طناز طباطبایی با تیپ خفن در ویلایی مدرنش

طناز طباطبایی یکی از بازیگران معروف یک عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر نموده است ویلای مدرن و لاکچری که خودش هم در داخلش می باشد این ویلا بسیار مدرن و شیک می باشد این ویلا در تهران می باشد و باغ بسیار بزرگی نیز دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر طناز طباطبایی با تیپ خفن در ویلایی مدرنش را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: طناز طباطـبـــایــی بازیگــر ایــرانـــی در تهـران متولد شده اســتـاو فعــالـیت خود را از سال ۸۰ شروع کرده است ایـن بازیگـردر سریـال میوه ممنوعه مشـــهور شد او در تهـــران یک ویلایشـیـــک و لوکسـی دارد در ادامـه ویلای طنـــاز طباطـبـــایی در تهران را مشـــاهـــده کنـــیـد
ویلای طناز طباطـــبـــایی

در ادامـــه عکـــسـی های زیــبـا و خاص از طنــاز طباطـبایــی در خانه باغ بســیــار زیـبایـــشدر تهران که در اردیــبـــهــشت ماه ۹۷ منـــتـــشـــر شده اســت را مشاهده می کنـیـد.

بیوگرافـــی و زنـــدگـــیـــنــامــه

طناز طباطبــایـــی بازیگر زن سینــمـا و تلویزیون ایـران متولد ۲۰ اردیبــهشـت ۱۳۶۲ در تهـــران می باشد و ۳۴ سال سن دارد.

تحـصـــیـــلـــات : طبـــاطــبـــایـی دارای مدرک لیســانـس کارگـــردانــی تاتر اســـت. وی یک دوره بازیـگــری را در آموزشـــگاه آزاد هیوا گذرانـده است.

طنــاز طباطــبائی فعـالیـــت بازیگری خود را در تلویزیون از سال ۱۳۸۰ با حضور در سریـال تلویزیونیـجوانی ساخته سعــیــد سلـــطــانی آغـــاز نمود. و در سال ۸۳ با حضور در فیــلـــم سیـــنمـــایــی دیـشـــب بابــاتو دیــدم آیدا فعـــالیت خود را در سینما آغـاز نمود.

او با حضور در سریـال میوه ممنوعه به کارگـــردانــی حســـن فتـحی توانـــســت به خوبی دیـــده شود امـــا بعـــد از آن شاهـد حضور بیشــتــر او در سیـــنـــمـا بود تا در تلویزیون.

وی در سال ۸۸ جایـــزه بهـــتـریــن بازیـــگـر نقـــش مکــمل زن را برای فیــلم صداها از آن خود کرد.


طناز طباطبـــایی

ازدواج و همــســر طناز طباطبایـــی

طنـاز طبــاطـــبـــایـــی از ازدواج می گوید

ازدواج قابـل برنامــه ریـــزی نیــســـت اصولا زنان وقتی سی سالـــگـی را رد می کنند کمی آرام تر می شوندو جدی تر به زنـــدگی شخـــصی و خانوادگـــی فکـر می کنـند. شایــد الان نزدیـک یک سال و خورده ای باشـدکـه برای من هم آن اتـــفاق افـــتاده که دوست دارم فامـیلــی و خانواده خودم را داشتـــه باشـم. ایـن حســـخـــیـلی غریزی است و فکر می کنم هر زنــی هم آن را تجربه می کند. ولی در مورد ازدواج من به ایـــنهــم باور دارم که جزو تقــدیر هر آدمی است. یعــنی آن حرف هایـــی که از قدیــم می گفــتند آن کسیکـــه قســمـــت تو باشد وقتی بیــاد خواســـتگاری دهنت بســتــه می شود من فکــر می کنـــم این درســـت اسـت.

بنـابرایـن فکـــر نمـــی کنــم ازدواج امر قابـل برنــامه ریزی باشد و مثلا شمـــا بتوانــیـــد برنـــامه ریزی کنـــیـــدکـــه همسـری پولدار یا خوش تیپ و … داشتـــه باشـیـــد.


ویلـای طناز طباطبــایـی در تهران

از طرفی من در هیـچ کجــای زندگــی ام بحـث ظواهـــر و مادیــات برایم پر رنــگ نیـــست و بیشتر عشـــقو علاقه برایـم مهـم اسـت مطــمئن هســـتــم وقتـــی زمانش برسد آن مردی می آیـد که همه چیــز بیـنــمان چفـــت و جفـــت و درســت می شود و درســـت پیـــش می رود. زنـــدگـــی خوشبخـــت و شاد تنهـا تصویرمن از زنــدگی زناشویی است و امیـــدوارم به امید خدا برایـم اینطور بشود.


عکـس ویلـای طناز طبــاطــبایی

بیـــمارشـــدن مادر طنـاز طباطـبـایی

دو تا فرشـــتـــه مادرم را نجـــات دادند متاسـفــانـه سال گذشتـــه مادرم دچــار بیـــماری شدند. اتــفـــاق تلـخی برای من بود.امـا خدا را شکـــر مامانم حال شان خیـلـــی بهتـر است؛ ما دو تا فرشتـه پیــدا کردیم؛ پرســتارو فیـــزیوتراپ مادرم دونفـری در کنــار پدرم قرار گرفـتـــند و عامــل اصلی بهبود مادرم شدند و خدا را شکـــر مادرم هر روزبهتر شد. الــان سمـــت چپ بدن که از کار افتـادگی پیــدا کرده بود تقـــریبا تا حدود زیادی بهتر شده و کارایــیاش را به دســت آورده اســـت. خدا را شکـر هر روز هم بیـــشــتر رو به بهبود می رود.

طناز طباطبایی با تیپ خفن در ویلایی مدرنش + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.