علی شاکردوست برادر الناز در بیمارستان

علی شاکردوست به ملاقات خواهرش الناز شاکروست رفت او از اینکه خواهرش در سر صحنه به دیسک کمرش آسیب رسیده بسیار ناراحت می باشد علی و الناز شاکردوست همیشه از کودکی در کنار همدیگر بوده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر علی شاکردوست برادر الناز در بیمارستان را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

الناز شاکردوست روی تخــت بیـمارستـــان در کنـــار برادرش علی


عکس الناز شاکــردوست در بیمارســـتـان

بیوگرافـــی الـــناز شاکـردوست
الـناز شاکـردوست (زاده ۷ تیر ۱۳۶۳ در تهــران) بازیـــگـــر سیـــنــمـا، تلویزیون و تئاتـــر و طراح صحـنه و لبـــاس ایـــرانـی است.او بازیــگــری را با تئاتـر آغـــاز کرد.
در سن نوزده سالگــی، با بازی در فیـلم سیـــنمایــی گل یخ در سال ۱۳۸۳، به کارگـــردانــی کیومرث پوراحـــمد، پا به عرصـه سینـــما گذاشت و ظرف کمـتـــر از یک سال در ۴۴ فیــلم سینـمایی نقـــش آفـریـــنـــی کرد.

گل یخ فیـلمـی به کارگردانـــی و نویسـندگـی کیومرث پوراحمـــد و تهیهـ‌ــکـنــنـــدگــیی غلــامــرضـــا موسوی ساخته سال ۱۳۸۳ است.
او در سال (۱۳۸۳) با بازی در فیلم گل یخ به کارگردانـــی کیومرث پوراحــمـــد به سینــما وارد شد.

حواشـی
فیـــلم رسوایـــی
الـنـاز شاکـردوست در نامـــه ای خطـــاب به اهالی رســـانه نوشتـــه بود: نقــش افســـانه را در
واقع زنـــدگـــی کردم و روحم تا ابد در ایــن نقـــش باقی می‌مــانــد.
تنهــا دلـــخوشی من بیـدار شدن به موقع روح‌ـــهـــای ممـلـــکتم ایـران اســـت.
دلـیـل ایـفــای الـــناز شاکردوست در ایــن نقـش شنـیدن آه همــان دختری بود که بعد از گران شدن قیمــت نان ازخدا قهرش گرفت و از صف خارج شد و سوار مرکـــب فحشــا شد و کسی نپرسـید جواب خانـــه بی نان چه میـ‌ــشود.

یکی از اتفاقات مهـــم زنــدگــی الـــنــاز شاکـردوست می توان به سفـر زیـــارت خانه خدا اشاره کرد که مادرش به جایوی در سال ۱۳۹۰ به این سفـــر معنوی رفت.در ایـــن سفـر زیارتی که هنرمنـدان مشهور کشورمــان همچون مهراوه شریـفــی نیـا ، الهام حمیــدی ، سام درخـشــانــی ،
محـمــدرضا شریــفــی نیا ، قاسـم جعفـــری، محـمـدرضــا ورزی، یاسـر جعــفری، مهـــدی عربی، حســـن سدخســروی و…حضور داشــتنــد.

علی شاکردوست برادر الناز در بیمارستان + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.