عروس بی رحم پدر همسرش را روانه زندان نمود

عروسی در البرز به دلیل درخواست مهریه اش پدر شوهرش را روانه زندان کرد او با همسرش اختلاف دارد و مهرش را به اجرا گذاشته است ولی شوهر این زن پولی ندارد که مهر عروسش را بدهد عروس این مرد خانه را ترک نموده و از او شکایت نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عروس بی رحم پدر همسرش را روانه زندان نمود را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجلهخبری دانستن : حبس پدرشوهر با گلایه عروس , «مهناز» عروس ۲۶ ساله خانواده‌ای است که با ارائه دادخواست مهریه و به‌دنبال آن متواری شدن همسرش , با نسبت دادن به تضامین بیان شده برای این تعهد , پدرشوهر ۶۰ ساله خویش را روانه زندان کرد .

حاج غفور پدرشوهری است که از ۲۳ شهریور ماه همین سال به عامل ضمانت از چک‌های پرداختی به عروس‌اش در قبال مهریه ۱۱۴ سکه‌ای وی , در زندان فردیس استان البرز تحمل حبس می‌نماید .

«آش نخورده و دهن سوخته» مصداق بارز حکایت این بابا بازنشسته است که با بالا تصاحب کردن اختلافات زناشویی
فقط فرزند و عروس در شروع طلاق‌اش , برای حل اختلال آنها ورود کرد و همان ریش گرو گذاشت
تا در قبال این پا درمیانی , پسرش کناره زندان گرفتار نشود البته علیه , فرزند ناخلف با متواری شدن موجبات حبس بابا را مهیا کرد .

طبق گزارش کمیته تحقیق ستاد دیه , دی ماه سال ۹۵ اختلاف روی اختلاف سبب به ترک منزل از جانب خانم منزل میگرددو علی‌رغم پیگیری‌ها خیر صرفا کارایی ریش‌سفیدان دو خانواده به سازگاری این زوج منتهی نشد بلکه «مهناز»با به اجرا گذاشتن مهریه ۱۱۴ سکه‌ای خویش آخری روزهای سال قبلی ,همسرش را بعداز ۴ سال معاش مشترک و با وجود یک فرزند ۲ ساله روانه زندان می‌نماید .

بعداز ۱۵ روز از روانه شدن مرد منزل به زندان با توافق و قبولی تعهد , زوجه رضایت میدهد در قبال ضمانت پدرشوهرش که شخص سالخورده و آبرومندی بود همسرش از بند آزاد و به‌دنبال ایفای تعهدش برآید ولی چندین روز پس از آزادی , آن چه سبب ساز لجاجت مهناز برای طرح گلایه می گردد ,شنیدن این خبر تعجب آور بود که بدهکار مهریه با هر ترفندی که بلد بوده کشور‌ایران را برای مدام برای مسافرت به مرز و بوم آلمان ترک نموده است .

حال بابا شوهر مسن مهناز به دلیل خطا فرزندش بابت ۱۱۴ سکه در درحال حاضر تحمل مصیبت است .

عروس بی رحم پدر همسرش را روانه زندان نمود

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.