عمارت مجلل اما واتسون بازیگر زن خوشگل امریکایی

اما واتسون در پاریس به دنیا آمد او از دوران نوجوانی به بازیگری پرداخت اولین کار هنری او هری پاتر بود که در این سریال بسیار خوش درخشید او 10 سال داشت که در قسمت اول هری پارت بازی نمود او در حال حاضر 28 سال  دارد و به عنوان یک بازیگر زیبای زن شناخته شده در سینمای هالیوود می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عمارت مجلل اما واتسون بازیگر زن خوشگل امریکایی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

دکوراسیون خانه اِما اِستون

به گزارش سایت دانستن: اِما اِستون Emily Jean “Emma” Stone، زاده ۶ نوامبر ۱۹۸۸، بازیگر مطرح آمریکایی است که حرفه بازیگری را با بازی در تئاتر آغاز کرد. اما استون بازیگر و مدل محبوب انگلیسی تبار متولد آمریکا است. او که علاقه خاصی به بازی در نقش های کمدی دارد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را برای فیلم لالا لندگرفت. در این قسمت می خواهیم به بررسی دکوراسیون خانه ۱۹٫۷ میلیون دلاری او بپردازیم. این خانه ی ۸۳۶ متر مربعی دارای فضا های متنوعی است که هر کدام با توجه به دکوراسیون داخلی ویژه شان تفکیک شده اند(dot)

اما استون در فهرست ۹۹ خواستنی‌ترین زن جهان که توسط Ask Men تهیه شد در سال ۲۰۱۲، در رتبه‌ی ۶ام قرار گرفت.

دکوراسیون منزل اما استون

در طراحی دیواره ها به خصوص نشیمن از رنگ ها و بافت های ساده و مینیمال استفاده شده همچنین مبلمان به کار رفته در فضا با هندسه ای ساده و رنگ های خنثی طراحی شده است. کفسازی چوبی توانسته سهم زیادی در تنوع فضایی ایجاد کند و اختلافی محسوس و مرزی مشخص میان کف و سقف شکل دهد.


اما استون بازیگر و مدل محبوب انگلیسی تبار متولد آمریکا است. او که علاقه خاصی به بازی در نقش های کمدی دارد

دکوراسیون زیبا و منحصر به فرد اتاق نشیمن خانه ویلایی اما استون

دکوراسیون داخلی و زیبا خانه مدرن اما استون

نمایی دیگر از چیدمان داخلی خانه ویلایی ومدرن اما استون

طراحی داخلی خانه اما استون بازیگر محبوب آمریکایی

نمای خارجی از ساختمان خانه میلیونی اما استون

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.