عربده کشی طرفداران وحید مرادی در تهران فاجعه ساز شد

قتل وحید مرادی در زندان باعث شده است که طرفدارانش در تهران که چند نفر از ارذل و اوباش و لات های کوچه بازاری هستند مست شده و عربده بکشند ولی پلیس تهران به این لات ها هوادار وحید مرادی در یک بیانیه ای هشدار داده و از آنها خواست آرامش تهران و را بر هم نزنند و اگر به عربده کشی ادامه دهند به حبس و مجازات سنگینی محکوم می شوند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عربده کشی طرفداران وحید مرادی در تهران فاجعه ساز شد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: سردار حسین رحـــیمــی، رئیس پلیــس تهـــران بزرگ در واکـــنـش به قتل وحید مرادی در زندان و رجزخوانـی های دیگـــر اوباش طرفــدار او در فضای مجــازی برای قاتـــلانش اظــهـــار کرد: به تمـــام افـــراد و اراذل و اوباشی که گردن کشی می کنـند، هشدار می دهــم که پلـــیـس با تمام اقـتـدار با آنــهـا برخورد خواهـد کرد.

وی با بیـــان ایــنـــکه کشور ما محــلــی برای عربـده کشـی و گردن کلـــفـتــی نیـست، گفـــت: ما به این افراد اجــازه بروز رفـتارهـای خشونت بار نخواهیم داد. آخر ایـن افراد مشــخــص اسـت می خواهـــند بشوند وحیــد مرادی، به جان هم می افــتـند و یکــدیــگــر را می کشـند.

رئیس پلیس پایتخت با بیــان اینــکـــه پلیـس هیــچ گونه اغــماضـــی با اراذل و اوباش نخواهــد داشـت، تصریـح کرد: با ایــن افـــراد برابـر قانون رفـــتار خواهـد شد.

وی با بیــان ایـــنـــکــه پلیـس فتــا تمــامـی ایـــن ویدئوهای رجـز خوانی در فضـای مجازی را رصد می کنــد، عنوان کرد: قاتـــل وحیــد مرادی در اخــتیار پلـیس آگاهی اسـت و ما به دنــبــال بررسی انگیــزه قتل وی هســـتـیــم و به محض ایـنـــکه به نتــیـجه ای در ایــن رابطـــه برســـیم آن را اعلام خواهیم کرد و گمانه زنـی هایـــی که در این رابـطــه می شود صحــیح نیــسـت و همـــه باید منـــتـــظـر نظر قطـــعــی باشــند.

عربده کشی طرفداران وحید مرادی در تهران فاجعه ساز شد + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.