عاشق شدن دختر شفر به چشمان داریوش شجاعیان

دختر شفر سر مربی تیم استقلال در یک پست جنجالی اعلام نموده که عاشق چشمان و طرز نگاه کردن داریوش شجاعیان شده است و او به طرز نگاه کردن شجاعیان واکنش نشان داده و در پست اینستاگرامش نیز اعلام نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عاشق شدن دختر شفر به چشمان داریوش شجاعیان را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: تصویری از تمـرین تیم اســـتقـــلـال منتــشـــر شد که داریوش شجـاعیـان با علـاقه خاصی به وینـــفرد شفـــر نگاه می کنـــد.
دختـر شفـر مربی استقـلال

دخــتر سرمــربـی آلـــمـــانی اســـتقــلـال نیز در صفـــحـه شخصـی اش نوشت: چقدر یه عکـس‌مـیتونه خوب باشــه؟!من عاشــق راهی ام که اون(داریوش) داره بهـش(شفر) نگاه میــکــنــه!


واکـنش دختــر شفر مربـــی استــقلـال به نگاه شجاعیان

بیــشـــتر بدانـــیـــد:پُــســت وینـــفـــرد شفـــر از وضعـــیـت پرواز اسـتقـلـالیـــ‌ها

وینفـرد شفـر، سرمربی استقـلـال در صفحــه شخـــصـــی اش در ایـنـسـتـاگـرام با به اشـتراک گذاشـتـن عکـــســی که از داخل هواپـــیمــا گرفـتـه بود، نوشت:

اودیـــســـه ما همچـنــان ادامـــه دارد، ما نتوانســـتــیم در کویت فرود بیایـــیـــم و بنـــابـراین الان در فرودگاه دمـــام عربستــان سعودی هستـیـــم.

پُـسـت وینفرد شفـــر از وضعیت پرواز اســتـقـــلالـیـ‌هـا

درباره دخــتـــر شفـر مربی استـــقـــلـال بیـــشتر بدانـــیـــد:

آیلـــیــسا شفــر Aylissa Schaefer دختــر شفر سرمـربی تیــم استقـلـــال در دوسلدوروف آلــمـــان به دنـیــا آمده و تحـصــیلاتش را در همـین شهـــر به اتــمام رسانـده اسـت.

آیـــلیسـا چنـد سالـی اسـت که دبـی را برای زندگی انــنــخــاب کرده و فعلـا مقـــیم کشور امارات است.شفر مدتـــی اســت جایـگــزیـن علــیــرضا منصوریـان شده است.

آیــلیـسا دخـــتـــر شفر با پیوستــن پدرش به تیم ایـــرانـی صفحــه شخــصی و اینســـتـاگرامـش فالوورهای زیـــادی را جذب کرده و مشهور شده است.دنــبـــال کننده های او در پیـــج رسـمـــیـش روز به روز رو به افـــزایــش است

دخـتـــر شفــر در همــه بازی های پدرش وی را حمایـــت کرده و حتــی لباس تیم پدرش را نیـز می پوشدو در پیجـــش با سخـنــان دلگــرم کنـــنــده از وینــفرد حمـــایـــت می کنـــد.

در بازی های قبلـی لبـــاس تیـم اسـتـــقـلـال را پوشیده بود که همـــین کارش باعث شد تا تعـــداد لایک ها با قلـــب آبـی از طرف هواداران استــقلـــال بالا برود. امـیـــد نورافکن

بعـــد از باخــت های پی در پی طی جلـســـه ای که یا مدیران ایـن تیــم و سر مربــی آلـــمـانـــی تشـکیل شد،ـدسـتـــیار جدیـدی برای وینـفرد شفـــر انتـخاب شد که کارش را در کنــار شفــر آغـــاز خواهـــد کرد.
حمــایـت دخـتــر شفـــر مربی اسـتــقــلال از ورود زنــان به ورزشـــگـاه

وی در جدیـدتریـــن پســتـی که پیج شخــصــی خود نوشته : من زمانـی به ایـــران می آیم که زنـــان نیز اجـــازه حضور در ورزشــگاه ها را داشـته باشــنـــد.

