علائم شهوتی شدن و تحریک در رابطه جنسی

شهوتی شدن و تحریک در رابطه جنسی نشانه های خاص خود را دارد نزدیکی نمودن در اوج لذت جنسی بسیار جذاب می باشد شما باید تحریک و شهوتی شوید تا بیشتر بتوانید با همسرتان رابطه عاشقانه سکسی داشته باشید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر علائم شهوتی شدن و تحریک در رابطه جنسی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : از علامتها تحریک و لذت جنسی کوتاه شدن مسافت دم و بازدم و یا این که به اصطلاح نفس نفس زدن است که در وقتی که آدم در گیر هیجانات و یا این که واهمه می گردد سرعت نفس نفس زدن بیشتر می‌شود تا گردش خون سریعتر شود , سریعتر شدن گردش خون به تحریک خوبتر امداد می نماید لذا می‌تواند یکی علامتها تحریک ولذت جنسی باشد .

متاسفانه بعضا از خانم یا این که به دلیل حجب و یا این که بعلت هراس از این که شاید همسر آن ها به قبل او شک و تردید نماید , از عنوان کردن آمال و تمایلات خویش درباره جنسی پرهیز مینمایند , این در حالیست که براحتی راجع به مساله بستر خواب خویش و همسرشان با نزدیک ترین دوستانشان مذاکره مینمایند .

به چه شکل همسرمان را متوجه رفتارهای لذتبخش وی در زمان قربت کنیم
اگر چه حرف راجع به ارتباط جنسی و مراد های جنسی مضاعف دارای اهمیت است البته روشهای دیگری هم می باشند که می توانید از روش آن همسرتان را متوجه خوی های لذتبخش مورد‌علاقه خودتان فرمائید .

علامتها چشمی برانگیخته شدن و لذت جنسی
یکی علائمی که قادر است نمایان کننده تحریک پذیری و یا این که لذت در خانم ها و آقایان است تغییرات دیده است , هنگامی که اصطلاحا دیده بصورت خمار شدن می رود علامت تحریک و لذت و یا این که چه بسا ارگاسم است و هنگامی که چشمها فشرده می‌شوند آرم درد و غم البته فشرده شدن چشمها در پایان ارتباط هم قادر است حاکی از نقطع ی عطف لذت جنسی باشد که در حین یک سری ارتباط با همسرتان متوجه آن خواهید شد .

نفس نفس زدن
از علامت ها تحریک و لذت جنسی کوتاه شدن مسافت دم و بازدم و یا این که به اصطلاح نفس نفس زدن می‌باشد که در وقتی که بشر در گیر هیجانات و یا این که هراس می شود سرعت نفس نفس زدن بیشتر می‌شود تا گردش خون سریعتر شود , سریعتر شدن گردش خون به تحریک بهتر کمک میکند لذا میتواند یکی از علائم تحریک ولذت جنسی باشد.

استفاده از دست
در حالتی‌که از رفتاری که همسرتان انجام می دهد لذت میبرید می‌توانید با استفاده از دستانتان او‌را تشویق به ارتقا شدت آن نمایید , بعنوان نمونه درباره جنسی دهانی می توانید با قرار دادن دستان پشت راز و فشار ایشان را متوجه فرمایید که از این کردار لذت میبرید و رغبت دارید شدت آن بیشتر شود و یا این که این که درصورتی که که از لمس حوزه‌ از تن خویش لذت میبرید می توانید دستان همسرتان را گرفته و روی آن نصیب قرار دهید . البته گهگاه وقتها دستها قادر است سبب ممانعت از انجام رفتاری شود که عشق ندراید همسرتان انجام دهد .

همهمه
درباره جنسی خودتان را رها فرمائید درصورتی که ناخود مطلع صدایی بر گرفته از لذت جنسی مثل آه و فغان از شما شنیده میگردد , این یک دستور ارگانیک و نماد خوبیست پس جلوی آنرا نگیرید و انرژی های باطن را آزاد فرمائید شما می‌توانید با همین صداها همسرتان را سوق‌دهی نمائید .
در غایت به خانم ها سفارش میشود در روند ارتباط جنسی با همسرتان حجب و خجالت را کنار بگذارند و خودتان را رها فرمایید تا همسرتان بیشتر تحریک شود و هر دو لذت بیشتری را تجربه نمائید فراموش نکنید ایامی در معاش شما می رسد که افسوس استفاده نکردن از لحظات زن و شوهری را خواهید خورد .

علائم شهوتی شدن و تحریک در رابطه جنسی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.