علائم و ویژگی های مردان عاشق

مردان عاشق نشانه های خاص خود را دارند اگر مردی به شما علاقمند باشد مدام از آینده برای شما صحبت می نمایند و دوست دارد همیشه به شما خیره شده و حرف بزند اگر شما برای یک مرد خاص باشید حتما او عاشقتان می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر علائم و ویژگی های مردان عاشق  را در مجله خبری دانستن خواهید خواند با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : حامی مالي , ظواهر زيبا , خانواده‌اي متشخص و شغل عالی معيار خيلي‌ها براي تشكيل يك زندگي مشترك است البته اكثريت انسان‌ها نخستين و مهم‌ترين ملاك پذيرش يك نامزد را وجود يك احساس عاشقانه مي‌دانند . آن ها احتمال اين‌كه زندگي‌شان به موفقيت ختم مي‌شود را خیر با شمارش معيارهاي ظاهري و مالي بلكه با ميزان عشقي كه در نامزدشان حس مي‌كنند , تخمين مي‌زنند . در‌صورتی‌که شما نیز قسمتی از آن اشخاص هستيد ممکن است اين سوال براي شما پيش مي‌آيد كه چه‌طور مي‌توانيد علاقه فردي كه قرار است يك قدمت در كنارش زندگي كنيد را بسنجيد .

زمانی با كسی آشنا می‌شویم و تصمیم می گیریم با وی نامزد و در غایت وصلت كنیم , ممکن است گهگاه شك و شک و تردید سراغ‌مان بیاید و از خودمان بپرسیم آیا این شخص حقیقتا به ما عشق و علاقه دارد؟ چه‌طور میتوانیم از عشق و علاقه و شم وی مطمئن باشیم؟

ممکن است پی بردن این مورد به مرور زمان امكان‌پذیر باشد ولی در‌حالتی که می خواهید در به عبارتی فرایند اول بدین مورد پی ببرید ضروری است گویش تن آن فرد را بلد باشید . این روش به طور قطعی نمی‌تواند به تمام سوال های ما جواب دهد البته با یاری آن میتوانیم تا حدودی این زمینه را تشخیص دهیم . درین مقاله پویا ودایع , سخنران و استاد لهجه تن به شما میگوید چطور می توانید یك خواستگار شیدا را تشخیص دهید .

درصورتی که هنگامی كه با خواستگار یا این که نامزدتان به گردش می روید در اکثر زمان ها تایم ها چشمان نامزدتان به شما دوخته شده‌است , علامت این است كه وی شیفته شماست و داده ها درونی و شخصیت نهفته شما‌را واكاوی می‌كند ولی در صورتی وقتی كه با یكدیگر می‌باشید چشمان وی به اطراف میچرخد ; این موقعیت قادر است نشان‌دهنده این باشد كه وی در گزینش خویش مردد است . ولی هر نگاه به اطراف نماد این شک داشتن و شكاك بودن نیست . کسانی كه در گزینش مردد می باشند تلاش می‌كنند به دفعات متعدد از حیث بدون واسطه خودداری كنند .

مردها مغزی چهره‌ای و كاملا بر اساس تصاویر دارا هستند . هنگامی كه یك مرد نامزدش را می‌بیند دوست دارااست مجدد به وی نگاه كند . مردمك دیده اشخاص شیفته بزرگ‌تر می گردد و شخص دارنده چشم‌های شفاف‌تر و درشت‌تری میگردد كه شم تر بودن یا این که اشك‌آلود بودن به وی دست می دهد .

