ترفند هایی برای طراحی دکوراسیون منزل پاییزی

طراحی دکوراسیون در شکل های پاییزی که بیشتر از رنگ های پاییزی استفاده شده است می تواند برای خانه شما خوب باشد چون افرادی که دوست دارند در زندگی خود تنوع ایجاد نمایند می توانند از این ترفند های برای تزیین خانه خود استفاده نموده و خانه با وسایل پاییزی داشته باشند می توانند پرده هایشان را تعوض نموده و کوسن های مبلمانشان را تغییر دهند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ترفند هایی برای طراحی دکوراسیون منزل پاییزی را در سایت مجله خواستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله خواستن : پاییزی کردن چیدمان خانه , تغییر و تحول چیدمان داخلی یکی‌از کارهایی است که برای ورود فصل‌پاییز برای منزل تان می بایست انجام دهید . شما میتوانیدبه راحتی با وسایلی که در منزل تان دارید یک چینش پاییزی خوشگل صحیح نمائید .

پاییزی کردن دکورا سیون خانه , تغییر‌و تحول دکورا سیون داخلی یک کدام از کارهایی است که برای ورود فصل پاییز برای منزل تان بایستی انجام دهید . شما می‌توانید به راحتی با وسایلی که در منزل تان دارید یک چینش پاییزی خوشگل انتخاب فرمائید .کدو تنبل گلدان هایی پاییزی برای چیدمان داخلی منزل تان در پاییز صحیح نمائید.

گلدان هایی پاییزی برای چیدمان داخلی منزل تان صحیح کنیددو عدد کدو تنبل گرد تهیه و تنظیم فرمائید . پوست این دو کدو را به طور کامل بشویید . پاییزی کردن چیدمان خانهمطابق صورت نخ های کنفی را به طور ضربدری دور کدو تنبل ها بپیچانید .

از تنه و شاخه های قطور درختان کم آب شده چوب هایی در سایزهای گوناگون ببرید .با مته و دریل داخل آنها‌را ترک کرده و داخل آن ها شمع های استوانه ای بگذارید .

 

با پوسته های پسته و چسب حرارتی جاشمعی های پاییزی قشنگ به صورت گل آفتابگردان صحیح فرماییدبا پوست پسته جاشمعی های پاییزی زیبایی صحیح کنیداواخر شهریور فصل پسته نو است . بعداز میل کردن این پسته ها , پوسته های آن را بدور نریزید .

پوسته های پسته را شسته و بگذارید تا کم آب شود . پاییزی کردن چینش خانه مطابق صورت بالا با این پوسته های پسته و چسب حرارتی جاشمعی هایی قشنگ به صورت گل آفتابگردان صحیح فرمائید .یک ایده برای پاییزی کردن چیدمان داخلی منزل تان استفاده از کوسن هاست . شلوار جین کهنه و دیرین تان را بدور نریزید و با آن یک کوسن قشنگ صحیح فرمایید . با شابلون و رنگ سپید برگ های پاییزی روی این کوسن بکشید . همینطور با کاموا یک کوسن یافتنی خوشگل ببافید .برگ های پاییزی خوشگل که قابل انعطاف میباشند را گردآوری فرمائید . تلاش فرمائید این برگ ها در رنگ های متفاوت باشند .

با قلمو تراز بیرونی و داخلی این برگ ها را به یه خرده روغن آغشته فرمائید . همه این برگ ها را به یک ریسمان کنفی وصل کرده و کمددیواری کتاب هایتان را تزیین فرمائید .جاشمعی های معمولی با طلایی و نارنجی رنگ که دو رنگ حیاتی در فصل‌پاییز است صحیح فرمایید جاشمعی های معمولی را پاییزی نمایید.

فراگیری پاییزی کردن چیدمان خانه

طلایی و نارنجی رنگ دو رنگ حیاتی در فصل‌پاییز است . برای پاییزی کردن دکورا سیون داخلی منزل تان با این دو رنگ جاشمعی های معمولی بلوری را تزیین نمایید .

 

جاشمعی های بی آلایش با طلایی و نارنجی رنگ که دو رنگ کلیدی در پاییز است صحیح نمائید
کوسن های ابر و بادی پاییزی صحیح نماییددر صورتیکه بخشی از اشخاص هنرمند میباشید با آبرنگ روی پارچه های سپید طرح های ابر و بادی را پیاده نمائیددر غیر این صورت از بازار این پارچه ها را خریداری کرده و با آن‌ها کوسن هایی پاییزی صحیح فرمایید .

چندین عدد کدو تنبل گرد خریداری فرمایید . مرحله بیرونی یک کدام از این کدو تنبل ها را نارنجی رنگ کردهو پس از کم آب شدن با رنگ سپید و آبی رنگ روشن گل های زیبایی روی آن بکشید .

 

پاییزی کردن دکورا سیون خانهدو کدو تنبل دیگر را به طور کامل سپید نمائید و بالعکس با رنگ نارنجی رنگ و آبی‌رنگ روی مرحله آن را پباده سازی فرمائید .پاییزی کردن دکورا سیون خانه , رنگ و تزیین کردن کدو تنبل به رنگ های سپید و نارنجی رنگ در فصل‌پاییز می باشد .

ترفند هایی برای طراحی دکوراسیون منزل پاییزی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.