عکس های شخصی علیرضا حقیقی دروازه بان + بیوگرافی علیرضا حقیقی

علیرضا حقیقی دروازه بان 29 سال کشورمان به تازگی با بی بی رکسا خواننده امریکایی رابطه جنسی دارد عکسی که علیرضا رکسا در اینستاگرام خود منتشر نموده است کنار بیبی رکسا می باشد و این تصویر خیلی سریع در فضی مجازی پخش شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر علیرضا حقیقی دروازه بان + بیوگرافی علیرضا حقیقی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : “علــیـــرضا حقیــقی” (زاده ۱۲ اردیبهـــشت ۱۳۶۷ – تهران) دروازهــ‌ـبــان فوتبال اهل ایـــران اســت.

*پرسپولیــس

علــیـرضـــا حقـیقی زمانـــی که ۱۷ سال داشــت در تاریـخ ۲۵ مهر ۱۳۸۵ قرارداد خود را با باشـگـــاه پرسپولیــس ثبـــت کرد. او اولیــن بازی خود را در برابر سایـپا وقتی که فرشیــد کریــمـی از بازی اخراج شد انــجــام داد و توانســـت ضربه پنالــتـی علی دایی را دفـــع کند.

در فصـل بعـــد به دلــیـل وجود دروازهـــ‌بـــانـان ملــی‌ـــپوشی ماننــد حســـن رودبـــاریان مرد شمـاره یک تیم ملــی ایران و مهـــدی واعـــظی، حقیـــقـی تبــدیـــل به یک نیـمــکــت‌ــنـشــین و سکونشــیــن شد و اغلــب جایی در لیسـت ۱۸ نفره تیـم نداشـت تا ایـنکه در فصـل ۸۷-۸۸ با مصـــدومیـــت میـثــاق معـمـــارزاده در ابـتـدای فصــل و مصـدومیــت و ناراضـــی بودن مسئولیــن فنی از مهدی واعـظــی توانـســـت در اکثر بازیــ‌ــهای پرسپولیس به عنوان مرد شماره یک بازی انــتـــخاب شود و درون دروازه قرار گیــرد.
روبین کازان
علـــیـــرضـــا حقیـقی در ۱۴ ژانویه ۲۰۱۲ با امـضـــاء قراردادی ۴ ساله به باشگـاه فوتبال روبین کازان روسیه پیوست.

*بازگـشـــت به پرســپولیــس

علـــیرضـــا حقــیــقــی پس از آنـــکـــه نتوانــست فرصـتــی برای بازی در تیم روبیـن کازان پیــداکـــنـــد با قراردادی به مدت نیــم فصل به صورت قرضی به پرسپولیس پیوست. امــا پس از تمام شدن قرار داد خود در نیم فصــل اول به روبیـــن کازان بازگـشت.

*تیم ملی

علـــیرضا حقــیـــقی در بازی دوستـانـه مقابــل تیــم ملـی فوتبـال فلسـطــین در سال ۱۳۸۹ یک نیمـه در دروازه تیـــم ملی فوتبـال ایــران قرار گرفــت و اولین بازی ملـــی خود را تجـربــه کرد. او در ۵ رده ملـــی بازی کردهــ‌اســـت که یک رکورد برای این بازیکـن اســـت.

حقــیـــقی اولیـــن بار در مسابـقـات نونهالــان غرب آسیـا در قطر در سال ۱۳۸۱ برای تیم ملـــی بازی کرد که در آن زمان ۱۴ ساله بود. او در مسابقــات نوجوانان آسیــا در سال ۱۳۸۳ در ژاپن نیــز بازی کرد و در سال ۱۳۸۵ در تیـم ملــی جوانـان در مسابـــقات قهرمـــانی آســیا در هنـــد در ۳ بازی در ترکیـب تیم ملـی قرار گرفـت.

حقیقی در همـــان سال به تیـم ملی امـید دعوت شد و در بازی‌ــهای آسیایی ۲۰۰۶ و مقــدمــاتی الـــمپیـک ۲۰۰۸ عضو تیـــم ملی امـیــد بود. دروازه بان پرســپولیـس در زمـان مربـیـــگـری افشیــن قطـــبی برای اولیــن بار به تیـم ملـــی دعوت شد تا ایـنـــکه مقـــابل فلسـطـیـــن اولین بازی ملی اش را انجــام داد. علــیــرضـا حقیقی در بازی اول تیم ملــی ایران در رقابـــتـ‌ــهـای جام جهـانـی ۲۰۱۴ در برابر تیم ملی نیـجــریــه در ترکیب تیـم قرار گرفت و اولیــن دروازبـان تاریخ فوتبال ایـران شد که توانــست دروازهـٔ ایـن تیـم را در یک بازیـِ جامــ‌ـجـــهانــی بســتـــه نگـــاه دارد.

عکس های شخصی علیرضا حقیقی دروازه بان

عکس های شخصی علیرضا حقیقی دروازه بان

عکس های شخصی علیرضا حقیقی دروازه بان

عکس های شخصی علیرضا حقیقی دروازه بان

عکس های شخصی علیرضا حقیقی دروازه بان

عکس های شخصی علیرضا حقیقی دروازه بان

عکس های شخصی علیرضا حقیقی دروازه بان

عکس های شخصی علیرضا حقیقی دروازه بان

عکس های شخصی علیرضا حقیقی دروازه بان + بیوگرافی علیرضا حقیقی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.