چشم‌هايش چه مي‌گويند؟

شما مي‌توانيد علاقه نامزدتان را از نگاهش بشناسيد . چنانچه هنگام سخن كردن يا در مواقعي كه كنار نیز هستيد , زياد به شما نگاه مي‌كند , اين اتفاقات را بي‌معنا ندانيد . شايد نیز وی فردي خجالتي باشد و عشق و علاقه به ديدن شما‌را با نگاه‌هاي كوتاه , دزدكي و مكررش نشان دهد . از سمت ديگر در حالتی‌که نامزدتان عاشق‌تان باشد , با چشم‌هايش رفتارهاي‌تان را كنترل مي‌كند . وقتي در زمینه ی موضوعي مي‌خندد , به شما نگاه مي‌كند تا ببيند كه آيا شما نیز مي‌خنديد؟ يا وقتي كه حس مي‌كند از موضوعي رنجيده‌ايد , بلافاصله به شما نگاه مي‌كند تا ببيند كه در چه شرايطي هستيد . يادتان نرود كه چشم‌ها لاف نمي‌گويند پس چه اين نگاه‌ها به شما اطمينان دوست داشته شدن را بدهد و چه شمارا نااميد كند , هيچ‌كدام‌شان را در اين ماه‌هاي نامزدي بي‌معنا ندانيد .
آيا شما براي وی مختص هستيد؟

نگاه كردن به رفتاري كه وی با اشخاص ديگر داراست نیز مي‌تواند يكي از اين آیات باشد .

آيا رفتارش با شما مانند ديگران است يا اين‌كه با شما متعدد و خاص‌تر برخورد مي‌كند؟ اين آرم را با حسادت نادرست نگيريد . قرار نيست وی به دليل عشق و علاقه به شما تمام رابطه ها اجتماعي‌اش را كنار بگذارد بلكه همين‌كه نگاهي متعدد و رفتاري یگانه با شما داشته باشد , كافي‌ است تا مدل ارتباط خویش و نامزدتان را گوناگون از گونه رابطه‌اي بدانيد كه با ديگر آدم‌ها دارااست ; تفاوتي كه مهم‌ترين دليل به وجود آمدنش حسي است كه وی نسبت به شما داراست .

چيزي را مي‌پسندد كه شما دوست داريد؟

مرد‌ها گاهي علاقه‌شان را با توجه‌كردن به خواسته‌هاي كسي كه دوستش دارا‌هستند نشان مي‌دهند . چنانچه نامزدتان شمارا به كنسرت خواننده مورد علاقه‌تان دعوت كرده يا سعي مي‌كند لباس‌هايش را از ميان رنگ‌هاي مد نظر شما گزینش كند , بيشتر به حسش اعتماد كنيد . وی به دليل علاقه‌اي كه به شما دارااست سعي مي‌كند , چيزهايي را دوست داشته باشد كه شما دوست داريد و به شيوه‌اي زندگي كند كه شما زندگي مي‌كنيد .

در حالتی که شما از برنامه‌هاي آينده‌تان با وی حرف كنيد , وی سعي مي‌كند برنامه‌هاي خودش را با شما تنظيم كند و آينده‌اش را به جهت خواسته‌هاي شما ببرد؟ چنين مردي فراهم وصلت با شماست.

آيا شما‌را به دوستانش معرفي كرده؟

در صورتی‌که وی شمارا دوست داشته باشد , مطلقا با دوستانش در امر شما سخن كرده و از حسي كه به شما دارااست براي‌شان گفته است . در اين مواقع ممكن است دوستانش با ديدن شما احترامي متعدد براي‌تان قائل شوند يا اين‌كه با نيش و كنايه سعي كنند با نامزدتان در زمینه‌ی حسي كه به شما دارااست شوخي كنند . از سمت ديگر , زماني كه شما‌را دوست داشته باشد و از اين‌كه قرار است در آينده با شما زندگي كند مطمئن باشد , خيلي راحت‌تر شمارا به ديگران معرفي مي‌كند و ديگر با ديدن ناگهاني يك آشنا در خيابان دست و پايش را گم نكرده و با خودباوری شما‌را به وی معرفي مي‌كند .

