برای ایده گرفتن از یک طراح دکوراسیون حرفه ای کمک بگیرید

دکوراسیون داخلی بسیار برای چیدمان یک خانه مهم و ضروری می باشد بسیاری از افراد نمی توانند این برای خانه خود چیدمان اصولی داشته باشند و باید به یک طراح دکوراسیون صحبت نموده و برای خانه خود ایده های خوب و عالی از طراح دکوراسیون گرفته تا خانه ای زیبا و مدرن داشته باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر برای ایده گرفتن از یک طراح دکوراسیون حرفه ای کمک بگیرید را در سایت خواهید دید با ما همراه باشید.

طراح‌های معمار آدم‌های مهمی می‌باشند که میتوانند معاش ما‌را خوبتر نمایند . آن ها کارشان نظم و ترتیب دادن به معاش ماست . البته چه بسا در صورتیکه بشر آراسته و منظمی نیز باشیم , ‌ گشوده نیز بوجود آن‌ها نیاز داریم . چرا؟ زیرا آن ها عالی میدانند چطور محیط معاش ما‌را آن‌طور که چشم‌مان خسته نشود و بازده‌مان فراتر برود , کنار نیز بچینند . آنان به معنای حقیقی و واقعی کلمه و واژه یک جادوگر و شگفتی‌ساز می‌باشند . بگذارید یک‌بار با نیز مرور کنیم که چرا استخدام یک طراح معمار مدام مارا به نتیجه‌ای که در حباب بالای سرمان داریم , نزدیک‌تر مینماید .

زیرا طراحان به ما میگویند , با فضای کم چه کنیم

حقیقت این است که راز و کله زدن با فضاهای کوچک آپارتمان‌های نقلی عمل به هیچ وجه ساده‌ای نیست . ممکن است با خودتان تصور کنید , با یکسری بوفه و قفسه میگردد به نتیجه‌ای رسید که آن‌قدرها نیز بد نیست . البته در صورتی‌که بگوییم یک معمار و طراح عالی می تواند تا دو برابر فضای بیشتر در اختیارتان بگذارد چطور؟ پذیرش داشته باشیم یا این که خیر , آنان مدام شیوه های جایگزین متعددی در ذهن‌شان دارا‌هستند و زیرا کارشان این است , راه‌حل‌هایشان عموما خوبتر از ماست . صحیح چیدن مبلمان منزل یا این که خرید مبلی که در دکور منزل جا بگیرد , فعالیت مهمی است . یک طراح داخلی معمولا روز یا این که هفته‌ای یک‌بار به چنین پروژه‌هایی برمی‌خورد . پس حتما نگاه بازتری نسبت به ما داراست .

زیرا طراح داخلی منزل را برایمان می‌تکاند

وسایلی که هیچ‌وقت از آن ها استفاده نکرده‌ایم و بایستی بدور ریخته شود , در کنار دورریختنی‌هایی که برای زیباتر کردن فضای منزل به عمل میایند . این دو مجموعه را صرفا یک معمار داخلی میتواند از نیز تفکیک نماید . به‌دردنخورها بایستی به دور ریخته شوند اما ما معمولا به خاطر دلبستگی یا این که بی‌حوصلگی , احتمالا چه بسا به خاطر اینکه فرق بین دکور عالی و بد را نمی‌دانیم , سالها حضورشان را تحمل می کنیم . البته معمار داخلی که پایش به منزل گشوده شد , ‌ میگوید کدام را بایستی نگه داشت و به شیوه‌ی مطلوبی از آن استفاده کرد و کدام یک را بایستی برای مدام کنار گذاشت . گهگاه احتمالا ایده‌هایشان بی آلایش البته دوچندان کاربردی باشد . به عنوان مثال در حالتی‌که فیلم فراوان می بینید و اهل شبکه‌های تلویزیونی نیستید , میتوانید از یک پروژکتور استفاده فرمایید که کیفیت خوبتر و بها کمتری دارااست . چرا این به ذهن خودتان نرسیده بود؟ زیرا گرفتار «عادت» شده‌اید و به‌این عامل که , آنان «کار»شان این است .

زیرا معمار داخلی اثاثیه هزارسال پیش را جوری می‌چیند که امروزی باشد

احتمال دارد هزار سال پیش , سی یا این که چه بسا ۱۵ سال پیش یک دوست عزیز برایتان کادوی دیرین آورده که زمان خودش خیلی اصلی بوده و زرق و برق متعددی نیز داشته البته اکنون صرفا یک اثاثیه مازاد است که خیر دلتان می‌اید آن را به دور بریزید و خیر از صورت و شمایلش دل خوشی دارید . در چنین وقت‌هایی پای معماران داخلی گشوده می گردد . احتمال دارد کارشان به آسانی رنگ و جلا بخشیدن به یک پیانو یا این که در کهن باشد . شاید جای آن را تغییر و تحول بدهند یا این که نوروروشنایی منزل را طوری بتابانند تا این وسیله‌ی کهن زیباتر به لحاظ رسد . هرچه باشد , آن‌ها «فوت و فن» فعالیت را بلدند و بابت این مهارت بایستی پول بگیرند .

چطور با طراحان و معماران داخلی همیاری کنیم؟

طراحان و معماران داخلی اگر‌چه آدم‌های مهمی می باشند و کارشان را در کلاس‌های تئوری و عملی گذرانده‌اند البته علامه‌ی دهر که نیستند . حقیقت این است که , گهگاه احتمال دارد سلیقه‌ی ما لزوما با آن‌چیزهایی که‌این اشخاص میگویند گونه نشود . پس چه‌کار بایستی کرد؟ راهش ترک خجالت است و «بازخورد دادن» است . سوای رودروایستی بگویید چه چیزی دلتان می خواهد و همت فرمائید کاری فرمایید که طراح شما نظیر خودتان تاءمل نماید . آنان کارشان را بلد می‌باشند ولی وظیفه‌ی نهایی‌شان این است که برای شما که مشتری‌شان می باشید پباده سازی نمایند . پس لطفا حتما به آن‌ها برخورد بدهید .

 

برای ایده گرفتن از یک طراح دکوراسیون حرفه ای کمک بگیرید

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.