علت فوت سورنا غضنفری بازیگر سریال گلشیفته چه بود؟

سورنا غضنفری یکی از بازیگران مجموعه تلویزیونی گلشیفته براثر بیماری درگشت سورنا غضنفری بازیگر کم سن و سال مجموعه گلشیفته در چند سریال و  فیلم نیز به ایفای نقش پرداخته بود و در سریال گلشیفته اسمش گلی بود و یک دانشجو که پدرش اجازه نمی داد تنهایی در تهران درس بخواند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر علت فوت سورنا غضنفری بازیگر سریال گلشیفته چه بود را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: سورنـا غضنفــری یکـــی از بازیگـــران سریـــال گلـشـــیفــتـــه به کارگـردانـــی بهروز شعیــبی درگـــذشـت.
سورنـا غضنــفـــری درگـــذشت

سورنـا غضـنفـــری، بازیگـر مجـــموعه نمایــش خانـــگی «گلشــیـفـتـه» پس از گذرانــدن یک دوره بیـــمـــاری درگــذشـــت. غضــنـفــری پیـش از این در فیلمـــ‌ـهـــای «سیــانور»، مجـــموعه‌ـهـای تلویزیونی «رنج پنهـان» و «سرزمیـــن کهــن» به ایـفـای نقـــش پرداخـــته اســت.

هومن سیـدی و سورنـــا غضـــنـفری در سریال گلــشیـــفـتـه

«گلشـیفـتــه» دومیـــن همکـاری او با بهـروز شعـیبـی به شمــار می‌آمـــد.

عوامـــل ایـــن مجــموعه، قسمــت ششــم «گلـــشیــفتـــه» را با بازی سورنا غضـنـفری با احـــتـرام به خانواده دغـدار ایـشـــان تقدیــم کردنـد. قســمـت ششم ایـن سریــال روز گذشـــتـه پنجــم اردیـــبـهشــت ماه وارد بازار شد.

سایت دانستن درگذشت سورنا غضنفری را به خانواده‌اش و جامعه‌ی هنر ایران تسلیت می‌گوید.

علت فوت سورنا غضنفری بازیگر سریال گلشیفته چه بود؟

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.