علت مرگ ناصر ملک مطیعی در سن 88 سالگی

ناصر ملک مطیعی یکی از بازیگران قبل از انقلاب بود در سال 1309 در تهران به دنیا آمد و در اثر نارسایی کلیوی و تنگی نفس در 5 خرداد 97 دار فانی را وداع گفت او یکی از بازیگران پیشکسوت در سینمای ایران بود آخرین فیلم او نقش نگار در سال 92 بود که بسیار خوش درخشید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر علت مرگ ناصر ملک مطیعی در سن 88 سالگی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

 

عـــلت فوت

مرحوم در 31 اردیبهشت 97 در بیـمــارســتان بستــری شده بود.امــیـــرعــلی ملــک مطـــیـــعـــی پســـرش بستــری شدن پدر را به خاطر نارسایـی کلـیـــه و تنـــگــی نفـــس در بخش مراقبـت های ویژه در بیمارستــان آتیـــه خبـــر داده بود.

تولد و شیــریــنــی فروشی

ناصــرخـان ملـک مطـیعی متولد 22 فروردین 1309 در تهــران و دانــش آموختــه دانشسـرای تهـران در رشتـه تربـــیـــت بدنی است، و حالـا بعــد از سال ها فقـــط شیـرینـــی فروشی دارد و نمی توانـد بازی کنـد.

جلوگیـری از حضور در تلویزیون

در سال 96 ناصر ملک مطیعـی دوبار به تلویزیون دعوت شد و برنـــامه اش هم ضبط شد اما در نهـایت با مخــالــفت مسئولان از پخـــش این برنامه ها جلوگیـری شد.

حضور در دورهـــمی مهـــران مدیری و برنامــه من و شمــا آرش ظلی پور و جلوگیری از پخـــش این برنـامه ها موجی از اعـتـراض در فضـــای مجـازی را منـــتشـــر داد.

علت مرگ ناصر ملک مطیعی در سن 88 سالگی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.