عکس عادل فردوسی پور و همسرش + زندگینامه

عادل فردوسی پور یکی از مجریان و گزارشگران فوتبال بسیار خوب کشورمان می باشد او از دوران کودکی به فوتبال علاقه خاصی داشت و توانست مجری برنامه نود شده و بهترین گزارشگر فوتبال در ایران باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس عادل فردوسی پور و همسرش + زندگینامه را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

 به گزارش سایت دانستن : زنــدگیـنامـــه عادل فردوسی پور Adel Ferdosipour گزارشگر فوتبــال و مجـــری و  گوینــده و استاد دانـــشگـــاه در تاریـــخ دهـــم مهر ماه ۱۳۵۳ در تهـــران به دنیـا آمـده است.
اصــالتـــا اهـــل رفـــسنــجان اسـتـــان کرمان  می باشـــد. جواد خیـابانی مدرک فوق لیـــسانـس در رشــته صنـایــع را دارد.

عکس بچــگــی عادل فردوسی پور

او یکی از چهـــره های مشـــهور تلویزیون ایران اسـت که توانسته با برنـامه نود به شهرت بین الـمــلـلـی برسد و همــه فارسی زبـــانـــان او را بشـنـاسنــد.
شروع فعـــالـیت و ورود به صدا و سیما

در سال 1373 در یکی از امــتحـــانات ورودی صدا و سیمـا شرکــت کرد و قبول شد و کار خود را با یک برنــامه ورزشـــی که گلــچیـــنـی از صحـــنه های ورزشـی بود و در نیمــه شب پخش میـــشد آغـــاز کرد.

گزارش مسـابـــقــات جام جهانـی 1998 سکوی پرتاب او به سوی پیشرفـــت بود و گزارش های فوق العاده او با تســـلـــط کامل در بیـــان و گزارش علـــاقـــمنـدان زیـادی را به دسـت آورد او صدا و سبک خاص او جایگـاه ویژه ای را در تلویزیون کسـب کرد تا جایــی که بســـیاری از گزارشـگران اسـتان های کشور از سبــک او تقلـید میـکردند.

یکی از ویژگـی هایــی که باعـث شد فردوسی پور را از سایــر مجریـــان و گزارشــگــران متـمــایــز کنـــد تسلط کامـل به زبان انگلـــیســی بود چرا که او تلـــفــظ نام فوتبـالـــیست های خارجـــی را حتــی با لهجــه خاص کشورهــایــشان بیـان میــکـرد و همـیـن باعث شد که او چنـد پلـــه از دیــگـر گزارشــگـــران برتری یابــد.

اجرای برنامه نود

برنامـه نود پرطـــرفـــدارتریــن برنامـــه فوتبالــی ایــران اســـت که حتـی کشورهـای فارســی زبـان مثــل افغـــانستـان هم ایـــن برنامـه را دنـــبـــال میکـنـــنـــد.

بیوگرافـــی فردوسی پور در سال 1378 اولیــن برنـامــه نود را ساخـــت و اجـرا کرد ایـن برنامـــه در ابــتـــدای بعـــالـیـت خود فقـــط به داروی ها و صحـنـه های خطـــای مسابـــقـــات لیـــگ برتـر میــپرداخـت اما کم کم آیتم های متــلــفـی به آن اضـــافه شد و سال به سال محبوب تر میشـد.

همـــچنـــیـــن ببـــیــنید: زندگــیـنامه زهـرا رکوعی ،زهرا بهروزمــنـــش ، صبــا راد

ایـــن برنامـــه را میتوان جنــجـــالــی ترین برنامــه های نقد در ایران عنوان کرد که در برخی از قسـمــت های انهـــا باعـــث درگیـری لفظـــی بیـن مهمانـان حضوری یا تلـــفی آن شده است.

محبوب ترین مجـــری ورزشی

بیوگرافی عادل فردوسی پور را میتوان به عنوان محــبوب ترین مجری ورزشـی ایران لقب داد.

بیوگرافــی عادل فردوسی پور,ـکشــیدن لپ عادل فردوسی پور

مجــله نیویورک او را به در بین بیســت چهره قدرتمـــد ایران جای داد که بسیــار محــبوب و پرطرفـدار اســـت.
ازدواج و همـــسر عادل فردوسی پور

بنا به خبـرهــای متتشر شده وی مجـــرد می باشد.

تمـــامی تصــاویری که درباره همـسر عادل فردوسی پور منتشر شده اســـت کذب اسـت و نســـبت همـسر با او ندارند.


علـــاقه به خودرو

او هرچنــد که در مصـــاحـــبـــه های خود حرفی از علــاقـــه داشــتـــن به خودرو و ماشیـن نزده اســت اما در تصاویر منتـشـــر شده از وی همیشه ماشـــیـــن های شاسی بلنـد داشـته است.

عادل فردوسی پور در کنار مهران مدیری

عکس عادل فردوسی پور و همسرش + زندگینامه

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.