آيا تغييرات كوچك را مي‌بيند؟

قدر تمام تعريف‌هايي كه از شما مي‌كند را بدانيد . درصورتی که وی دوست‌تان داشته باشد , هر جامه تازه‌اي كه مي‌پوشيد و هر كار تازه‌اي كه مي‌كنيد برايش زيبا و رويايي جلوه مي‌كند . براي نامزدي كه شیدا شماست , هر تغيير كوچكي در ماه‌هاي اولیه بزرگ و اساسی جلوه مي‌كند و اما وی نمي‌تواند حسش را نسبت به اين تغييرات کلیدی از شما نهفته كند . خوب تر است نشانه‌هاي اين قضیه را نیز در حرف‌ها و نگاه‌هايش جست‌و‌جو كنيد .

پيام دوست داشتن فارغ از صحبت زدن

نامزد شما قرار نيست كه با حسادت زندگي شما‌را مختل كند ولی در حالتی که بدون‌‌ايجاد چنين دردسري دوست داشته باشد كه بيش از ديگران در كنارتان باشد , بدانيد كه عاشق‌تان شده‌است . زماني كه با ديگر دوستان‌تان رمز يك ميز نشسته‌ايد و سخن مي‌كنيد , ممكن است بي‌آن‌كه چيزي بگويد به شما اين پيام را بدهد كه دوست دارااست روي‌تان را بگردانيد و بيشتر با وی سخن كنيد تا ديگران . اين سخن ممكن است از طريق سكوت طولاني وی يا نگاه‌هاي مكررش به شما منتقل شود پس نسبت به آن بي‌توجه نباشيد .

حس وی حسادت ديگران را برانگيخته؟

درصورتی که برخي فاميل‌هايش به شما كمي حسادت مي‌كنند , مي‌توانيد مطمئن باشيد كه وی به شما متفاوت‌تر از ديگران نگاه مي‌كند . بدون شک آدم‌هاي اطرافش اين تفاوت را در رفتارهايش مشاهده كرده‌اند و به همين دليل حس مي‌كنند كه شما رتبه ‌شان را گرفته‌ايد . براي كساني كه سال‌هاست او‌را مي‌شناسند , تشخيص دلداده شدن وی از يك ارتباط معمولی كار سختي نيست , پس در شرایطی‌که آنان شم مي‌كنند كه وی دلداده شماست , حرف‌شان را دست كم نگيريد .

زماني كه با ديگر دوستان‌تان راز يك ميز نشسته‌ايد و کلام مي‌كنيد , ممكن است بي‌آن‌كه چيزي بگويد به شما اين پيام را بدهد كه دوست دارااست .

ممكن است نامزد شما پيش از اين زياد از حد به كارش اهميت مي‌داده يا اين‌كه با دوستانش وقت مي‌گذرانده . در‌حالتی که داخل شدن شما منجر شده كه برنامه زندگي‌اش تغيير كند , بدانيد كه درجه خاصي را براي‌تان درنظر گرفته است . درصورتی که در ماه‌هاي اخير ترجيح مي‌دهد به جاي كار كردن شبانه روزي يا هجرت رفتن با دوستانش , در كنار شما باشد و آن‌طور كه شما دوست داريد وقت بگذراند , از اين رفتارهايش چشم‌پوشي نكنيد . براي چنين مردي اين تغييرات دليلي جز علاقه نمي‌تواند داشته باشد .

آيا زمان را فراموش مي‌كند؟

آيا ساعت ها ملاقات‌تان طولاني‌تر از انتظارتان مي‌شود وقتي وی شما‌را دوست دارااست زمان را فراموش مي‌كند و ترجيح مي‌دهد به جاي فكر كردن به هر چيز ديگري در كنار شما باشد و با شما سخن كند . وی دوست ندارد اين زمان به اتمام برسد و از نیز جدا شويد . در‌صورتی‌که نامزد شما اين‌طور خوی مي‌كند , پس صد رد صد با يك مرد شیفته طرف هستيد .

