علت مرگ دختر قاسم افشار مسدود شدن مجاری تنفسی

قاسم افشار دخترش را در زمان کودکی به علت مسدود شدن مجاری تنفسی از دست داد او یکی از گوینده های خبر و مجریان پیشکسوت در صدا و سیما بعد از انقلاب بود همیشه خبرهای پیروزی رزمندگان را در جنگ با عراق به اطلاع همه می رساند همه به صدای گرم قاسم افشار عادت کرده بودند و متظر خبرهای خوش او از جنگ ایران و عراق بودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر علت مرگ دختر قاسم افشار مسدود شدن مجاری تنفسی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

بــهـــرام افشار، گوینده قدیــمی خبر: همــه چیز را رهـا کردم

روزبـه علـــمـــداری، روزنامه‌ـنــگار در صفـحـــه شخــصـــی خود حکــایــت دیـدار تصادفیـ‌ـاش با قاســـم افـــشـار گوینده قدیـمــی خبر تلویزیون را روایت کرده اســت.

در ایــن مطلــب آمده اســت: «امـــروز برای تعمـیـــر گوشی‌ــام، رفـتـه بودم پایــتخـــت. وارد یک مغازه که شدم چهره آشـــنــایـی را دیدم. قاســم افــشـــار گوینـده قدیــمی اخـبار سیمــا که بعـد از ایـن چند سال، آنـ‌طور که در عکس پیداسـت خیــلـی سپیدموی و شکـســـتـــه شده بود. مغـازه‌ـدارها هم خیــلــی تحویلــش می‌گـرفتــنـــد و عکـــس یادگــاری می‌انــداختنــد.

سلـام و علــیــکـــی کردم که خیـــلـــی صمـیـــمـــی و با رویی باز برخورد کرد. یکــی دو دقـیــقـــهـ‌ــای صحـبـت کردیـــم. به عکــســی که چنـــد سال پیـش از او منتشــر شد و نقلی قولی که از او شنـــیده شده بود اشاره کردم.

اعــلــام رسمـی انـتـــخـــاب آیت الـله خامـــنه ای به رهـبـــری از تلویزیون/ ۱۴ خرداد ۱۳۶۸

از افشـار پرســیـــدم که آیـــا درست است بعـــد از انتـــخــابـات ۸۸ و آن اتفـــاقـات، از صدا و سیمــا بیـرون آمدیـــد؟ به صراحــت تأیــید کرد و گفت: کلـا کار را ول کردم.

پرس و جو کردم که آیــا در قالـــب برگـزاری کلاس گوینـدگـی شغـــلـــش را ادامـــه می‌ـــدهـــد یا نه؟ که باز هم گفت: کلــا همـــه چیـــز را رها کردم …»

خبـــر ناگوار زنـدگـی افـشـار

ایـن خبر مربوط به فوت دختـــر دبســـتانــی اش به سبب قورت دادن پاک کن بود.
او نتوانســت تا مدتها این فاجـــعـه دردنـاک را باور کنـد، اگرچه به کمـــک دوستـــان و اطـرافـــیــان، بار دیگـــر به عرصــه گوینـدگـی خبر بازگشت، امــا از آن روزها به بعـد موهایــش با سرعت باد رو به سفیـد شدن گذاشت.

علت مرگ دختر قاسم افشار مسدود شدن مجاری تنفسی

مطالب مرتبط:

مرگ دختر قاسم افشار در کودکی + بیوگرافی قاسم افشار

مرگ قاسم افشار گوینده و مجری تلویزیون

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.