طرز تهیه رولت مجلسی بدون شکر و رژیمی

رولت مجلسی بدون شکر که برای افرادی که رژیم غذایی دارند و نمی توانند شیرینی های پر چرب و شیرین میل نمایند بسیار خوب می باشد این افراد باید از مواد غذایی بدون شکر و قند استفاده نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر طرز تهیه رولت مجلسی بدون شکر و رژیمی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: بــا یک رولت خوشمزه و رژیــمـــی بدون شکر در خدمت شمــا هسـتــیـــم. این رولت خوشمـزه و مقوی برای کسـانی که رژیم دارنـــد بسیــار مناســب اســـت.

مواد لازم:

خرما ۵۰۰ گرم
ارده ۱/۲ پیمانه
آرد گنـدم ۲ قاشــق غذا خوری
گردو خرد شده ۱ پیـــمـانـه
کنـــجد برای تزئین به مقدار لازم

طرز تهـــیه:

ابتدا هســته خرمــا رو جدا میکنیم و روی حرارت قرار میــدیـــم تا نرم بشـــه.
در ظرفی جداگـانــه آرد گنـدم را بو داده و ارده را اضـافـه میـکـــنـــیـــم و بعد دو دقـیقه تفت دادن شعلـه رو خاموش میکـنیم.
حالا خرمــا رو با مخلوط آرد و ارده ترکیـــب کرده و خوب ورز میدیــم تا بخورد هم بره ، خرمـا رو روی پلاستــیـــک با وردنه پهــن کرده و لای آن گردو میریزیم و رول میـــکنـیـــم و برای چنـــد ساعـــت در یخـچـــال قرار میدیـــم تا بشه راحـت برش زد.
رولت ها رو با فاصـــلـــه یک سانـــتـــی برش زده و در کپسول مافـین سرو میــکنیم.

سایـر نکــات:

۱ . برای بهتـــر و تمــیـز برش خوردن رولت خرما از چاقو اره ای استـــفاده و چاقو را کمی چرب کنـــیـد.

۲ . برای وسط رولت میتوان بجای گردو از سایر مغـــزها و برای تزیــیـــن میـتوان از ترافل ، پودر نارگیـل ، پودر پسته یا بنــا بر ذائقه از شکـلـات رنده شده یا کنــجـــد و… اسـتــفاده کرد.

۳. مقـــادیـر ارده و آرد کامـلا سلیقه ایه ، اگه می خواهیـــد طعم ارده بیــشتــر احـساس بشـــه می توان مقـــادیـــر رو بیـشتر یا کمتر کرد.

طرز تهیه رولت مجلسی بدون شکر و رژیمی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.