مردي كه انگیزه پيدا مي‌كند

آيا برنامه‌هاي مالي‌اش را منظم‌تر كرده است و بيشتر به فكر مهیا كردن امكانات زندگي آينده‌اش است؟ يا اين‌كه در كارش پويا‌تر شده و با جديت بيشتري براي زندگي و فعاليت‌هايش برنامه‌ريزي مي‌كند؟ در‌صورتی‌که اين‌طور است حتما وی در هم اکنون آماده‌كردن شرايط عالی براي زندگي مشترك است . وی شمارا دوست داراست و به همين دليل همت مي‌كند تا امكانات بهتري را براي آينده شما آماده كند . به خاطر اين عشق و علاقه است كه خودش را در قبال شما مسئول مي‌داند و اين شم مسئوليت را در تمام جنبه‌هاي زندگي‌اش وارد مي‌كند .

همیشه از آينده کلام مي‌كند؟

آيا بيشتر از هميشه از آينده مشترك‌تان حرف مي‌كند و هيجان‌زده برايش برنامه مي‌ريزد؟ وقتي به مهاجرت مي‌رود به شما گوشی تلفن كرده و امید مي‌كند كه آن بخش ها را در سال‌هاي آينده با يكديگر ببينيد؟ يا وقتي شما از برنامه‌هاي آينده‌تان و به خاطر علاقه‌اي كه به شما دارد دوست ندارد بي‌گدار به آب بزند و از همين حالا مي‌خواهد فكر همه چيز را بكند.

عشق یك بیماری دوست‌داشتنی است

با تصویر‌برداری از اشخاص دلداده , دانشمندان متوجه شدند یك نقطه مختص در تصاویر مغزی بیشترین رابطه را با عشق و علاقه داراست . این نقطه مسئول بیشتر اعمال اصلی مثل تناول کردن , آشامیدن و حركات دیده است . پژوهشگران روی این مسئله تحقیق كردند و دریافتند همانند تناول کردن , خوابیدن و . . . دلداده شدن نیز قسمتی از نیازهای بدنی و روحی ماست و جذاب است بدانید روانشناسان نیز بیشترین شباهت را بین عشق و علاقه و یك بیماری یگانه خل وچل به اسم وسواس تحمیلی مشاهده كرده‌اند .

در‌این بیماری , افكار خاصی به مغز حمله میاورد كه شخص از آن ها گریزی ندارد ; این افكار اورا بدون چاره به انجام رفتارهای خاصی می‌كند كه چنانچه انجام ندهد در گیر اضطراب و استرس متعددی میشود . صحیح نظیر فردی كه وسواس دارااست و منزل و محل كار خویش را روزی دو توشه منزه و گردگیری می‌كند . این عشق و علاقه شدید قلبی یا این که به عبارتی علاقه در ظاهر نشانه‌های بالینی مشابه بیماری وسواس ناخواسته داراست كه از لحاظ آزمایشگاهی نیز به آن مشابه است . در بیماری وسواس ناخواسته , یك ناقل مختص در سلول‌های پلاكت خون مریض ارتقاء پیدا می‌كند .

آیا وی , حقیقتا دلداده اینجانب شماست؟!

پژوهشگری به اسم مارازیتی , اشخاص دلداده را بدین طرز تست كرده و به‌این سود رسیده كه آن‌ها نیز صحیح همین موقعیت را دارا‌هستند , پس عشق و علاقه موقعیت وسواس ناخواسته ساخت می‌كند در آن شخص شیفته در گیر افكار و عادت‌های خاصی می گردد كه نمی‌تواند از دست آن ها خلاص شود ; نظیر دیدار‌های پی درپی , زنگ زدن مكرر با طرف مقابل خویش و فكر كردن مداوم به وی كه عملكرد معمولی مغزش را مختل می‌كند .

