حومه

زلزله شدید دیشب 29 آذر ماه 96 خسارتی را نیز به همراه داشت که چند نفر از هموطنانمان در این زلزله جان خود را از دست داده و زخمی شدند این زلزله شدید باعث شده است که بسیاری از تهرانی ها از شهر خارج شوند چون اعتمادی به استحکام خانه خود ندارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر صدمه دیدهای زلزله شدید تهران و حومه را مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن: آمار مصدومان زمین لرزه تهران , سخنگوی اداره اورژانس سرزمین آخری آمار مصدومان زمین لرزه ۵٫۲ ریشتری شب پیشین را اظهار‌کرد .

مجتبی خالدی در رابطه نهایی حالت مصدومان زمین لرزه ۵٫۲ ریشتری تهران , ذکر کرد : شش استان تهران , البرز ,مرکزی , قزوین قم و گیلان از این ز‌لزله متاثر شده‌اند . همینطور بعداز این ز‌لزله تا به امروز ۱۱۷ مراجعه‌کنندهبه مرکزها درمانی داشته‌ایم که از این تعداد ۴۸ نفر بستری شدند و ۶۷ نفر نیز ترخیص شده‌اند.

پایانی آمار مصدومان ز‌لزله تهران

او بابیان این که این زمین‌لرزه دو نفر فوتی در ادامه داشته که یکی‌از آن ها خانم ۷۰ ساله‌ای استکه به دلیل هجوم قلبی فوت شده‌است و دیگری دختری ۱۰ ساله بوده که به دلیل استرس بالا فوت شده‌است , افزود :
اقداماتی برای ارائه سرویس ها درمانی ما یحتاج انجام یافته شده‌است . در این سمت آمبولانس , اتوبوس‌آمبولانس و موتورلانس در بخش ها زلزله‌زده تهران , البرز و مرکزی اعزام و ساکن شدند و تیم‌های بهداشتی و درمانی دانشگاه‌های علم ها پزشکی معلوم دریک سمت اعزام به بخشها زلزله‌زده استان‌های تهران و البرز در وضعیت آماده‌باش قرار دارا هستند .

خالدی ادامه اعطا کرد : در عین حالا فعال کردن مرکزها EOC دانشگاه‌های علم ها پزشکی مشغول , تخلیه بخش اورژانس درمانی در حلقه اولیه بخشها زلزله‌زده تهران و البرز , آماده‌ باش همگی مرکز ها درمانی در رینگ‌های دوم و سوم جهت قبول مصدومین احتمالی این واقعه از سایر اقدامات صورت گرفته بوده است .

صدمه دیدهای زلزله شدید تهران و حومه

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.