طرز تهیه ژله هندوانه با طرح فوق العاده زیبا برای مهمانی

ژله هندوانه برای بیشتر افراد بسیار جذاب و خوشمزه می باشد در فصل گرما می توانید از این ژله ها تهیه نموده و عزیزان خود نوش جان نمایید ژله ها به دلیل داشتن قند در تابستان برای بدن بسیار مناسب می باشند و قند خونتان را افزایش می دهند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر طرز تهیه ژله هندوانه با طرح فوق العاده زیبا برای مهمانی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

طرزتهیه ژله هندوانه :

درست کردن این ژله خیلی راحت است اول با شکلات آب شده روی دیواره های خشک لیوان به کمک قیف یک بار مصرف راه هایی شبیه راه هندوانه بکشید و بگذارید شکلات سفت شود.

بعد ژله سبز مثل ژله سیب یا طالبی درست کنید و بگذارید خوب در هوای محیط خنک شود بعد دو سوم لیوان ها را پر کنید و داخل یخچال بگذارید تا ببندد در این مدت ژله قرمز رنگ درست کنید بگذارید داخل محیط خنک شود و بعد یک قاشق خامه داخل یک کاسه ی کوچولو بریزید.

کم کم به آن ژله قرمز اضافه کنید و هم بزنید و یک لایه ی نازک روی ژله سبز بریزید داخل یخچال بگذارید تا ببندد و بعد ژله قرمزهای معمولی را روی این لایه نازک بریزید و داخل یخچال بگذارید تا ببندد در آخر می توانید با توپک های کوچولو از هندوانه آن را تزیین کنید.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.