گویش تن اشخاص شیدا

اشخاص شیفته همان‌طور كه گفتیم در گیر فعل و انفعالاتی می گردند كه مغز وظیفه انتقال این داده ها و حالت‌ها را به اندام‌شان برعهده دارااست , در سود بدن‌شان مبتلا تغییر خواهد شد . بخش اعظمی از آیات موجود هست كه می توانیم از روی آنان حدس بزنیم یك شخص شیدا شده‌است یا این که خیر . بعضا از طرق ابراز داده ها مرتبط با احساسات از روش لهجه تن شخص شیدا حالات صورت , تماس چشمی , صدا و گویش تن است . براین اساس هر یك از این حالت‌ها دارنده نشانه‌های مخصوصی میباشند كه میتوانند در اخلاق و رفتار غیركلامی ما انسان‌ها چشم شوند .

لبخند زدن

زمانی‌كه نامزدتان به شما علاقه‌مند است , عمیق و صمیمی به شما لبخند میزند . در حالتی‌که وی لبخندی خشك و تصنعی و مصنوعی دارااست انگار كه آن لبخند به اجبار به وی دیكته شده‌است . دراین‌صورت خوب تر است بدانید وی از روی ادب كنار شماست و به محض اینكه فرصتی پیدا كند , شمارا ترك خواهد كرد . لبخند تصنعی و مصنوعی را میتوانید از هماهنگ نبودن ابرو‌ها با گوشه‌های لب در خندیدن تشخیص دهید .

در خندیدن حقیقی وواقعی گوشه‌های لب بالا و ابرو‌ها كمی مچاله می شوند . اشخاص دلداده عملکرد می‌كنند جوری بخندند كه لب‌شان به کناره كشیده‌تر شده و دندان‌های آنان همراه چشم‌های گرد شده چشم می شود . آن ها خندیدن را با چشم‌های‌شان نیز اجرا می‌كنند و میتوانید اثرها خندیدن یك شیفته را در چشم‌های گرد شده وی نیز ملاحظه کنید .

شخصیت

مردی كه به نامزدش عشق و علاقه داشته باشد عملکرد می‌كند مقابل وی نظیر یك جنتلمن خلق و خوی كند . كمك می‌كند تا مانتو یا این که پالتویش را بپوشد , مراقب اوست و تلاش می‌كند معاش را برای وی ساده‌تر كند . با این آیات می توانید بفهمید كه مادرش اورا به خیر تربیت كرده و این نشانه ای است برای اینكه بفهمید عشق مرد به نامزدش چقدر حقیقی و واقعی است و تنها از روی ادب با خانم‌ها اخلاق نمی‌كند . این گونه مردان مدام در تمام مورد ها حق تقدم را با خانم ها می‌دانند و در موضوعات حساس در معاش با آن‌ها مشورت کردن می نمایند .

مردانی كه لهجه عشق و علاقه ندارند

اکثری از مردان علاقه‌شان را پشت حرف‌های آزاردهنده و نیش‌دارشان مخفی می‌كنند . آن ها ممكن است جوك یا این که کلام خنده‌داری بزنند یا این که نامزدشان را دست بیندازند ولی این دسته مردان با كارهای‌شان در واقع به خانم‌ها نشان میدهند كه عاشق‌شان می‌باشند . ادبیات اکثر زمان ها آقایان در‌این جور خشونت كلامی خلاصه می گردد و به مرور زمان نیز خانم‌ها به‌این دسته ادبیات عادت می‌كنند .

لهجه تن اشخاص شیفته در اجتماع

اشخاص شیفته هنگامی برعلیه معشوق قرار می گیرند تن خویش را به شخص مد نظر مایل کرده و همت می‌كنند كه مدام رو به وی قرار گیرند . در آقایان معمولا تن به طور یك حمایت كننده و در برگیرنده است و در خانم‌ها تن كوچك و ضعیف‌تر نشان داده میشود تا حمایت ما یحتاج را از مرد اخذ كند . مرد‌ها غالبا دوست دارا هستند نامزدشان در سمت چپ‌شان قرار گیرد و مقدار یك كف پا نیز مسافت منش رفتن مرد از خانم بیشتر باشد .