پدرش از وقتی به تیم استقلــال تهـــران امده اســـت بسیار خوب ظاهــر شده و عمـــلــکـــرد خیـلـــی خوبی داشتــه اســـتاو توانــسـته اسـتـــقلال تهــران را رتــبه ۱۲ به رتبه دوم جدول لیـــگ برتـــر برسانـــد و در جام باشـگـاه های آسیـــا عملـــکرد بســـیـــار خوبی داشته باشـــیــد.

او با برد در دربی محــبوبیــت بسیـــار زیـــادی را در بین هواداران آبی پوش به دسـت اورده اسـت.

دربـاره شفـــر بیشـــتـــر بدانیــد:

وینفرد شیـــفر سرمــربی جدیــد تیم فوتبــال اســـتقـلـال یکـــی از ۱۱ سرمـربی آلـمانـی استــکه نامـش در بیـن ۵۸ سرمربــی با بیش از ۱۰۰ تجـــربه سطـح ملــی مطرح اسـت.او در ۱۰ ژانویه ۱۹۵۰ در مایــن آلمـــان به دنــیــا آمـــده است.

شیـفرد سرمــربــی جدیـــد استقلـــال در پسـت هافبک در تیـم هایـــی همـچون مونشن گلـادبــاخ،کیکـرز اوفن باخ و کارلــســـروهه بازی و در ۴۳۸ بازی ۶۲ گل به ثمـر رسـانـــده است.

ایــن مربی آلـمــانی در سال ۱۹۷۰ با مونشن گلـــادبـــاخ قهرمـان بوندسلـــیــگـا و در جام حذفـی آلــمـانهم در همـــان سال ولی با تیـــم کیـکـــرز اوفن باخ قهـــرمان شد.
شفـــر مربـی اســـتـقلال

شیـفزد از سال ۱۹۸۲ در حالیـــکـــه هنوز ۳ سال از دوران بازی اش مانـده بود به مربـیـــگری پرداخــت،ـاو در مونشـن گلــادباخ هم بازی می کرد و هم مربی تیم دوم مونشـــن گلادباخ بود.

مربــی آلمــانی مدتی در مونشـن گلــادبــاخ، کارلسروهه، اشـــتوتگـــارت و تنیــس بورسیا برلــین مربیگـری کردتا ایــنـــکه به مربـــیــگــری کامـرون منـــصوب شد. شیــفرد همـچـنــیـــن در تیــم های الـاهـلی و الـــعـین مربــیـگـری کردوپس از آن به اف کی باکو رفت، در سال ۲۰۱۱ به تایـــلند و مجـددا به جرگه سرمــربیــان ملـــی پیوست.سپس شیـفرد،مربــی موانگ تن یونایتد تایلند شد و از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ نیز مربی جامائیکا بود.

وینفرد شیفـر ۱۰۸ بار در عرصــه ملی مربیـــگــری کرده و صاحب ۴۲ پیــروزی شده است. به ترتـیــب رتــبـــه های ۵۳، ۵۸ و ۵۳ را در بین ۵۸ مربــی که تجربـــه ۱۰۰ بازی ملــی را دارند.البته او هنوز فرصـت دارد تا رتــبــه خود را بهبود دهـــد و آمار او در دیدارهــای رسـمــی بهتـر است،

شیفــر در ۵۹ بازی رسمی صاحــب ۲۲ برد شده اسـت . به نوعی می توان چنـیـــن نتـــیـــجــه گرفتــکه شیفر چنـــدان موفق عمــل نکــرده، امـا انجـام بیـش از ۱۰۰ بازی ملــی، مربیگری در سه قاره،ـقهـــرمانی در جام ملـتــهــای آفریــقا و نایـب قهرمـانــی جام کنفدراسیونها با کامــرون، قهرمانیـــدر جام کشورهــای حوزه کارائیب و نایب قهرمـانـــی گلـدن کاپ با جامـائیکا، نشان می دهد در کل مربــی تاثیرگـذاری بوده اســت.

عاشق شدن دختر شفر به چشمان داریوش شجاعیان

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.