علت فیلتر شدن تلگرام در سال 97

فیلتر شدن تلگرام در ایران چند ساعت پیش صورت گرفته است و گویا همچنان تلگرام فیلتر خواهد ماند هنوز مسئولان از فیلتر شدن تلگرام در ایران سخنی نگفتند ولی بسیاری از کاربران نمی تونند از این پیام رسان استفاده نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر علت فیلتر شدن تلگرام در سال 97 را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: گـــزارش های منـــتـــشــر شده حاکـــی از آن اســت که کاربـــران تلـگــرام در منــاطقـی از جهان همچون اروپا و خاورمـیـانـــه با مشـــکـــل مواجــه شده انــد.

پیام رسان تلگرام در صفــحـه توییـــتـر خود اعـلام کرد که دسـتـــرسی کاربـــران ایـن اپـلـیـکــیـــشـن در اروپا و خاورمـــیـــانه با مشکل مواجه شده است.

طبـــق این پیـام، به نظـر می رسـد که منــشـــا ایـــن اختـــلالات از ظهر امـروز، پنج شنبــه، خارجـی و از سوی خود این پیـام رسان بوده است و ارتبـاطــی با داخل کشور ندارد.

این پیــام رســان در ایـــن خصوص عنوان کرده است که متخصصان تلــگرام از زمــانی که متوجه چنـیـــن اخــتلـــالی شده انـــد، در حال بررسـی و برطرف کردن مشکـل مربوطه بوده و امـید است به زودی ایـن اختــلال رفــع شود و کاربران به حســـاب های کاربـری خود در تلگرام دســـتـرسی یابند.

علت فیلتر شدن تلگرام در سال 97

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.