موقع رویکرد رفتن مرد با كج كردن رمز در سوی نامزدش سعی بر رابطه چشمی با وی داراست . بیشتر وقت‌ها اشخاص شیدا مات و خیره به یك نقطه نگاه کرده و از شنیدن صدای خارج و فرنگی اجتناب می‌كنند . راز شخص شیفته معمولا متمایل به یك طرف است و کارایی می‌كند هنگام شنیدن نیز لبخند كوچكی بر لب داشته باشد و با حركات رمز معشوق خویش را ملازمت می‌كند .

بازوها

زمانی‌كه نامزدتان با دستانی گشوده به استقبال شما می آید , نشان‌دهنده عشق و علاقه به ساخت صمیمیت و شناخت بیشتر است البته در‌حالتی که كسی بازوهایش بسته باشد بدین معنا است كه وی عشق و علاقه ندارد شما به اطراف شخصی‌اش وارد گردید . دست‌های عرق كرده و بازی كردن با وسایل دم‌دست خویش یكی از نشانه‌های شیفته شدن مرد‌هاست .

شانه‌ها

زمانی‌كه مردان در درحال حاضر سخن و گفت‌وگو با نامزد مورد علاقه‌شان میباشند شانه‌های‌شان به‌طور غیر غیر تحمیلی درسمت جلو خم میشود . این كار به خاطر خوب تر گوش كردن به شخص مقابل انجام می شود . این شرایط نشان‌دهنده این است كه آن مرد می خواهد شما در مركز توجهش باشید و تمام تمركز و توجهش به شماست .

اندام بالاتنه

وقتی كه مردی با نامزدش گام می زند , سینه‌اش را جلو داده و بازوهایش به عقب متمایل می گردد . این حالتی است كه مردان تلاش می‌كنند جنس مخالف‌شان را با آن زیر تاثیر قرار دهند و توان و استواری خویش را به دیگرافراد نشان دهند . معمولا نیز تنفس‌های عمیق و بلندمدت میکشند یا این که تپش قلب ناشی از هیجان را كنترل می‌كنند .

پا ها

چنانچه مردی به نامزدش علاقه‌مند شده باشد همت می‌كند در راه و روش رفتن خانم را ارشاد كند یا این که هنگام ورود به محل خاصی پس از خانم حركت كند حتی‌در را برای خانم گشوده كند و صندلی‌اش را به جلو بكشد . حالت و حالتی كه وی به خویش میگیرد نشان‌دهنده میزان صمیمیت و عشق وی به نامزدش است . وی تلاش می‌كند نامزدش را حمایت كند و به طرف مقابل بفهماند كه مدام در كنار اوست .

نشستن شخص شیدا

شخص شیفته برای فراروگریز از چشم شدن استرس‌ها و علامت ها ظاهری , متمایل به جلو می‌نشیند و نشیمنگاه خویش را از صندلی كمی مسافت می دهد . وی با این كار به نامزدش دقت کرده و خویش را به وی نزدیك‌تر می‌كند و اما در عملکرد است تن خویش را كنترل كند .

اشخاص شیفته موقع نشستن کارایی می‌كنند روبه‌روی یكدیگر بنشینند البته در رابطه ها فراوان نزدیك‌تر همت می‌كنند كنار نیز و در یك محل قرار گیرند چه بسا برای استفاده از یك ظرف غذا برای خوراک و نوشیدنی ترجیح میدهند كنار نیز بنشینند .

اشخاص شیفته موقع نشستن کارایی می‌كنند هیچ مانعی روبه‌روی شان نباشند و هیچ چیز فرنگی بین آن‌ها قرار نگیرد . لباس‌های مازاد و وسایل مازاد خویش را در كنار دیگری قرار میدهند و از مسافت پرتاب کردن یا این که بازدارنده گذاشتن بین خویش و نامزدشان دوری می‌كنند .

این اشخاص وقتی كه می‌نشینند و به گوش كردن و نگاه كردن نامزدخود ادامه می دهند , مشت خویش را گره می‌كنند و كنار راز میگذارند و با عشق و علاقه و یك حسرت كوچك به شخص خیره می گردند .

 

علائم و ویژگی های مردان عاشق

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.