ضرر داشتن رابطه جنسی طولانی مدت برای زوجین

داشتن رابطه جنسی طولانی مدت برای زوجینمضر می باشد خانم ها شاید با داشته رابطه جنسی طولانی مدت دچار پاره گی رحم و واژن شوند بهتر است رابطه جنسی خود را کمی کوتاه مدت نموده و فاصله های زیادی بین رابطه سکسی خود دهید در ادامه مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبریدانستن : علوی در رابطه مضرات افراط در حوالی جنسی گفت : زیاده‌روی در خصوص قربت جنسی , زیان آور و منجر فشار به طبیعت , بازدارنده رویش اعضاوجوارح و کاهنده قوای بدنی است .

او افزود : افراط در اطراف جنسی در مزاج‌های کم آب و اشخاص لاغر عوارضی نظیر ضعف قلب , مغز , معده , احشاء , اعصاب و روان و دیده پیدایش خواهد کرد همینطور در سنین بالا زیاده‌روی درین فرمان فراوان زیان آور بوده و سفارش میشود حتی‌الامکان از آن خودداری شود .

نشستن طولانی دوران میتواند سبب به ضعف سیستم ادراری تناسلی شود

این متخصص طب سنتی تصریح کرد : مردان می بایست از قرار دادن نوت بوک بر روی حوزه‌ شکم پرهیز نمایند همینطور نشستن طولانی‌مدت به عنوان مثال در حین رانندگی میتواند سبب به ضعف سیستم ادراری تناسلی شود .

علوی در رابطه بیماری‌هایی که در آن ها قربت جنسی نهی شده شده‌است , تصریح کرد : در بیماری‌های شُش , نزله و زکام , درد مفاصل , امراض بلغمی , قولنج روده , شخصی که اسهال یا این که غشی دایم دارااست , هر که اکثر وقت ها امراض مغز و سینه داشته باشد , نباید در اطراف جنسی افراط نمایند .

او اعلام‌کرد : در حین نشر بیماری‌های مسری اجتناب از قربت بر کلیه حتمی است , بیشترین زیان افراط درین دستور به مغز , عصب و سینه و ریه میرسد .

ضرر داشتن رابطه جنسی طولانی مدت برای زوجین

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.